Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 332
  • 922
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 752
А случайно да знаете от къде да дръпна  Пий куме, пий тебе ти е ред .....  Blush
Тази я изпълнява Николина Чакърдъкова.
Тази е някаква си китка, пак на Николина.
А тази е на Иван Тодоров.

# 61
  • София
  • Мнения: 40 958
НЕ УМИРАЙ
Недокоснат и слънчев,
януарски ден
носи пак неотлъчна
ранна мъка за мен.


В най-тревожната зима
и най-белия сняг
ясно, необяснимо,
виждам траурен знак.


И жестоката горест
с бледи думи теша.
Зрее някаква повест
в мойта жива душа...


Тъмна сянка се спира
на студения праг.
Черен кон ли умира
там на белия сняг?...


Няма вече двуколка,
няма шеметен бяг.
Само черната болка
върху белия сняг.


Детска мъка извира
от далечния мрак...
Черен кон не умирай
върху белия сняг!

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 05:34 от Tatti

# 62
  • Мнения: 400
Търсих безуспешно песни на Янка Рупкина. Ако може поне едничка.... Praynig

# 63
  • Мнения: 772
Търсих безуспешно песни на Янка Рупкина. Ако може поне едничка.... Praynig


Керанка
http://stage.vitaminic.co.uk/main/world_connection_sampler/

# 64
  • Мнения: 10 752
Търся на Белослава "Слушай ме" и
на Йоанна и Петър Антонов "Rouge" Grinning

Йоана и Петър Антонов
Белослава

# 65
  • Мнения: 803
Ок, мерси, калпазанке, все едни такива ги търся... Laughing

Хвърли един поглед тук !!!

# 66
  • UK
  • Мнения: 4 139
Аз от сто години търся един саундтрак, никъде го няма, къде ли не съм търсила. Down With Love - саундтрак... Едва ли ще го намерите, ама да си кажа.

# 67
  • Мнения: 803
Ок, мерси, калпазанке, все едни такива ги търся... Laughing

Хвърли един поглед тук !!!
Погледнах... "Родина" на ДДТ е наистина парчето... обаче искат да им  плащам за да го дръпна... няма пък!!! Wink

ДДТ - " Родина " [/b]
http://www.data.bg/f.php?fid=10358561

Ади, 'щото си адашка, пък и не се отчетох за РД-то   bouquet

# 68
  • Мнения: 748
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0000996F6/002-666 … e#product-details
1. Down With Love - Holly Palmer/ Michael Buble
2. Barbara Arrives - Marc Shaiman
3. Fly Me To The Moon (In Other Words) - Frank Sinatra
4. One Mint Julep - Xavier Cugat And His Orchestra
5. For Once In My Life - Michael Buble
6. Girls Night Out - Marc Shaiman
7. Every Day Is A Holiday (With You) - Esthero
8. Kissing A Fool - Michael Buble
9. Barbara Meets Zip - Marc Shaiman
10. Fly Me To The Moon (In Other Words) - Astrud Gilberto
11. Love In Three Acts - Marc Shaiman
12. Here's To Love - Ewan McGregor
А търсила ли си ги песен по песен?
Сега ще се пробвам

# 69
  • UK
  • Мнения: 4 139
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0000996F6/002-666 … e#product-details
1. Down With Love - Holly Palmer/ Michael Buble
2. Barbara Arrives - Marc Shaiman
3. Fly Me To The Moon (In Other Words) - Frank Sinatra
4. One Mint Julep - Xavier Cugat And His Orchestra
5. For Once In My Life - Michael Buble
6. Girls Night Out - Marc Shaiman
7. Every Day Is A Holiday (With You) - Esthero
8. Kissing A Fool - Michael Buble
9. Barbara Meets Zip - Marc Shaiman
10. Fly Me To The Moon (In Other Words) - Astrud Gilberto
11. Love In Three Acts - Marc Shaiman
12. Here's To Love - Ewan McGregor
А търсила ли си ги песен по песен?
Сега ще се пробвам
Търсила съм първата и последната. Вече не знам къде да ги търся. Щом тях не намерих, другите.. Нямам надежди.

# 70
  • Мнения: 772
Видях, че в "Поздравите..." Gaming е пуснал едно парче на Любе, което пък ме подсети за нещо... има едно руско парче, може и "Родина" да се казва, в припева се пее "Родина.... к сволочи доверчива..".
Някой сети ли се?
Еду я на родину, Пусть кричат - уродина, А она нам нравится, Спящая
красавица, К сволочи доверчива, Ну, А К нам More Родина, на на нааааа, хаха, на неква Весна май беше , не зная.
Мисля, че е това - нали едни мъже пеят?
В мп3.бол я има и на Весна и на мъжката група, но и двата линка дават грешка Sad

ДДТ е групата. Не съм сигурна дали и Весна е група или друга песен на ДДТ.

При мен този линк тръгва.
http://mp3.bol.bg:8080/fls/Users/svilen/Russian%20mp3/DDT%20-%20 … 20-%20Rodina_.mp3

# 71
# 72
  • Мнения: 748
Мърморанке, запалиме ... но ще давам една по една номер 3
http://www.mp3shits.com/download_mp3/Frank_Sinatra_Fly_Me_To_The_Moon_mp3/760194/

или от тука
http://free.data.bg/mishoci/misc/Frank Sinatra - 07 - Fly Me to the Moon (In Other Words).mp3

на едно място искат 1$ за целия саундтрак:)

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 13:54 от scorpionche

# 73
# 74
  • Мнения: 748
http://free.data.bg/nikfirst/Joao Gilberto/Astrud Gilberto - Fly me to the Moon.mp3

Общи условия

Активация на акаунт