Жената ЛЪВ - 20 част!-Аз мога много повече!!!

  • 20 470
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Аз пък няма скоро да си одя...пак имаме ревизия. Добре, че поне за утре ме освободиха, че съм на помен на баба ми...

# 721
  • Мнения: 3 916
Кой каквото ще да ми обяснява не е добре организиран като интерфейс Гейсбукът.  Crossing Arms Сложих без да искам Реа в група "съученици" и ебати зора докато се усетя как да я изкарам от там. Пък не съм чак толкоз тъпо, бре. Освен това трябва да е направено така че без много мислене да е видно кое как става.

Реа, тоя цвят на косата ти беше предишния нали? Имам предвид това на снимката ти там?
Много ми харесва. Невероятен е.

А така, Бенджи, пък аз утре съм на пост. Нищо. Аз съм герой, ще издържа. Хубавото е, че след това идат заплатките. Дано тоя месец не се забавят много.

# 722
  • Мнения: 1 849
Ей, момичета, пролет иде, ще излязат плодове, зеленчуци, ще отслабваме... Сега си е мъка направо. Аз нали уж започнах, по таз, по оназ диета и като ме спеши работата - къде ще ти мисля и за диети, търча в едната посока, търча в другата, лапам квото намеря в крачка... и тъй, според мен - за диета човек трябва да си е вкъщи и да е спокоен. Иначе някак като и няма какво да хапнеш до офиса, или нямаш време и съвсем се овълчваш... Бягаш вкъщи и си го изкарваш на някого или пък се натъпкваш неистово - не ял цял ден, и после се биеш през ръцете - недоволен от себе си.

# 723
  • Мнения: 116
 Реа, шегувам се бе душа  Hug  Не се притеснявай, просто се чудех как да започна..  Rolling Eyes

 Абе, Каме що не кажеш, че си ти? Чанча се аз и копирам The Tulip, ама така като не съм в час с много работи тук...
 Гледам Дюкан обсъждате...  Скоро подочух, че много ефикастна и "модерна" била 90-дневната диета  Wink
 
 Стеффф, не можеш да разбереш кой ти е гледал снимките във Фейсбука..., но има опция ако искаш да бъдат разглеждани само от приятели.. Peace
 Аз съм там Gergina Nockova.. Чакам покани  Naughty

# 724
  • Мнения: 668
  Аз съм там Gergina Nockova.. Чакам покани  Naughty

Аз тЪ имам  smile3534

90 дн. я знам, Гери. Сега се пробвам с нея.  Laughing

# 725
  • Мнения: 250
Кой шъ пуска новата тема? newsm78

# 726
  • Мнения: 9 776
Хелоу Hug!
Преди малко се прибрахме и седнах да ви изчета. Много писали бре Crazy.

Гери, нИ мА дразни с тоз Ларедут Crossing Arms. Ще им прАА акаунта дълбоко замразен #2gunfire.
Хубавото е, че днес все пак ми дойде едната поръчка, чакам още две, а една от декември направо я отписах и сега такива ядове бера #Cussing out. Пиша през ден писма, първо културно, сега вече съм на етап да се карам, заплашвам и т.н. Писна ми вече ooooh!.

Венче, дали може по-късно да те потормозя пак малко Rolling Eyes?

Диети не моА да спазвам Crossing Arms. Надявам се от самосебе си да спаднат излишъците Rolling Eyes.

# 727
  • Мнения: 737
Пак съм тук.
Взех малкият от ДГ, Калина беше у дома.. Напазарувах скромно. Сложих едни телешки пържоли да се пекат и фритюрника пържи картофи . ААААА забравих - събрах прането и ще простивам поне 2 перални тази вечер. Егати готиният живот - скучен и спокоен  Mr. Green Обаче важното е , че проклетата седмица свърши  Heart Eyes

Стеф - да готин ми е цвета.

Чочо
, няма да съм аз  Peace

Иначе който иска да ме добавя във фейса , да го направи , че аз Ич не го владея и няма как да го направя този фокус мокус  Joy

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 20:29 от ReaNora

# 728
  • Мнения: 668
Кой шъ пуска новата тема? newsm78

Който пита?  smile3506

# 729
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз пък си купих зелена салата...ама ега ти, има точно пет листа  Crossing Arms! Пол, ша ида да ги измия и да ги нарежа... няма да ми отнеме много време  hahaha и ще ти дам да ме тормозиш  Wink.

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
Същото и за Вафличка важи.  Mr. Green

Да,ама тя нещо се поскри  Mr. Green
Вафличка,що не щеш да ни се покажеш?Кво криеш от нас?  Mr. Green

леле хорааааааааааааааааааааа Simple Smile тук съм тук вече, не съм ви забравила  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
2 дни имах малко ангажименти неотложни и съм навън. днес като приключих бях в центъра и се сетих, че в НДК има изложение туристическо и реших да отида да видя какво има там - хора много е хубаво, ако имате време отидете. българските щандове са доста зле, но пък има фолклорна програма. голямото шоу е при гърците и турците - докато видят някой около щанда си и го засипват с рекламни материали, всякакви техни си торбички от плат и подобни неща. при турците е още по-весело. има една жена, около която има различни видове бои, те се накапват в един съд във вода, после се правят фигури и накрая се слага хартия и рисунката се отпечатва върху нея. ако някой знае как се нарича това, да каже, моля  Praynig първо жената показва, а след това дава на който иска да си направи своя рисунка, та и аз се пробвах, снимаха ме разни хора, че и камера имаше  Blush
продължих си аз с рисунката, която още не беше изсъхнала и на друг турски щанд вече ме канеха да ми дават пак картини. няколко крачки по-напред пак при турците имаше грънчар, спрях се да погледна как работи, че ми беше интересно, а той ме пита кое искаш...т.е имаше готови фигурки, които е правил, аз го погледнах учудени и друг започна да ме приканва да си избера която ми харесва. избрах си едно гърненце, но си нямаше капаче, та грънчаря ми направи и капаче. дадоха ми го върху картон, само че глината още не беше изсъхнала та седнах да изпия едно кафе в НДК-то за да поизсъхне за да оцелее до вкъщи.  не м епитайте как се прибрах със всички тези торби, гърненцето и то оцеля, лудница.

вие как сте? ех, много сте любопитни за снимка. няма пък Mr. Green
гледам за фейсбук си говорите Mr. Green

# 731
  • Мнения: 737
Брей Вафличка мн интересно в столицата, във Варна няма такива изпожения. Crossing Arms
Снимай поне предобивките си барем и ние да ги видим Peace

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
Брей Вафличка мн интересно в столицата, във Варна няма такива изпожения. Crossing Arms
Снимай поне предобивките си барем и ние да ги видим Peace

ако имам време утре пак ще отида да поснимам и ще покажа

# 733
  • Мнения: 737
Брей Вафличка мн интересно в столицата, във Варна няма такива изпожения. Crossing Arms
Снимай поне предобивките си барем и ние да ги видим Peace

ако имам време утре пак ще отида да поснимам и ще покажа

Снимай това с което си се прибрала днес, нали е интересно.

# 734
  • София
  • Мнения: 6 210
Тюх, че не съм знаела за изложението! А се мотах следобяд около училището на детето, докато стане време да го взема... можеше да ида да позяпам  Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт