От коя марка пюрета сте доволни?

  • 12 117
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 648
Гласувах за Хип и Гербер, с тях и захраних, но баткото харесваше и Хаме, със сигурност ще пробваме и другите марки, дано се харесат Peace

# 106
  • Мнения: 847
Наистина много деца харесват Ганчев,но до колкото знам това се обяснява с добавената захар в тях  Peace

# 107
  • Мнения: 719
Хип и Ганчев .

# 108
  • Мнения: 432
Аз взимах за каката Хип и Семпер. Хапваше ги с апетит. Също и някои на Нестле, основно тези с риба. На Ганчев и другите български нямам особено доверие и не съм пробвала.

# 109
  • Мнения: 297
Моята най-харесваше на Гербер,но си хапваше Хип и Семпер също.

# 110
  • Мнения: 2 807

Гласувах с Hipp, Semper, Nestle/Alete - основно това съм давала - и на тримата.

Пробвала съм и на Sunval, Gerber, Bebevita - от тях само някои от плодовите предпочитаха децата ми/ни.
Месни и/или зеленчукови не бяха по вкуса им.

# 111
  • Мнения: 3 675
Моето бебе Хипп пюрета не обича и ги плюе.Може би да е заради консистенцията, знам ли?Говоря за тези, които имат картофи в състава. Вчера хвърлих едно тиквички и картофи, а вчера различните зеленчуци.Засега съм й давала морков, тиква и картоф, по единично ги яде, но двукомпонентните не иска да ги чуе.Иначе Бебивитата и Гербера ги яде без проблем, но напоследък забелязвам, че се "муси" на зеленчуковите, откакто захраних с плодово преди няколко дни.Знам, че ако захраниш първо с плодово, няма да иска зеленчуково, но зеленчуково яде от доста време и не би трябвало да има проблем.

# 112
  • Мнения: 94
Основно давам Хип и Гербер понякога и Бебевита. Един единствен път дадох Овко (беше с пуешко) и малката се изрина. Беше на инжекции даже Naughty

Общи условия

Активация на акаунт