От коя марка пюрета сте доволни?

  • 12 857
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 843
  bouquet Благодарско, и аз ще погледна тук в София.

# 76
  • Мнения: 2 054
Още един глас за БГ пюретата.
Трето дете отглеждам с Ганчев. С първия навремето просто нямаше избор - само Ганчев. Не бяха кой знае какво, ама като няма други... Много му готвех и аз.
С втория вече имаше богат избор, но след няколко опита се спрях пак на Ганчев и плодовите каши на Hame. (Сега точно тези каши ги няма).
Девойката яде Ганчев и (от скоро) Малечко. Според мен, Малечко са за по-големи деца, защото вкусовете са доста специфични и имат различни подправки. Това не е добре за по-малките, но моята лакомия много ги харесва. А пък пюретата на Ганчев много са се подобрили през годините.
Финансовата гледна точка също има голямо значение - не всеки може да си позволи скъпите пюрета, а и много от тях са с необичайни за нашата кухня вкусове и продукти. Малкият ми син така и не пожела да хапне екзотични пюрета като царевица с пуйка, агнешко с тиква, макарони с броколи и прочутата елдена каша. Не си струва да дам 3 лв. за пюре, което после ще изхвърля.

# 77
  • Мнения: 74
Още един глас за БГ пюретата.
Трето дете отглеждам с Ганчев. С първия навремето просто нямаше избор - само Ганчев. Не бяха кой знае какво, ама като няма други... Много му готвех и аз.
С втория вече имаше богат избор, но след няколко опита се спрях пак на Ганчев и плодовите каши на Hame. (Сега точно тези каши ги няма).
Девойката яде Ганчев и (от скоро) Малечко. Според мен, Малечко са за по-големи деца, защото вкусовете са доста специфични и имат различни подправки. Това не е добре за по-малките, но моята лакомия много ги харесва. А пък пюретата на Ганчев много са се подобрили през годините.
Финансовата гледна точка също има голямо значение - не всеки може да си позволи скъпите пюрета, а и много от тях са с необичайни за нашата кухня вкусове и продукти. Малкият ми син така и не пожела да хапне екзотични пюрета като царевица с пуйка, агнешко с тиква, макарони с броколи и прочутата елдена каша. Не си струва да дам 3 лв. за пюре, което после ще изхвърля.


И моят син обича на Ганчев, надявам се наистина да са подобрени и да не са чак толкова лоши, въпреки негативните мнения ....

# 78
  • Мнения: 3 675
отначало ще пробвам с гербер, ще видя какви еднокомпонентни пюрета имат и с малък грамаж, след това на ганчев и на малечко.не вярвам бг пюрета да са лоши, вие разбрахте ли, че има отровни пюрета на пазара-овко?

http://www.monitor.bg/article?id=243063- ето и линк за пюретата

# 79
  • Мнения: 10
   Странно...babylove тук е марка на друга дрогерия   Rolling Eyes  И на нас не ни се нравят много. Тези, които се продават в DM са Anatura-био и са мнооооого добри  Peace 
 Иначе по темата, захранвах наи-вече с еднокомпонентни на HIPP и на по късен етап си ги смесвах сама. И разбира се, че е важно да харесва на бебето, аз избирам състава, а тя решава дали ще го яде. Сащо харесвам плодовите в пластмасови кофички на Нестле и Бебивита–100% плод. Не мисля, 4е на детето му харесва да е овкусено, напротив  Peace 

# 80
  • Мнения: 344
След малко повече от месец смятам за захраня с пюрета на Ганчев, защото кумицата ми работи в хранителна лаборатория и каза, че тяхните резултати са най-добри. Peace

# 81
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Захраних с домашни пюрета. После, когато нямах време давах Sunval, докато една съседка не каза той ми жълтее. В момента, в който ги спрях. Престана и пигментацията.

# 82
  • Видин
  • Мнения: 4 991
След малко повече от месец смятам за захраня с пюрета на Ганчев, защото кумицата ми работи в хранителна лаборатория и каза, че тяхните резултати са най-добри. Peace
Говориш сред българските пюрета, нали?

# 83
  • Мнения: 152
отначало ще пробвам с гербер, ще видя какви еднокомпонентни пюрета имат и с малък грамаж, след това на ганчев и на малечко.не вярвам бг пюрета да са лоши, вие разбрахте ли, че има отровни пюрета на пазара-овко?

http://www.monitor.bg/article?id=243063- ето и линк за пюретата
Темата вече се дискутира и се оказа, че пюретата са "чисти".  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=489029.msg14893237#msg14893237
По темата: купувам Хип, Сънвал и по-малко Гербер.

# 84
  • Мнения: 3 675
добро утро
искам да попитам дали гербер имат пюре от картофи по 80 гр, защото по сайтовете виждам само моркови и броколи, а от плодовите само банан ли има.мерси

# 85
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 700
Аз купувам Семпер, Хип и Гербер, само плодови засега.
За Ганчев, нали имало добавена захар и нишесте, нещо такова си спомням.

Тези Сънвал много трудно се намират.
Досега не съм ги срещала никъде.

# 86
  • Мнения: 344
След малко повече от месец смятам за захраня с пюрета на Ганчев, защото кумицата ми работи в хранителна лаборатория и каза, че тяхните резултати са най-добри. Peace
Говориш сред българските пюрета, нали?

Ами не помня точно кои ми беше споменала, защото когато каза, не ме вълнуваше още захранването, но запомних за Ганчев. Но предполагам за българските, тъй като изпращат проби. Едва ли тук ще тестват вносните. Peace

# 87
  • Мнения: 2 054
Би трябвало да тестват и вносните, за да получат разрешение за продажба в България.   Peace

# 88
  • Мнения: 17
не е важно какво харесваме ние, а какво харесват малчуганите. ние пробвахме всички марки пюрета, дори и българските, защото събирахме бурканчета за кухнята. истината е, че от различните марки харесваше различни комбинации. така, че пробвайте. малкото човече знае какво иска.

# 89
  • Мнения: 11 606
Темата ще ме развълнува скоро, Фейчке и аз смятам да наблегна на Ганчев.....Казваш били по-добри вече newsm78, дано!

Общи условия

Активация на акаунт