От коя марка пюрета сте доволни?

  • 12 115
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 139
Захраних с Хипп, след това обаче детето харесваше и ядеше най-много Овко и Ганчев Peace

# 46
  • Мнения: 610
И аз захраних с Хип , след това давах Гербер и ам- ам , малките ги харесваха и ги хапваха с желание.

# 47
  • Мнения: 4 301
На Семпер и Сънвал пюретата са много хубави, но понеже трудно се намират, предимно купувах Хип и Гербер. Когато не съм готвила или за разнообразие.

# 48
  • София
  • Мнения: 117
На Хипп, Овко, Сънвал, Гербер, Семпер.

# 49
  • Мнения: 1 558
Ганчев,Нестле и Бебевита  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 603
Хип и Сънвал. И двете марки ползват био-продукти. Затова ги предпочетох.

# 51
  • Мнения: 857
Захраних със Сънвал. Ползвах Гербер месни и български плодови. Гербер се харесват от всички деца и малко ме тревожеше този факт.
Овко пробвах - ужасни бяха. Ганчев не ги хареса. Бебивита само 1-2 стават.
Хип купувах 2-3 пъти.
Общо взето практикувах ПЗ и хранене с пюрета, и много бързо прояде детска кухня. Пюрета е консумирал към 2 месеца.

# 52
  • Мнения: 256
Когато не  му готвя аз  със Сънвал,Семпер,отвреме на време Гербер и Бебевита.

# 53
  • Мнения: 171
Захраних с Hipp,продължих  със Сънвал-добри са и са на достъпна цена.Сега давам и Ганчев,но предимно му готвя аз.

# 54
  • Мнения: 847
Давам му само Хип, по-рядко Гербер и Нестле.
Моят съвет е винаги да четеш какво съдържат. Някои марки /няма да цитирам,за да не засегна майките,които ги харесват и ползват/ съдържат съставки,които аз лично не одобрявам като сол, захар, добавено нишесте в плодовите пюрета и т.н.

# 55
  • Мнения: 51
на нас ни харесват на бебевита и на овко.понякога давам и на ганчев

# 56
  • Мнения: 28
Захраних със Хип и сега продължавам с Хип и Гербер.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 508
Sunval, Bebivita, Semper, Gerber. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 193
Не че не съм давала и други марки пюрета,но от тези на Хип съм най-доволна(най-много ги яде синът ми).

# 59
  • Мнения: 4
Хипп, Гербер, Семпер....
Непоносимост към пюре на Бебивита.
Силна алергична реакция към пюре на Овко (стигнахме до антихистамини). Страшничко си беше Sad

Общи условия

Активация на акаунт