Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 10-та тема

  • 98 086
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 144
maqaami , страхотни са ти козунаците, обаче в сладките се влюбих!  Heart Eyes Къде мога да видя рецептата?



Заповядай  ...наистина са невероятни на вкус, направо се топят, само дето моята украса е малко по-груба, но със шприца за торти толкова! Laughing

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,778.msg1040.html

# 706
  • Мнения: 144
maqaami , страхотни са ти козунаците, обаче в сладките се влюбих!  Heart Eyes Къде мога да видя рецептата?

Като отвориш форума е втората рецепта на стр,1...обаче се загледай в захарните сладки, това ще е следващото, което ще атакувам, лесно и доста апетитно ми се струва!

# 707
  • Мнения: 622
maqaami , мерси.  Hug

# 708
  • Варна
  • Мнения: 939
Днес ми остана малко време и се отчитам, да не помислите че съм се загубила като старите пари  Wink
Ето ми питчицата със закъснение за Цветница, че точно на празника не можах да я направя, че вместо празнуване по лекари ходихме. И моя милост и двата броя дечковци сме болни - отново в комплект. Веднага на следващия ден обаче се отчетох подобаващо  Simple Smile



И вчерашния ми козунак, от който вече няма и помен - е продуктите за новия са на линия вече де Wink

# 709
  • София
  • Мнения: 1 176
Три дена точа лиги като не знам какво,то не бяха питки,то не бяха козунаци,то не бяха тутманици.Ще започна да работя с колети да знаете,да му мислят Лабрекс и Венета  Crossing Arms-побъркахте ме.Цял ден днес се вътря в кухнята ама па го докарах до страшен тутманик,сега вие се облизвайте  smile3534 да видите добре ли ми бе на мен,само дето до парче да снимам не остана ама нищо.
http://dianakraiceva.snimka.bg/cooking/v-kuhnyata.466092.18033338
http://dianakraiceva.snimka.bg/cooking/v-kuhnyata.466092.18033340

# 710
  • Мнения: 22 867
didolinaa, ама много си лошааа....., нали пишеш, че с колети ще работиш, ами хайде де, пращай! Сега верно само ще се облизвам, хем от масата ставам. Embarassed Страхотен ти е тутманикът! Heart Eyes  bouquet  chef

didnik , и питката ти е хубава, ама козуначето е чудничко, разкошно изглежда! Heart Eyes  bouquet

# 711
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Didolinka    bouquet, никакво облизване  Naughty. Този тутманик крещи просто: "Ела Венета, изяж ме!"  smile3508 Та тръгвам за София, то не се издържа като го гледам,   smile3521 а искам вече малко почивка от месенето вече  smile3503.

Didnik,   bouquet супер си се представила.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 176
Ааа аз какво да кажа като вие двенките току под носа ми слагате разни вкусотии.Вчера направо ми идеше да вляза в монитора и да си открадна ма всичкооо.Днес почивам и вместо поне да се наспя от сутринта съм в кухнята  Joy И нали съм си заплес голям,копирала съм ви и на двете рецептите и чета и от двете па сложих нещо и от мен и си викам е ся ако не стане край.А това ми ти чудо като почна да се надува с фолио съм го подпирала да не тръгне по фурната да ме търси  hahaha  hahaha не го усуках като вас,ама като за първи опит стана страшен  Whistling

# 713
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Лелеееее ,пак ще си лягам гладна  Crazy Laughing Laughing Laughing

Venetta
,браво на теб   bouquet Какво сладко агънце ,а за тутманика нямам думи  Heart Eyes

delicate , усещам аромата   bouquet Hug

nordina тия типови питки мога да ги подкарам веднага ,имат коричка,точно  каквато аз харесвам  Heart Eyes  bouquet

rossonera
5 минути съм се Дзверила в монитора да разгадая плетката на козунака ти  Party ,много е красив ,като истинско цвете е  Peace,пък като знам и колко е вкусен   bouquet

didnik
и питката и козунака са ти превъзходни  Peace  bouquet

didolinaa ,нямаш милост . Ей така както съм вече по пижамка и елате ме вижте как поглеждам към кухнята  ooooh! Laughing

labrex , много си пасивна напоследък.Подозирам,че замисляш нещо  Thinking Hug



# 714
  • Мнения: 202
Страхотни вкусотиики сте сътворили всички.
Браво и отличен  newsm51

Не можах да се сдържа до събота и един тутманик и гевречета с тестото на мах мама.











# 715
  • Мнения: 909
След неуспешният ми първи опит за правене на козунак вчера  Simple Smile...,днес съм по доволна от себе си  Peace....,третият път ще е още по добре... Grinning



Весели празници   bouquet Hug

# 716
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Merydit и тук да ти кажа чудесни козунаци си направила   bouquet и на теб весели празници  Hug!

# 717
  • Мнения: 144
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, МОМИЧЕТА!
ДА СТЕ МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКИВА ПЪРГАВИ МАЙСТОРКИ!
  bouquet

# 718
  • Мнения: 1 122
Привет момичета!!! Отново красоти видях. Heart Eyes Мен ме хвана един гаден вирус, та много не можах да меся, но сега съм на линия. Една питка за Цветница, мини питчица и козунаци 2 дози, а в момента ми втасва 3 доза. Много хубави станаха и съм доволна.  Hug

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!











# 719
  • Мнения: 20


Ето и моята питка .За първи път месих и се получи. Hug

И козунака ми от снощи...вече изяден Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт