Dove

  • 10 437
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Момичета, извинявайте че повдигам стара тема, но търся отзив за този дезодорант

Интересува ме дали оставя бели следи, пази ли при нормално потене и дали има трайна миризма, за да го използвам самостоятелно без парфюм. Приемам и други предложения от дав дезодорантите  Praynig

# 31
  • Мнения: 330
На мен този аромат ми се струва с по-слаб мирис от синия(Дав ориджинал) или зеления аромат. При нормално потене смятам, че пази. За бели следи помня, че като се пръскам по-отдалече няма следи, но ако се пръсна отблизо остава бяла следа.
Но най-деликатният аромат е този в златистата капачка. Него почти не го усещам на кожата Rolling Eyes
Ако искаш да ползваш Дав самостоятелно, без парфюм, според мен се насочи към този с тъмносинята капачка Peace

# 32
  • Мнения: 3 420
Момичета, извинявайте че повдигам стара тема, но търся отзив за този дезодорант

Интересува ме дали оставя бели следи, пази ли при нормално потене и дали има трайна миризма, за да го използвам самостоятелно без парфюм. Приемам и други предложения от дав дезодорантите  Praynig
Използвала съм ролката и за това мога да поспоря с Дамарис,че не се усеща аромата-даже е много натрапчив,но наистина от тъмно синята капачка е по-слаб  Peace

# 33
  • Мнения: 50
Аз вече с години ползвам сапуните на ДАВ и съм много доволна .От балсама не съм много ми омазнява косата обаче .

# 34
  • Мнения: 19 525
Всичко което съм ползвала на Дав ми е харесало много - сапуни, душ гел, шампоан и балсам - косата ми е суха, дезодорант. Само не ми хареса една тяхна маска за коса - слабичка ми идваше на сухата коса. Много ми харесват и ароматите на цялата серия

# 35
  • Мнения: 9
Благодаря Damaris   за подробния отговор  bouquet , аромата на оригинала не ми харесва, ще си взема да пробвам и този който съм показала и зеления, мисля, че при всеки трайността на кожата е различна, ще го видя как е при мен.
  GodaiVa ролката икономична ли е или бързо свършва и като я изполваш слагаш ли парфюм.

# 36
  • Мнения: 3 420
Благодаря Damaris   за подробния отговор  bouquet , аромата на оригинала не ми харесва, ще си взема да пробвам и този който съм показала и зеления, мисля, че при всеки трайността на кожата е различна, ще го видя как е при мен.
  GodaiVa ролката икономична ли е или бързо свършва и като я изполваш слагаш ли парфюм.
Смея да кажа,че е икономична.
Иначе за парфюма..по принцип не си позволявам да съм само по антиреспирант,но този идваше силен и се смесваха миризмите,та става и без да слагаш парфюм!  Peace

# 37
  • Мнения: 9
Май ще си взема ролката вместо дезодоранта, тя ще ми свърши работа и за изпотяване и за аромат.

# 38
  • Мнения: 350
Аз имам ролката за която пишете, много ми харесва и при мен аромата е силен, като свърши обаче пак ще взема нещо на дав, но с лека миризма за да си използвам парфюм.

Някой знае ли как са останалите 3 рол- на.

# 39
  • Мнения: 636
Обожавам душ-геловете им, но шампоан и балсам определено няма да взема никога.

# 40
  • Мнения: 3 420
Аз имам ролката за която пишете, много ми харесва и при мен аромата е силен, като свърши обаче пак ще взема нещо на дав, но с лека миризма за да си използвам парфюм.

Някой знае ли как са останалите 3 рол- на.
Този зеления предполагам,че ще е хубав-имала съм лосиона и много ми харесва аромата. Последния със сребристата капачка е против бели следи,имала съм дезодоранта-аромата е по-парфюмен. Относно тъмно синия рол-он-не съм го използвала.Да кажа-преди време имаше тема за "гъбата" на Дав- била спряна от производство,а много я харесваха мацетата.Аз я видях в една парфюмерия,струваше около 8лв. и все се каня да я купя,щом толкова беше хвалена  Peace Но се чудя каква е разликата между този тук и нея,да не просто да е старата опаковка?

# 41
  • Мнения: 431
Аз прегледах темичката с интерес и много се впечатлих от мнението на Addri за стягащия серум.   bouquet

Така че ако тя надзърне тук (или пък някой друг, който ползва продукта), ми се иска да попитам: това стягане колко точно време... "изкарва"? Никога не съм ползвала подобен продукт и ми е доста неясно как действа  newsm78 Може би докато се изкъпеш?  Embarassed И респективно, ако изхабиш една опаковка, ще има ли ефект "за в бъдеще", или стягането трае само докато ползваш продукта  Embarassed

Съжалявам за леко малоумните въпроси  Embarassed

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
доволна съм от лосионите за тяло и душ геловете,но шампоаните ми правят косата като памук и хвърчи на всички посоки,а това не ме устройва.Пробвай и ще видиш при теб как е

# 43
  • Мнения: 350
GodaiVa   bouquet,  за тази гъба съм чувала и аз, но не съм ползвала, скоро ще ходя по магазините и ще разпитам, мисля че са сменили опаковката, в сайта на дав не открих нищо  Tired

# 44
  • Хасково
  • Мнения: 592
Продуктите не Dove са страхотни !

Общи условия

Активация на акаунт