СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 17

  • 17 291
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 221
Патенце и ние се къпем в стаята че и в нашата баня е студено,но пък ми е по удобно в стаята да я къпя защото веднага я мятам на моето легло и почваме да си играем и след това идва лошата част-ОБЛИЧАНЕТО.
МамаТ да се спрятаме тогава и да ги правим манекенки.Моята братовчедка винаги е казвала на майка ми да ме запише като манекенка но аз все отказвах,беше ме много срам,а сега вече съм дърта за такива работи.И с тези стрий няма да ме вземат.А пропо за стрий как мога да ги махна?Те не че ще се махнат но поне да избледнеят.Тъй като моята кожа е алергия към почти всякаква вид мазила,даже и бебешки и докато ми растеше корема не съм се мазала с нищо защото ставах цялата в пъпки и сега си имам едни много гадни стрий.Някой съвет да даде! Sad
Не мога да си публикувам отговора.6 нови отговора.Е де

# 46
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
При гала дават как да говорим с децата за секса и бебетата Grinning ПОлезно ще е мисля
Ние къпем в стаята, защото банята ни все още е за ремонт и не се отоплява и няма как. Като стане топло ще къпем там, разбира се, щото си е хамалогия с това влачене на води Crazy
Аз мисля днес да се поразходя повече, май ще е топло. Дано и Габи ми разреши. Ако има Дружбенки за разходка, свиркайте

# 47
  • Мнения: 655
Видяхте ли, какви екстри по профила са се появили! Ей ся ще си го понаправя!

Какви?

шарени Laughing Laughing Laughing


ла дида,детенцето да се оправя,не се коси,то тези работи нямат край,аз ве4е сум се примирила Peace


чифлигарова,и аз съм с чико Peaceами няма да гледаш месеците,а дупките,защото има биберон за 4+,а е с 3 дупки и детето се дави ooooh!аз съм на 0+ с една дупка-идеален му е за кърма и водата,а и за АМ Peaceто аз ще се давя с тези 3 дупки,камо ли бебчо ooooh!



ей,тъпи и упорити останаха отдел"реклама и дизайн"на форума,явно са пропуснали лекциите на тема"не всичко,което дразни предлага".............


ако става дума аз хиляди пъти съм поръчвала от Данета-а,а рекламата му тука е ейййййййййййййй такава малка,а туй розово освен да ме отврати от сайта ooooh! ooooh! Sick Sick Sick


значи призвите за гласуване ги забелязват, а това че ни дразни цвета на фона-не............................................:

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 831
Банята ни е топла и къпя там. Ако не беше топла - бих затопляла (и съм го правила) Grinning В стаята не ми се струва удачно. Ако мия дупе - е на чешмата, както и себе си бих предпочела да подмия с течаща вода.

Който ще захранва (или вече го прави) с ориз - кафяв или бял предпочетохте?

За секса и бебетата вече го минахме с голямата  Laughing "Ееееееееее, защо не ме викнахте, като правехте бебето?! Аз толкова исках да видя!"

# 49
  • Мнения: 1 046
Добро утро   bouquet
Мерси за новата тема.
Чак не повярвах, че спах тази нощ, даже и Бобче не искаше да яде  Sunglasses, съвсем в тон на настроението ми. Слънчево и за разходки, ще отразим ние една доволна разходка, само да не стане като вчера докато се назландисвах да изляза и заваля.
Ладида  Hug
Маминко за къпането по стаите, сега както ми е топло жилището изобщо и не се замислям да къпя детето на друго място извън банята, но в старата квартира, беше голям бахър в банята и сме къпали Коко само в спалнята, нямах подходяща печка да топля банята. А пък ако живеех в къщата на свекърва ми сигурно бебето нямаше да напуска стаята изобщо, ужасно им е студена къщата коридори, стълби, баня, тоалетна, редките случаи когато съм ходила зимно време там, ми е отнемало време за сериозна настройка да се чудя дали сега да отида да пишкам или мога да стискам още малко.

А Бобчето е такъв сладур има от тези кученца на фишър прайз дето говорят ( е, нашто е на немски, но ...) и голямо говорене пада и му се радва много, не си спомням Коко така да е цъфтял при вида на някоя конкретна играчка.

Айде засега толкова ще ви наглеждам, че то а си станал за два часа от компа и нова тема.......ето даже и сега не мога да публикувам вече три пъти, нов отговор, нови два, нови 5.

# 50
  • Мнения: 1 701
Видяхте ли, какви екстри по профила са се появили! Ей ся ще си го понаправя!

Какви?

шарени Laughing Laughing Laughing


След обед пак ще опитам да разбера, за какво става въпрос. Явно още спя... newsm78

# 51
  • Мнения: 1 046
Абе и аз така  newsm78

# 52
  • Мнения: 5 026
И аз не виждам промяна в профила  Sunglasses

Свилката ми не е акал 4-ти ден. Да пия сок от круша, ме посъветваха. Други идеи? И леща ядох, но безрезултатно за него.

# 53
  • Мнения: 655
ми то и аз не виждам промяна,ама се хвърлих в кюпа hahaha




атракция,дай му пюре от круша,след 2 часа е готов Peaceако не,4 дена е много за стомаха,наистина,дай му една доза Дуфалак/5 мл/,педиатъра на нас това ни предписа Peace

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 831
Свилката ми не е акал 4-ти ден. Да пия сок от круша, ме посъветваха. Други идеи? И леща ядох, но безрезултатно за него.
Варена тиква, активия, сини сливи, овесени ядки. Или овесени ядки с тиква, сливи и активия Laughing

И малко гимнастика на корема.

Мен Ръкавичка ме вкарва в страхотен преразход за памперси. Ака като новородено, 5-6 пъти дневно.

# 55
  • София
  • Мнения: 324
За секса и бебетата вече го минахме с голямата  Laughing "Ееееееееее, защо не ме викнахте, като правехте бебето?! Аз толкова исках да видя!"

Ауууу това много ми хареса  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 5 026
атракция,дай му пюре от круша,след 2 часа е готов Peaceако не,4 дена е много за стомаха,наистина,дай му една доза Дуфалак/5 мл/,педиатъра на нас това ни предписа Peace
Ми аз не съм го захранвала още, затова аз ще се захранвам  Wink

Мерси, Бу, ще се натъпча, най-много да не мога да излеза от тоалетната да го преобуя, ако свърши работата  Laughing



За секса и бебетата вече го минахме с голямата  Laughing "Ееееееееее, защо не ме викнахте, като правехте бебето?! Аз толкова исках да видя!"
Joy


# 57
  • Мнения: 655
атракция,дай му пюре от круша,след 2 часа е готов Peaceако не,4 дена е много за стомаха,наистина,дай му една доза Дуфалак/5 мл/,педиатъра на нас това ни предписа Peace
Ми аз не съм го захранвала още, затова аз ще се захранвам  Wink



а,не съм разбрала,че изоставате с материала Laughingами аз като беше само на кърма се скъсах да ям круши,сок от круши и сливи-ама файда никаква Peaceа овесените ядки изобщо ги избягвах,че ако почна да се тъпча с тях и ми е ясно какво ще стане ooooh!



аз правя масажи на корема с "кремче за коремче" на бебенос Peace



# 58
  • Мнения: 5 026
Що масаж и гимнастика му направих тия дни и нищо  ooooh! Ще се изака,няма къде да ходи  Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Мерси на мацките за кафето и  темата ..    bouquet
Ладида бързо да минава..
Не позволявам да ми надничат в количката...рядко и някой ме изненадва, защото съм като хрътка...а е тръгнал някой към мен...веднага крачка напред с количката...така се гонихме с една леля...та даже се и поразходихме...и накрая тя се отказа...Дори вече в парка ме бъзикат, че детето щяло да проходи, а те не го били виждали...ама това е положението...е показвам го на мами в които съм сигурна...но толкова..може и леко да се вманячавам. В интерес на истина едно хлапе ме изненада /но пак успях навреме да  реагирам, та наплю гумите на количката, а не чувала/  беше със сополи до брадата, завтече към количката и се опита да я наплюе....как не го шамаросах незнам...родителите се хилеха на пейката...и дори не виждаха какво прави тяхното отроче...та им обясних...но явно намираха за нормално поведението му - да плюе разхождащите се newsm78
Атракция киви на гладно също може да помогне...
Амиии за къпането...аз съм за минимум усилия, максимум резултати...та ако беше студено в банята - бих затопляла Peace Ангел така рита в коритото, че навсякъде е мокро след къпане...
"Ееееееееее, защо не ме викнахте, като правехте бебето?! Аз толкова исках да видя!"
а  Joy
Кати я захранис с безмлечна оризова на Милупа/там незнам какъв ориз използват/...а като почнах да й готвя / към 8я 9я месец/, използвах кафяв ориз и при това доста дълго време...с белия се запозна може би към  2 годинка...
Честита месечинка на Калоян на gingerina

Общи условия

Активация на акаунт