Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 58

  • 20 613
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 064


За миг се изплаших, че накрая ще видя дупе.  Embarassed

Синеоч, няма какво да вдяваш. Само си дърдорим. Днес темата беше какво искат мъжете от жените. Това, след като обсъдихме какво искат жените от мъжете, а то е романтика.

Лакун, не може да си простак. Ти си поп и си длъжна винаги да казваш истината, самата истина и нищо друго, освен истнинатаааааааааааа.

# 676
  • Мнения: 1
И аз така,за темата де....страшно ДОБРОНАМЕРЕНА КОМПАНИЯ. Откак се светнах,че тук няма никакви зли сили,а само добри ангели,все съм вътре,може да не пиша често,ама като вляза и прочета ,от спокойствието ,което лъха тука ,ми става едно леко,леко на сърцето........

# 677
# 678
  • Мнения: 1 064
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

И какво излиза - че една жена може да получи цялата романтика на света само срещу едно.... дупе.

# 679
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
а,колко му е да постна едно снимче Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
знаеш колко ми е акъла Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пешооооо,къде си ?Да не отиде да мъчиш жената Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 680
  • Мнения: 31 311
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

И какво излиза - че една жена може да получи цялата романтика на света само срещу едно.... дупе.
Това е просто и ясно. Mr. GreenАпа ако е хубаво..... става страшно. Войни са се водили за такива работи. Joy

# 681
  • Мнения: 1 064
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

И какво излиза - че една жена може да получи цялата романтика на света само срещу едно.... дупе.
Това е просто и ясно. Mr. GreenАпа ако е хубаво..... става страшно. Войни са се водили за такива работи. Joy

Значи ние тук дето ревем за романтика сме просто едни стисли, дето не дават на любимия най-необходимото. Оле, сега аз съм най-простака. Даже не съм поп, за да имам извинение.
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Момичета, оставям ви за малко.

# 682
  • Мнения: 31 311
Романтиката си е хубава работа. Crazy

# 683
  • Мнения: 3 098
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

И какво излиза - че една жена може да получи цялата романтика на света само срещу едно.... дупе.
Това е просто и ясно. Mr. GreenАпа ако е хубаво..... става страшно. Войни са се водили за такива работи. Joy
Taka си е. Hug

Ама много сте писали,докато отско4а да си купя климатик и сте разнищили "тайната" какво искали мъжете. LaughingАма Пешо много генерално се изказва нещо,аз например искам моя да се телепортира,ама още не може.Тъй 4е жените тва искали,мъжете онова,всеки си има щъркели да го хапят някакви.


Пешооооо,къде си ?Да не отиде да мъчиш жената Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мене ми се 4ини,4е Пешо е жена. Grinning

Лакунеееее,ти си жена ме4та за средностатисти4еският испанец. Party Не щеш рози,меки килими и прози.Направо идвай тука,да ти търсим лИбовник. Heart Eyes

Синео4ката,радвам се 4е ти е хубаво тука.То колко се изписа за нашта тема,4е сме били хапливи. Mr. Green

# 684
  • Мнения: 343
Пешо от къде сваляш Карас  Praynigтой ми е любимият заедно с Никос Вертис Peace

# 685
# 686
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
lacunababe, мноооооого точно си го казала, джанъм! Нооо, на мен и най-най-най-романтичния мъШ да ми се падне на светО, не си давам задния двор аз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Освен ако и той не даде неговия, да види как е  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil. Споделена да е романтиката все пак  Laughing Laughing.
 

ДНЕС НАЙ-ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА СТАНА МАЙКА!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ИМА СИ МОМИЧЕНЦЕ 2700гр. 50см. НА ИМЕ СОФИЯ. Със секцио. И двете са добре. Почерпете се за тяхно здраве!


# 687
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Маричкааа,и не само за испанците Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
а как обичам футбол,нямам равна.....и неплатени отпуски съм си взимала по време на световни първенства

Бланче недей тъжи!Отпусни му края и затегни примката Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing,после само гледай Peace Peace Peace

ама вие си мислите,че преувеличавам,но аз съм на 100 процента сигурна,че повечето мъже ненавиждат цветята(в най-добрия случай не разбират нищо от тях),а ги подаряват по устав,или щото така се прави по филмите.Е, а сега ми кажете,това не е ли лицемерие от тяхна страна.....да подариш нещо на човек,който обичаш щото така трябва.......айде нема нужда ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!от сладки лъжи,дайте грозната истина  насам Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Greenпък ще видим кой кого Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

момичета,аз се подготвям за поредната доза Галип Joy Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug
ще се видим,като го изпратя по живо по здраво

# 688
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
кексинаааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesпак ли сестро сме на едно мнение

Желая на двете жени(голямата и малката)да са живи ,здрави и винаги обградени с големи дози любов!!!

  bouquet    bouquet    bouquet    bouquet    bouquet    bouquet    bouquet     bouquet    bouquet

# 689
  • Мнения: 0
Да са много здрави и майката и бебето   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт