Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 58

  • 20 614
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 311
 Да е жива и здрава София на приятелката ти!  bouquet  bouquet  bouquet

# 691
  • Мнения: 5 140
абе обичам ви, шарено е тука и това е, красотаааааааааааааааааааа

Бланкааааа, това с дупето мноооооо ми ареса, смях се с глас.

охххххх няма да ви изброявам всичките, многооооооо стееее, силнииии стеееееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ааааа относно романтиката, е коя мацка не обича романтика, А? И аз обичам и искам романтикааааа, ама нъцкииииии....нема никоййй, смущение в телевизора имаааа Joy Mr. Green

Връщам се да дочитам  Crazy

# 692
  • Мнения: 5 140
Късметлинияяяяя, честита бебка на теб и приятелката ти, нека расте здраво и красиво бонбоне.   bouquet  bouquet  bouquet

# 693
  • Мнения: 417
Късметче,да са живи и здрави цялото семейство  bouquet
Много любов,щастие и късмет Heart Eyes

Мацки,кога ще си направим среща?

# 694
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


Мацки,кога ще си направим среща?


ми айде да започнем да мислим за евентуален ден,пък ще видим кой може и кой не Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

аз тази събота и неделя няма да мога Cry Cry Cry Cry

# 695
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Благодаря ви за пожеланията!  Hug Hug Hug Hug Hug
 Незабравимата да не би да е свършила  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78. Оттървах половин епизод от Любов на заем от незнание  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!.

# 696
  • Мнения: 417
Незабравка я няма.
Лакунче,и аз не мога тази събота и неделя.
Освен да си спретнем женски купон на 7 март Laughing

# 697
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
късмет не се шашкай,нищо не си изпуснала.....сега започва интересното Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
а сериите утре и в понеделник са много хубави и драматични........и малко романтични Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

за 7-ми март съм навитак Peace Peace Peace Peace Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 698
  • Мнения: 5 140
е трябва да ви видяяяя, ама това безработиееееее Crazy Crazy Crazy ама ще измисля нещо  Thinking

# 699
  • Мнения: 31 311
Аз също съм за 7 Март. Hug

# 700
# 701
  • Мнения: 0
Здравейте всички Simple Smile lacunababe от наносет ми каза, ако искам да пиша тук за Езел...не знам турски, но с друго мога да помогна....Преди малко писах за потребителя,който е качил в ютуб с английски суб,ако може да ми ги изпрати и да ги преведа, но нямал време. Пробвах да свалям отделните чати и да рипна суб, но сваля само файла....

# 702
  • Мнения: 0
добър вечер мацки как сте гледам бая сте писали   Simple Smile

Пешо от къде сваляш Карас  Praynigтой ми е любимият заедно с Никос Вертис Peace

от банана ги свалих на жена ми е любимец като го чуе и почват да и се потат ръцете ако не можеш от там да си го свалиш даи скаип да ти ги пратя или  имеил

# 703
  • Мнения: 0


Ама много сте писали,докато отско4а да си купя климатик и сте разнищили "тайната" какво искали мъжете. LaughingАма Пешо много генерално се изказва нещо,аз например искам моя да се телепортира,ама още не може.Тъй 4е жените тва искали,мъжете онова,всеки си има щъркели да го хапят някакви.


Пешооооо,къде си ?Да не отиде да мъчиш жената Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мене ми се 4ини,4е Пешо е жена. Grinning

Марица даи ми скаип и ще разбереш дали съм жена

за кое съм се изказал много генерално

# 704
  • Мнения: 5 140
Пешкооооо, цитата ти в предния пост нещооо, не мога да го схвана  Crazy а здрасти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт