Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 58

  • 20 586
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
кои пост  newsm78

# 706
  • Мнения: 5 140


Ама много сте писали,докато отско4а да си купя климатик и сте разнищили "тайната" какво искали мъжете. LaughingАма Пешо много генерално се изказва нещо,аз например искам моя да се телепортира,ама още не може.Тъй 4е жените тва искали,мъжете онова,всеки си има щъркели да го хапят някакви.


Пешооооо,къде си ?Да не отиде да мъчиш жената Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мене ми се 4ини,4е Пешо е жена. Grinning

Марица даи ми скаип и ще разбереш дали съм жена

за кое съм се изказал много генерално

ей тоз  Wink

# 707
  • Мнения: 0
Марица даи ми скаип и ще разбереш дали съм жена

за кое съм се изказал много генерално

това съм писал аз

ще гледам любов и наказание и после пак съм тук нали съм ви дал задача да мислите :p

# 708
  • Мнения: 417
Знаете ли какво ми направи впечетление едва вчера.
В Езел почти не се пие чай Crazy

# 709
  • Мнения: 31 212
О да и не се вика непрекъснато срамота е.

# 710
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 711
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Здравейте всички Simple Smile lacunababe от наносет ми каза, ако искам да пиша тук за Езел...не знам турски, но с друго мога да помогна....Преди малко писах за потребителя,който е качил в ютуб с английски суб,ако може да ми ги изпрати и да ги преведа, но нямал време. Пробвах да свалям отделните чати и да рипна суб, но сваля само файла....

Здравей! Hug Hug Hug HugДобре  дошла!
Преводите от ютюб момичетата ги правят онлайн,не разполагаме с английските субове ,а и не сме ги рипвали....просто се мъчат нашите скъпи преводачки.Аз нямам представа,те да си кажат дали имат нужда от помощ,щом имаш желание се пробвай.Проблема ни е основно в редакцията(момичето ,което знае турски е само в борбата)и на второ място в самото правене на субовете(бавен,отегчителен,продължителен и труден процес ooooh!,за който също се изисква поне малко познаване на езика,иначе става мазало))

Помисли си добре дали имаш възможност да се ангажираш,от нас имаш топло посрещане и много работа Laughing   bouquet

# 712
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Малииии,половин ден да ме няма и сте зачекнали интересната тема.
Какво зачекнали,то направо сте я зачесали темата.

Честито бебче София,да е жива и здрава,тя и майка и.  bouquet

# 713
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Индирааа беее ,търся те навсякъде Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Галип без малко пръст да си откине ти нехаеш Joy Joy Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 417
Бързам да ви зарадвам.Нил (мацката от еротичния гиф) се появява в 6-ти епизод.Той я нарича ангел на късмета Mr. Green

# 715
  • Мнения: 1 064
Честито за бебчето.

Мога да докладвам: идеално си спя и на "Любов назаем". Е-х Ийте, няма втори като тебе, да ме държиш будна при всякакви обстоятелства, ноооооооо....

# 716
  • Мнения: 3 098
Марица даи ми скаип и ще разбереш дали съм жена

за кое съм се изказал много генерално

това съм писал аз

ще гледам любов и наказание и после пак съм тук нали съм ви дал задача да мислите :p
E,ami kak да не помисля,4е си жена.Казваш "Я сега да ви задам една гатанка,помислете",след това идваш от време на време да видиш до къде сме с решението и като те питат какво то4но имаш предвид,ти казваш"Ще кажа,но някой друг път".Е,това е типи4но женско увъртане,за доста женки е приви4но. Grinning
Генералното е по_скоро опит за майтап.То е ясно в общи линии за мъже и жени какво искат най_много.Въпросът е там,4е от 4овек до 4овек има разлика и например каквото се хареса на някой,за друг може да е потресно.
Не се засягай и 4уди,тука така си приказваме помежду си.
А Василис Карас го има и в Наносет,ако искаш виж и там.Знам,тъй като днес свалях популярни Бг песни,прислуша ми се Лили,Тоника...

Каква е тая любов и наказание,къде я гледате?Аз гледах Любов назаем и взе 4е ми похареса. Grinning Поне мацката е твърда,мой тип,не се дава лесно.Пък и ре4ника е по_добър.Както каза Денси по_горе не е само"Срамота,да живеем за хората". Crazy

# 717
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Индирааа беее ,търся те навсякъде Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Галип без малко пръст да си откине ти нехаеш Joy Joy Joy Joy Joy

Я,как да нехая.
Стомаха ми се сви за човека,че и го закърпиха набързо.
Не разбрах само кой е порязания пръст?
Средния ли?

# 718
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

неееееееееееееее показалчето,милинко,сладичко Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 31 212
http://www.vbox7.com/groups/15949059/pool/ Линковете към Любов и наказание, филма е много хубав.

Общи условия

Активация на акаунт