Незабравима (Unutulmaz)-тема 10

  • 45 904
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
можете да си сменяте гласа - ако анкетата остане в такъв вид.

Аз смятам, че ще вкарат някаква голяма драма. Голяма драма може да е нещо с бебето на Еда, Харун да е с амнезия и нищо да не помни, или, както обичат по турските сериали - на някого да трябва да се присажда орган. Може на Харун, може на Еда. Защото досега видяхме, че Харун не поддава на интригите, т.е. каквато и интрига да му вкарат, той си знае Еда. Ако се сещате за нещо друго?
А това, дето Саадет умира и Харун един вид обвинява Еда и я намразва /временно/ го четох някъде. Не знам колко е вярно.

# 31
  • Мнения: 0
Снощи на някой направи ли му впечатление, че Бату каза, че Еда не се е влюбила в правилния мъж? ............... но сега си мисля, че може да е влюбен в Еда...


Ако е влюбен в нея никога не би я подложил на това,което дадоха снощи и ще дадат тази вечер.



Границата между любовта и омразата е много тънка. Нека не забравяме, че Бату е израснал сам и определено доброто о лошото в него доста се борят ...

# 32
  • Мнения: 0
гласувах Толга и Ниса се харесват като брат и сестра разбира се, мисля ,че Толга ще бъде приет единствено от Ниса, всички други на този етап /Саадет, Ашъл и Харун / не са искрени в отношението си към него
Защо?Харун е искрен,каза му,че не го харесва и никога няма да го приеме като брат.  hahaha hahaha

права си, той е искрен в отношението си със знак минус, което е обусловено от ревността му съм Еда може би, аз имах предвид да бъде приет Толга като равен в семейството

# 33
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Сериалът ще се излъчва по Нова само до сряда (24.02.10)
Аз гледах програмата на страницата на Нова тв-там пише,че ще го излъчват  цялата седмица  Thinking Thinking

# 34
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
гласувах Толга и Ниса се харесват като брат и сестра разбира се, мисля ,че Толга ще бъде приет единствено от Ниса, всички други на този етап /Саадет, Ашъл и Харун / не са искрени в отношението си към него
Защо?Харун е искрен,каза му,че не го харесва и никога няма да го приеме като брат.  hahaha hahaha

права си, той е искрен в отношението си със знак минус, което е обусловено от ревността му съм Еда може би, аз имах предвид да бъде приет Толга като равен в семейството
newsm10 newsm10

# 35
  • Мнения: 0
Бату не се ли влюбва в Ниса, аз останах с такова впечатление

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Бату не се ли влюбва в Ниса, аз останах с такова впечатление

Да, влюбва се и съжалява за това, което е направил с нея.

# 37
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
можете да си сменяте гласа - ако анкетата остане в такъв вид.


А това, дето Саадет умира и Харун един вид обвинява Еда и я намразва /временно/ го четох някъде. Не знам колко е вярно.
АХхаха какво е виновна пък Еда, ако умре Саадет. Нещо па са пускали някви грешни информации никой не знае как ще свърши сериала освен режисьора и екипа. Постоянно някви измислици има. Изобщо не вярвам бабка да умре пък и какво общо би могла да има Еда с нещо такова. Това за мен са пълни глупости. ooooh!

Колкото до Бату той е много влюбен в Ниса. Никога не е гледал на Еда като на жена.  Hug

# 38
  • Мнения: 0
Бату не се ли влюбва в Ниса, аз останах с такова впечатление

Да, влюбва се и съжалява за това, което е направил с нея.


Аз коментирам случилото се до сега по Нова, а вие доста по напред

# 39
  • Мнения: 0
Винаги в този тип филми. доста от нещата можеш да ги навържеш, ако слушаш внимателно кой какво казва

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ахаха Бату вместо да избоде очите на Харун ще му изрисува вежди  hahaha Joy hahaha Joy

# 41
  • Мнения: 0
добре де, видяхме, че вече почти всички знаят за Еда и Харун. Какво препятствие ще сложат още пред тях? Нищо не казвате за някаква драма

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Защо някой от всички изроди не помисли за Ямур бе .. Няма такива простаци. Всеки си гледа само неговия кеф  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 43
  • Мнения: 0
добре де, видяхме, че вече почти всички знаят за Еда и Харун. Какво препятствие ще сложат още пред тях? Нищо не казвате за някаква драма

е кой знае освен Мелда  и Тюркян, които научиха сами, Бату е единствения който знае от самото начало, а като гледам  нито Еда нито Харун ще кажат  на някого, явно останалите ще научат сами и те... а да и Гюлай, но никой не знае ,че другия знае  то това е проблема

# 44
  • Мнения: 0
добре де, видяхме, че вече почти всички знаят за Еда и Харун. Какво препятствие ще сложат още пред тях? Нищо не казвате за някаква драма

е кой знае освен Мелда  и Тюркян, които научиха сами, Бату е единствения който знае от самото начало, а като гледам  нито Еда нито Харун ще кажат  на някого, явно останалите ще научат сами и те...

така е, но в следващата серия, в болницата с Харун, някак ми е трудно да повярвам, че пак ще скрият. Най-малкото - какво ще измислят?

Общи условия

Активация на акаунт