Незабравима (Unutulmaz)-тема 10

  • 45 924
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 0
Сериалът ще се излъчва по Нова само до сряда (24.02.10)

# 17
  • Мнения: 3 016
Сериалът ще се излъчва по Нова само до сряда (24.02.10)
Защо ?Свършиха сериите сигурно които са закупили.

# 18
  • Мнения: 0
Сериалът ще се излъчва по Нова само до сряда (24.02.10)
Защо ?Свършиха сериите сигурно които са закупили.

da

# 19
  • Мнения: 38
Цитат
Сериалът ще се излъчва по Нова само до сряда (24.02.10)

ееее верно ще излъчат до 25серия... после кога ще го пуснат не се знае, при положение че  от 22.март почва Биг Брадър 3месеца, на есен ли Mr. Green

# 20
  • Мнения: 71
запис и от мен да следя темата.

# 21
  • Мнения: 0
Бубе, дай идея за анкетата ... Hug

# 22
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Бубе, дай идея за анкетата ... Hug
Ще помисля Thinking Thinking Thinking Hug Hug Hug

# 23
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
момичета, давайте идеи, че аз вижте кви ги сътворих ...

на мен ми хареса идеята ,която предложи в края на тема 9
newsm10 newsm10Може да е нещо като:Как ще реагира Толга като разбере за Еда и Харун?
Ще се оттегли
ще се опита да ги раздели
ще се съюзи с Мелда и Бурак
друго

# 24
  • Мнения: 0
Снощи на някой направи ли му впечатление, че Бату каза, че Еда не се е влюбила в правилния мъж? Нали когато за първи път се видяха Харун и Еда, и той беше там. Преди имах теория, че другата причина, заради която мрази Харун е, че Бату е влюбен в Мелда, но сега си мисля, че може да е влюбен в Еда...

# 25
  • Мнения: 0
гласувах Толга и Ниса се харесват като брат и сестра разбира се, мисля ,че Толга ще бъде приет единствено от Ниса, всички други на този етап /Саадет, Ашъл и Харун / не са искрени в отношението си към него

# 26
  • Мнения: 0
Привет и от мен, момичета. Отдавна чета темите ви и няма да питам нищо Grinning Вече почти всичко около сериала ми е ясно. Благодарности на момичетата, които превеждат. Признавам, че това е първият турски сериал, който гледам, но историята на Еда и Харун тотално ме грабна и не пропускам серия. Снощи и преди малко гласувах в класацията, гледам, че нашият момък е вече на 13-то място... GrinningХа дано стигне първото място в скоро време...)))

# 27
  • Мнения: 0
Снощи на някой направи ли му впечатление, че Бату каза, че Еда не се е влюбила в правилния мъж? Нали когато за първи път се видяха Харун и Еда, и той беше там. Преди имах теория, че другата причина, заради която мрази Харун е, че Бату е влюбен в Мелда, но сега си мисля, че може да е влюбен в Еда...


да, но помниш ли как не искаше да взриви лодката, когато Мелда 'изненада' Харун с онова вино... по-скоро е Мелда

# 28
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
гласувах Толга и Ниса се харесват като брат и сестра разбира се, мисля ,че Толга ще бъде приет единствено от Ниса, всички други на този етап /Саадет, Ашъл и Харун / не са искрени в отношението си към него
Защо?Харун е искрен,каза му,че не го харесва и никога няма да го приеме като брат.  hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 11
Снощи на някой направи ли му впечатление, че Бату каза, че Еда не се е влюбила в правилния мъж? ............... но сега си мисля, че може да е влюбен в Еда...


Ако е влюбен в нея никога не би я подложил на това,което дадоха снощи и ще дадат тази вечер.

Общи условия

Активация на акаунт