ФЕВРУАРСКА мама дни брои бебче да се появи (47)

  • 22 698
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2
Изобщо и не мисля да ходя при мертенките,макар че е аз самата съм родена март.Просто сега съм настроена февруарски и при вас си ми харесва, а и все пак се надявам да се появи малчо този месец. Praynig Praynig
Аморе,Шоко( и останалите,дето още сте 2в1) вие как сте,никакви индикаций нямате Thinking
Мемория и Балеринката май са родили вече, няма ли вести от тях?Дано всичко е ок.

# 721
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА КУМИКО И ЙО-ХО.ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.
ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК НА БОБИШАНА!
МАРИЯ НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ ИМА ОЩЕ ДВА ДЕНА ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА  Hug

# 722
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
mariq_lakova За кой линк иде реч,ако е за този на който се проверяват болничните,на мен винаги т.е първоначално ми дава грешка,но като кликна повторно  се отваря.
Ако става дума за ФБ- там не знам,защо не ти се отваря...
Мяу добавих те  Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 2
Този на НОИ,но от няколко дни колкото и да кликам не се отваря.

# 724
  • София
  • Мнения: 6 011
Малвинче, не трябва да си взимаш кода от НОИ по месторабота, а по местоживеене по лична карта явно. Аз не работя в София, но си взех кода от НОИ София.

# 725
  • Мнения: 26
Мамчета помогнете!

 Имам затруднения с къпането, а и пъпчето се понамокря по малко
предполагам 2 пъти седмично  се мие с сапунче, а главичката до сега само с вода я миеме- малко ме е страх да не и влезне саппун в очите-при такава ситуациа какво се прави?
Пъпчето също още не ни е паднало а са минали почти 10 дни?
 Нормално ли е бебето да спи по 3-4 -4аса през деня общо взето яде около 5-6 пути за денонощие?
И друго да попитам, притеснително ли е ако само 3 пути пулни памперса с ако, или е нормално?
всяка вечер ли е необходимо да мажа койата с олио?

# 726
  • Мнения: 24
gotinoff, ние се къпем всяка вечер целите със сапун или шампоанче, ама и коса и всичко. И в родилното така правеха и какта така съм я къпала всяка вечер с косата. За съня не мога да ти кажа нищо, защото ние ядем на всеки 2 часа, тоест макимум спи час и половина. За акането и ние имаме само три аканета на ден, такаче споко.

# 727
  • Мнения: 24
За пъпчето забравих да ти пиша - слагай по обилно спирт на пъпчето, като го обтриеш с памучето после направо изстискай малко от памучето да капне върху пъпчето, така ще изсъхне по бързо и ще падне.

# 728
  • София
  • Мнения: 6 011
Готино,
Аз къпя Макс цялостно два пъти в седмицата. Дупето мия на всяко акане. Детските продукти не дразнят очите, нашия човек преди малко доста пяна си хапна дори, хареса му.  Laughing
Пъпа може да стои и цял месец, споко.
Всеки ден го мажа с олио, отначало дори и по няколко пъти на ден докато се белеше.
5-6 хранения са нормални щом е спокойна и си спи.
Акането е екстра, и Макс ака 2-3 пъти на ден.

# 729
  • Мнения: 206
Момичета, благодаря ви!  Hug

Честито бебче и на мама kumiko!


Мими Лакова, тапата ми пада, имам и някоя заблудена кръстна болка, т'ва са ми индикациите. А ти?

Май от Балеринка, Мемо, Аморе и Сузи никоя не се е отчела? newsm78

# 730
  • гр.София
  • Мнения: 20
Здравейте мамчета,
Честито на всички нови мами. Да са им живи и здрави бебчетата. На тези дето са в очакване- стискам палци.
Аз също всяка вечер мия Жори със сапун и косата със шампоан. А след банята мажа с олио, но като го намажа му се появяват пъпчици, дали е възможно да е от това, че олиото загрява Thinking
Относно акането, при нас е повече от три-четири пъти на ден.

# 731
  • Мнения: 703


Честити нови бебчета!
Да са живи здрави
Деа на С.нева,
Кристиян на Силви,
Андрей на Пеперудка,
Диана на Ю-ху
и Иво на Кумико!


Мяуче,честит ви доктор!Пожелавам му успех и материална сигурност!

Аз прилежно си ходя на тонове всеки ден,идеални са,но контракции не се засичат!Аз пък си усещам едни лееееекички,но явно още не е дошло времето!

Готика,благодаря на теб и всички февруарки 08,че сте с мен!

Останахме съвсем малко неродили наистина!
Шоколадче,Балеринка,Мемо,Сузи,Мими,мисля ви, надявам се и вярвам и в нашата радост скоро!То не остана!А аз сигурно ще съм последна!Важното е да мине добре,когато и да е!

# 732
  • София
  • Мнения: 6 011
Дари, а с какво олио го мажеш, на мен по-скоро като алергия ми прилича. Аз Макс го мажа с Бюбхан и няма никаква реакция, освен, че кожата му става чудесна.  Grinning

# 733
  • Мнения: 70
Мерси Ника,в понеделник ще се изстрелям до НОИ Peace
И ние се къпем всяка вечер със сапун,а след това масаж с лосион,на къпането се кефи но като го сложа на повивалника и вдига голяма врява,никак не го обича Rolling Eyes
Щом се появяват пъпчици след намазване,най добре го смени или с друго олио или лосион.
А за акането сме фабрика,повече от 5-6 пъти Crazy

# 734
  • гр.София
  • Мнения: 20
 Ника, мазах го с бюбхен, като излезнаха, пробвах с джонсън, но пак има пъпки. През деня си има, но като го намажа стават много червени.
Лекаркатра каза, че било нормално, но не мисля, че е така.

Общи условия

Активация на акаунт