Много мина, мъничко остана, МАЙчето да стои в корема на мама! №18

  • 23 729
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 4 458
Змейче, бонбонисимо е - леле колко е мъничко  ooooh! Heart Eyes тъкмо за новородено мини  Peace Аз Габи го родих точно 50см и сега не очаквам по-голямо бебе  Laughing
Бръмб, нещо хормоните ти играят  Hug Аз много се вълнувам за тържеството на Габи  Grinning
aemi, то на изписването няма да сме много по-слаби, отколкото бременни. Ще кажа на мъж ми да ми донесе нещо според времето  Peace
tedunmedun, няма ли да стане да назначиш някакъв служител (някой роднина), ще внасяш осигуровки на минималния праг и сигурно ще е по-изгодно, отколкото прокурист  newsm78
Oblak11, помпата я познах Wink  Mr. Green Днес само зяпам, не пазарувам - да съм в час Wink Гледам и да поработвам, че много лесно харча  Embarassed
С тази трета ФМ ме накарахте да се замисля дали и аз да не си спретна една  Thinking
Довечера имаме сбирка от другата отчетна. Още се чудя дали да ходя, ще видя какъв акъл ще ми дойде  Grinning

Варненки, много сте хубави   bouquet janiii и spirito само в профил да се снимат  Peace Hug

Аз нямам мами наоколо  Cry Няма да купувам подарък Sad

# 721
  • Мнения: 52
И аз да се запиша!!!
Вчера видях бебчо  на 3Д и не ми взеха пари newsm78 изглеждаше като извънземно , но си моето сладко извънземно  Laughing
Как така за 3 седмици от 600гр е 1600гр ?!?!?!  newsm78

Момичета Вени е в болница с бъбречна криза, пожелавам и много  бързо да се оправи миличката толкова е добричкаа и бързо да се прибира!!! Стискайте палци Praynig
Днес ще и звънна пак дано е по-добре Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 6
Дано Вени  е добре  Praynig бързо да се връща  Naughty стога с тези лоши новини Crossing Arms
Дано всички сме добре и да си довършим бременността спокойно  Praynig

# 723
  • Мнения: 150
Мацки, аз пак съм буреносна. Едно такова лениво ми е. Не се чувствам болна, а мързелива. Не знам какво да направя за вечеря, не ми се чисти ( а е лудница) абе какво да ви разправям. Поне слънчицето да се покаже за настроение.
и аз съм така мила от два дни, а и ми е много ама много нервно, а и рано рано сестра ми ме нервира, не беше кой знае какво, но аз така го приех ужас Sad прибрах се направих си кафе и сега май ми е по добре Wink

дудунски, и на мен ми е постояхно топло, а по принцип съм много зиморничева Wink явно хормоните си казват думата Simple Smile

Славче, равдам се за хубавите резултати, само така да е Heart Eyes

janiii , и аз съм за цветя, винаги това купувам Hug

Бръм,[/b]стихчето е страхотно, настръхнах докадо го четях Heart Eyes

сиванова, виждаш ли излишно се притеснява за грамчетата Hugмомчето си расте Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 6
sivanovaa бебчето май ще те изненада накрая с гоооолеми размери  Hug пухкаво и голямо и аз такова очаквам нали докторите казаха че ще имам голяма мома и няма да изтрая до Май като стане Април я чакам всеки един момент  Crazy само да са живи и здрави  Peace
Абе гледам сега 2ма скрити и 3ма гости преглеждат темата да няма още някоя майка която се притеснява да се присъедени към нас  newsm78 да идва не хапем  Heart Eyes
Ани права си за спирито и жани покрай тях изглеждам сякаш съмс  близнаци,финни мадами  Hug

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 12:37 от NICOLEEE

# 725
  • Мнения: 52
Славчеее имаме ли си нова тема newsm78 Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 9
Ехооо Излюпих се най накрая smile3507
Навън е толкова слънчевооооооооо  grinning039
Аз чак в 15.30ч. съм на лекар PraynigДано всичко мине добре и бебка да е добре Praynig,че нещо почна да ме тресе нервата ooooh!
NICOLEEE наистина ни липсва вчера на срещата,но на теб ти е простено Hug
Слънчева ако знаеш как ти завиждам Naughty (блогородно разбира се Blush) .Да прекарате страхотно и после да качиш снимки. Поне така да видим Пампорово Whistling
Вени  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Жани аз на майка ми и подарих подаръка в началото на този месец.Тя и брат ми имат рожден ден на 7.03 и почти винаги с един куршум два заека.Най- много да и купя букет на 8.03.
aniK  Wine Glass ти също си в нашата категория Crazy
 Момичета стискайте палци всичко да е наред днес при лекаря Praynig

# 727
  • Мнения: 30
tedunmedun, няма ли да стане да назначиш някакъв служител (някой роднина), ще внасяш осигуровки на минималния праг и сигурно ще е по-изгодно, отколкото прокурист  newsm78

aniK, може и така да стане  Thinking Имам идея кой може да назнача  Tired
Мерси!     bouquet

# 728
  • Русе
  • Мнения: 150
Привет,мами! Grinning
Току що пристигнаха матраците,стаята е боядисана и освежена,вчера рисувах и облачета по тавана,че полюлея е от три самолетчета. Joy  Чакам с нетърпение да станат мебелите и малкият батко Бойко ще си има своя стая. Hug Когато всичко е готово ще снимам. Peace
poulini ,Марти на  Green dawn  и Майчето на Жасминчето,да са живи и здрави.Честитя ви от сърце на патерици! Hug
milkinis, Ивон Hug Браво за взетите изпити!
Azalea , Taня Малинова Добре завърнали се !Пишете по-често! Hug Azalea ,какъв модел ти е слинга,че аз се сдобих с един плат,който съм го нарочила за слинг. Grinning
Много хубави тези Варненки! Hug Жани,Спирито,наистина само в профил да се снимате,че не си личи ,че сте бременни в анфас. Joy
хабиби Hug И ти си голяма сладурана!
Люси,радвам се ,че всичко е ок.Ани сигурно е права,че е от стените на влагалището! Heart Eyes Peace
Бюти,щях да правя изказване,но ти много добре си и го казала на gilemak. Toва е за теб!  bouquet
Ани,перденцата са сладурски,а сега ще ти призная нещо.Направо не ми се връзваше представата за теб с цветовете у вас,но сега знам защо! Mr. Green
Змейче,много е сладурско комплектчето! Heart Eyes
Слънчева, да си изкарате страхотно! Hug
Бръмб, едно гуш от мен! Hug То хормоните не прощават! Heart Eyes Дано при Каби отмине по бързо всичко! Hug
buni , бързо оздравяване! Hug
кristy, дано се чувстваш добре при нас! Hug
Бойко мисля да не го спирам от градина ,като се роди бебето,но бабата ще я спрем от работа! Mr. Green Че и ако Дидо не се е прибрал,като раждам ще е спек...   А линия негра с Бойко имах,сега нямам.Бременност с бременност не си прилича. Peace Но тази сутрин установих,че ми е тръгнала коластра,а с предната нямах. Crazy
Моето ухо се оправя лека полека,гадно е ,че трябваше с антибиотик,но наистина беше много зле.Не знам и аз как го лепнах това. ooooh! Бойко от вчера не е на градина,че се разкашля,вчера особенно беше ужасна кашлица. ooooh! Но днес вече е доста по-нормална. Peace Абе лекуваме се! Crazy Дано до понеделник да е здрав,че да може да е за Баба Марта на градината,сигурно ще си го подчертаят по някъкъв начин! Grinning

# 729
  • Мнения: 3
момичета кажете какво да правя с болките в кръста.бебчо е малко по-голям за месеците си и вече доста ми тежи.всички видове кокали ме болят.                                                                                               

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 12:58 от tanq_malinova

# 730
  • Мнения: 150
Дано Жасминчето се оправя бързо  Praynig Peace
Сега се чух с нея по добре е, и бебчо също е добре, дано бързо я изпишат милата.

spirito85 , стискам палци Hug

# 731
  • Мнения: 52
tanq_malinova прави упражнения за кръста, на мен това много  ми помага : сядаш на стол, ставаш с изправен гръб и се изправяш до положение на пръсти и пак сядаш! 2 серии по 5 пъти! Гарантирам Hug

# 732
  • Мнения: 1
aniK, Мимак напълно съм съгласна с вас относно профила......ние със Спирито като преяли изглеждаме....много ме комплексират тези момичета с тези коремчета  rotfImao
Другият път още повече ще се пъча....хахаха

Стискам палци на Вени
Спири да разказваш като с евърнеш

# 733
  • Мнения: 52
Има ли кой да ни пусне нова тема?

# 734
  • Мнения: 32
Имаааа споко
Чкаам да стане 50стр Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт