FarmVille 17-та тема

  • 36 156
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 68
Девер ми има нужда от съседи,който иска да го добави

te4o1986@abv.bg

# 76
# 77
  • Мнения: 154
Момичета моля за помощ!Зарибих майка ми с фермата.Тя играе с профила на баща ми и се нуждае от съседи.Пускам ви имейла на татко dimo__g@abv.bg.Помагайте!Благодаря предварително!

# 78
  • Мнения: 1 207
Хайде и аз ,че да ви следя Simple Smile
Досега не ми се е падало момиченцето Sad  и не съм го хващала

# 79
  • Мнения: 68
Снощи ми се падна момиченцето за дърветата,но си го пазяза спешни случаи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 80
  • София
  • Мнения: 1 654
До кога са в сила валентинките?
В маркета пише, че може още 2 дни да се пазаруват/5 валентинки за 5 сини парички/, предполагам че до тогава.

# 81
  • Мнения: 6
А на някой от вас случвалоли ви се е следното.
Имах към 1100 съседа на наторя за последния медал и един ден влизам вече ми станали 1400 и няколко.Как така стана не ми беше ясно.Също тогава ми дадаше колкото ер вземам толкова и ми се намаляваше бройката в медала за наторяване,а сега ми отговаря 1 наторен съсед -1 в медала?
Нещо супер странни неща стават във фермата и не мога да си ги обясня.
Ако има желаещи за съседи защото мойте нещо са мн лошо и не пращат подараци да заповядат Миглена Велинова.

Последна редакция: нд, 21 фев 2010, 16:27 от Аличка

# 82
  • Варна
  • Мнения: 98
А на някой от вас случвалоли ви се е следното.
Имах към 1100 съседа на наторя за последния медал и един ден влизам вече ми станали 1400 и няколко.Как така стана не ми беше ясно.Също тогава ми дадаше колкото ер вземам толкова и ми се намаляваше бройката в медала за наторяване,а сега ми отговаря 1 наторен съсед -1 в медала?
Нещо супер странни неща стават във фермата и не мога да си ги обясня.
Ако има желаещи за съседи защото мойте нещо са мн лошо и не пращат подараци да заповядат Миглена Велинова.

Да не става въпрос за два отделни медала - единия е за торене на съседи(Crop Whisperer), там ти отброява всяко квадратче, което ториш, а другия е за помощ на съседи(Good Samiritan), там отброява всеки съсед, на който помогнеш, независимо дали си торил или не за една бройка в медала

# 83
  • Мнения: 2 282
Вчера имах в гифт бокса момиченцето с дървото, днес ми го няма, но дърветата са ми обрани? Аз аз не съм го ползвала. Да не би да има някакъв времеви лимит и ако не го използваш на време то само си обира?

# 84
# 85
  • Мнения: 86
Вчера имах в гифт бокса момиченцето с дървото, днес ми го няма, но дърветата са ми обрани? Аз аз не съм го ползвала. Да не би да има някакъв времеви лимит и ако не го използваш на време то само си обира?

Може да си цъкнала без да искаш

# 86
# 87
  • Мнения: 68
Е това ,ако не е каръшка работа.Одеве си спечелих 10 туби гориво и сега ги няма в гифт бокса  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 88
  • Мнения: 4 785
Ще полудея вече - в темата за линковете, слепи ли сте, тук никой няма да кликне  Stop

# 89
  • London
  • Мнения: 292
Ще полудея вече - в темата за линковете, слепи ли сте, тук никой няма да кликне  Stop


 hahaha hahaha hahaha hahaha така бях аз миналият път.За да не се ядосвам не влизах в темата.

Общи условия

Активация на акаунт