Почивка на Малдивите

  • 170 012
  • 808
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 3 802
Извинявай но нямам представа какво е това универсален адаптер? newsm78
става за всякакви контакти

# 586
  • Варна
  • Мнения: 49
Мерси много за информацията Simple Smile

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Тъй като ми предстои почивка там , как стои въпроса с зарядните на телефоните? newsm78
ще ти трябва това:
http://www.bomba.bg/elektronika/elektromateriali-zariadni-bateri … ross-1500230.html
Ако нямаш ще помолиш на рецепция да ти услужат.  Peace

# 588
  • Варна
  • Мнения: 49
 Peace Peace Peace А може ли да се използва дебитна карта там? Някой да знае?

# 589
  • Мнения: 52
Здравейте момичета,
искам да попитам има ли някой от вас, която случайно да е пътувала до Малдивите от Италия - интересува ме колко часа е полета от там?

Благодаря!

# 590
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Извинявай но нямам представа какво е това универсален адаптер? newsm78

http://www.advancetec.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/ … abroad_travel.jpg

и пътуваш в целия свят без проблем - UK, USA, Japan

# 591
  • Мнения: 2 550
Дами, извинявам се предварително, ако вече е е писано и то особено в последните три страници, но нямам време да проверя. Гледам разни хотели, които предлагат трансфер от Мале до хотелите, но на някакви страхотни цени. Има ли някакъв вариант, който не е по-скъп от самолетния билет Simple Smile?

# 592
  • София
  • Мнения: 3 802
Най - евтиният вариант е с лодка до остров близо до Мале. Хидропланите действително държат фантастични цени, но аз не съжалявам. За първи път се возих на хидроплан и си заслужаваше удоволствието, освен това страхотни снимки направих отгоре.

# 593
  • Мнения: 109
Дами, извинявам се предварително, ако вече е е писано и то особено в последните три страници, но нямам време да проверя. Гледам разни хотели, които предлагат трансфер от Мале до хотелите, но на някакви страхотни цени. Има ли някакъв вариант, който не е по-скъп от самолетния билет Simple Smile?
По този повод тук последните може би 1-2 месеца ми прави впечатление,че цените за трансфер са само за деца,как се ориентирате за цените за възрастен?  newsm78(аз гледам в booking)

# 594
  • София
  • Мнения: 337
Като ползваш туристическа агенция, а не букинг, цената на траснфера е включена в пакета.
Аз си избрах хотела през букинг, но през агенцията за почти същата цена имаше включен и трансфер и ол-инклузив, т.е. излиза много по-изгодно.

Наистина с лодка е по-евтино, но вариантът са само близки до Мале острови. Лично аз не съм била на такъв остров, защото ме предупредиха, че там се чува шума от ниско-летящите кацащите и излитащи самолети и ме отказаха от такава почивка.

# 595
  • Мнения: 167
LaDiDa,
За съжаление нашето пътуване до Малдиви пропадна два дни преди заминаването поради фатален инцидент с роднина.....Съветвам всички, които са решили да ходят на по-високо бюджетно пътуване задължително да си направят Застраховка Отказ от пътуване!
Отново имам питане към теб, LaDiDa Wink Вие нали бяхте на Курамати? Как са условията за семейства с малки деца- ние сме с близнаци към момента на 1.3 месеца и си мисля евентуално за по-късно пътуване около Коледа, когато ще са, живот и здраве, близо 2 годинки. Много съм си харесала Курамати, какво ще ми споделиш?
Приемам съвети относно пътуване до Малдиви с малки деца /около 2 годинки/, моля споделете, ще съм ви много благодарна

# 596
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Привет, Малдивки Heart Eyes
Имам повод да се похваля - вече имам реална резервация за Chaaya Reef на база ол инк. в плажно бунгало с гледка към океан:) Живот и здраве през ноември - заминаваме:)

bla-bla Трансферът с лодка до острова, който избрахме - влиза в цената за настаняване. Понеже ние поискахме хидроплан заплатихме допълнително по 125 евро за възрастен и 62 евро за дете:) Доколкото знам за Чая цената за хидроплан е една от най - ниските, тъй като се пътува само с 20 мин. с хидроплан, т.е е близо до Мале!

mkalcheva
Ние си направихме отмяна на пътуване като застраховахме самолетните билети и след това договора за стойността за настаняване. Вярно, че излизат скъпички, но на фона на това, което плащаш е нищо и аз мисля, че си струва! Дай Боже да стане пътуването и да не се налага да се възползваме от застраховките, но е една сигурност все пак и спокойствие, и аз препоръчвам:)

# 597
  • Мнения: 167
Kaleia, на колко годинки ви е детето? Дали ще издържи толкова дълъг полет?

# 598
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ние сме 3 семейства:) И трите семейства сме с деца на по 9 год.Simple Smile Решихме, че ще си играят и надяваме се да се търсят и да се разбират и да си играят:) Освен това всички деца обичат море, пясък и плаж... вярвам, че всичко ще е добре и няма са им е скучно:)
Полетът ще го преживеят няма как;) при полета от Дубай дъщеря ни хем уморена не пусна монитора от игри да играе с дистанционното, пък като се умори ще спи или ще играе с другите деца:) При друг полет до Париж е спала в самолета, така че надявам се да няма проблеми...Simple Smile
Само здраве да е, другото някак ще го наредим с книжки, игри и други забавления;)

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
LaDiDa,

Отново имам питане към теб, LaDiDa Wink Вие нали бяхте на Курамати? Как са условията за семейства с малки деца- ние сме с близнаци към момента на 1.3 месеца и си мисля евентуално за по-късно пътуване около Коледа, когато ще са, живот и здраве, близо 2 годинки. Много съм си харесала Курамати, какво ще ми споделиш?

много съжалявам за пропадането на пътуването ви. Sad
Ние не бяхме на Курамати, а на Куреду...

Общи условия

Активация на акаунт