Идеи за бизнес-6

  • 73 069
  • 721
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 93
Да най-вероятно ще попитам в РИОКОЗ, за да съм сигурна, че всичко е както трябва. А знаете ли къде мога да попитам за етикетите, за да съм сигурна дали трябва да пиша състава или да разчитам на оригиналния?

# 481
  • Мнения: 1 254
агенцията за защита на потребителите?

# 482
  • Мнения: 220
Най-добре местния РИОКОЗ попитай. Но съм почти на 100% сигурна, че производителите и вносителите на козметика регистрират някъде продуктите си и подлежат на контрол.

# 483
  • Мнения: 93
Звънях в РИОКОЗ! Те знаят по-малко и от мен! Само ме прехвърляха един на друг, говорих с над 5-6 човека и накрая получих отговор "АМИ НЕЗНАМ"! Нищо не можаха да ми кажат!
 Сетих се за една позната, която внася козметика и попитах нея и тя каза, че откакто сме в ЕС няма такива изисквания.

  bouquetБлагодаря ви за съветите!   bouquet

Аз продължавам да обмислям за етикетите как да ги направя!

# 484
  • Мнения: 220
Ами супер, тогава, успех!

# 485
  • Мнения: 93
Благодаря!  Hug

# 486
  • Мнения: 69
мисля че това за етикетите се изисква от комисията за защита на потребителите

# 487
  • Мнения: 93
За съдържанието, гледах по различни етикети на декоративна козметика и не е преведено! А аз ще я продавам в интернет магазин и там също ще е написано и за това мисля да не  пиша на етикета съдържанието, то така или иначе ще си го има на опаковката!
Поздрави!   bouquet

# 488
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета! Simple Smile
Присъединявам се към въпроса на evil относно детските оказиони. Има ли някой някакви наблюдения върху този вид търговия? Моля ви, споделете!

# 489
  • Мнения: 17 856
За съдържанието, гледах по различни етикети на декоративна козметика и не е преведено! А аз ще я продавам в интернет магазин и там също ще е написано и за това мисля да не  пиша на етикета съдържанието, то така или иначе ще си го има на опаковката!
Поздрави!   bouquet

За интернет магазините са в сила същите изисквания към продуктите в реален магазин. Ако съм на твое место бих си сложила етикета на продукта ( както се казва вържи попа да ти е мирно селото).

# 490
  • Мнения: 93
Аз етикети 100% ще сложа, но имах в предвид, че няма да превеждам съдържанието. На самия етикет мисля да напиша, че съдържанието е написано на опаковката!  newsm78

# 491
  • Мнения: 803
НАРЕДБА № 36 ОТ 30 НОЕМВРИ 2005 Г. ЗА ИЗИСКВАНИЯТА КЪМ КОЗМЕТИЧНИТЕ ПРОДУКТИ bowuu

# 492
  • Мнения: 93
Благодаря, ще я погледна!   bouquet

# 493
  • Мнения: 87
Вмъквам се с гръм и трясък да питам - знаете ли как може да се продаде работещ бизнес?

Чувала съм за бизнес ангели, франчайз, сайтове за продажби и пр., но реално ако в момента искам да си продам идеята, контактите, с все стока, сайт, магазин и т.н., какво бихте ме посъветвали?

# 494
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 570
Вмъквам се с гръм и трясък да питам - знаете ли как може да се продаде работещ бизнес?

Чувала съм за бизнес ангели, франчайз, сайтове за продажби и пр., но реално ако в момента искам да си продам идеята, контактите, с все стока, сайт, магазин и т.н., какво бихте ме посъветвали?

Ако имаш партньор, можеш да му предложиш да изкупи твоя дял. Ако нямаш - намери някой, който е в бранша и може да има интерес към твоя бизнес и се опитай да се договорите за справедлива цена.
По принцип Кийосаки препоръчва всеки бизнес да се започва с идеята, че трябва да го продадеш след време. И препоръката му е да "работите върху бизнеса, а не в бизнеса"... но е трудно да я следваш.

Общи условия

Активация на акаунт