Кога ще започне да спи по цяла нощ?

  • 1 717
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Ми да ти кажа ,Жожи започна да спи цяла нощ като стана на 3 месеца някъде.Иначе до тогава се будеше на 3 часа да го кърмя. WinkСлед това,да чукно не сме имали особено проблеми с буденето през ноща,само докато пробие дадено зъбче се събуждаше 2-3 пъти на нощ,дам му водичка,намажа с гелче и така  2-3 дена не повече Wink

# 16
  • Мнения: 3 356
Охххх,мечтиииии Rolling Eyes....
Мечтая си поне една нощ да се наспя като човек.
Ама след неколкократни опити да му пробутам чай вместо папо,аз се отказах.
Кошмарът е пълен-имаме и запушен нос.
А на мен ми се спиииииииииииииииииииииии....

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Тая тема все едно аз съм я пускала,тъкмо тия дни се чудех дали и аз да не питам същото.Ние колики не сме имали,будеше се само да го накърмя,после от 4 месец се почна с лигавенето и сърбенето на венците,а тоя месец зъбче,а другия ,а третия та чак в 8 месец ни пробиха две-дотогава рев сълзи неспане= smile3507Е пробиха още 3 зъбчета вече и кошмара продължава,през 30 мин реве,направо ми писна честно казано,почнах от два дни да давам пак Киетюд,та положението е малко по-леко буди се по2-3-4 пъти,ама не е като през 30 мин.Иначе килограмите си пазя...не съм свалило нищичко.

# 18
  • Мнения: 2 534
Спах за първи път непробудно чак , когато малката беше на осем месеца . Това обаче се случва рядко . Събужда се поне по един път на нощ , кога с рев , кога , че е жадна , друг път , за да ме хване за ръката и т.н.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Около 8-9 месеца беше при нас.

# 20
  • Мнения: 2 807
Дани до края на 3-я месец се будеше по веднъж, за да яде.
После още няколко месеца се будеше горе-долу по същото време, според мен по навик, защото му давах само малко водичка и заспиваше пак.

Ива още от както се е родила спи по цяла нощ.  Wink

А ти какво правиш, като се събуди - даваш й мляко, вода или просто я изчакваш сама да заспи?

# 21
  • тук-там
  • Мнения: 5 712
Мойта щерка спи непробудно от новородена. Изглежда е индивидуално и няма рецепта.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Е ти си щастливка направо...

# 23
  • Мнения: 331
аз започнах да спя към тертия месец, когато ги отучих от нощното хранене.

сега обаче - от около месец, започняаха да се будят явно заради зъбките, всяка нощ - едната в 2 часа примерно, таман заспи и айде - другата. така - до три и половина hahaha hahaha
в 7 без десет са свежи като репички #Crazy #Crazy
аз понеже спя като слон, ги взимам при мен и почвам едно дремуцане, да държа един крак, една ръка, какото сваря в съня си, а те понякога се заиграват в тъмницата и щъкат из цялата стая, яздят ме, сядат на баща си на главата, ама кой да ги чуе.... ужас. ако бяхме в америка, сигурно щяха да ме затворят.

между другото, ако не им се обръща внимание, както аз правех, от 3 до 13 месец, те си спят. дори да се събудят, си заспиват сами. но бабето.... почна да влиза в стаята ни и да ги обгрижва по нощите... и те свикнаха. сега ше свикнат и да спят при мен, ама кво да направя. пък и така мога да дремна.харесва ми да ги гушкам...
Hug Hug Hug
ако са в отделна стая, децата се научават да спят. 1crib newsm07 и причината е, че не ги чуваме! и те отвикват да се будят. същото е и с водата.

# 24
  • Мнения: 6 390
аз започнах да спя към тертия месец, когато ги отучих от нощното хранене.
А как  го отучи  newsm78
Ние също се будиме, пиеме през ноща 1.шише с мляко... иначееее  Close ooooh! Crazy
Пробвала съм вода вместо мляко два дена ... ама то 100 пъти се буди тогава и съм  Tired #Crazy на третия се отказах  Embarassed

# 25
  • Мнения: 331
аз започнах да спя към тертия месец, когато ги отучих от нощното хранене.
А как  го отучи  newsm78
Ние също се будиме, пиеме през ноща 1.шише с мляко... иначееее  Close ooooh! Crazy
Пробвала съм вода вместо мляко два дена ... ама то 100 пъти се буди тогава и съм  Tired #Crazy на третия се отказах  Embarassed
ами не знам не е ли късничко вече... 9 месеца.... newsm12
десет дена, поне, на вода. за два дни няма да стане. по-упоритичко трябва. ти трябва да си шефа! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 390
ами не знам не е ли късничко вече... 9 месеца.... newsm12
десет дена, поне, на вода. за два дни няма да стане. по-упоритичко трябва. ти трябва да си шефа! Simple Smile
по добре късно от колкото никога  Wink
охххх
какво ме чака  ooooh! Tired
а последното ядене кога е  newsm78 сега ни е е по това време и след 5ч. мнооого рядко се случва 6ч. и се почва  Close

# 27
  • Мнения: 331
по добре късно от колкото никога  Wink
охххх
какво ме чака  ooooh! Tired
а последното ядене кога е  newsm78 сега ни е е по това време и след 5ч. мнооого рядко се случва 6ч. и се почва  Close
аз на тази възраст  ги хранех в 7 вечер и към 8 ги слагах да спят. и докато спят, в 11 им бутах шишетата в устите в леглото, за да не ме будят в 5. и сутрин - чак в 7.
да не би да й е малко яденето, давай и с последното хранене повечко, да я умаломощиш - аз май им давах по 240 НАН... не помня добре.
като се събуди в 5 й дай водичка, и ако заспи - сложи едно шише в леглото за 7, като си го намери, ще си хапне и ще си поиграе, и може да поспиш до 7 и нещо...
скоро ще почнете с попарите и ще ти е трудно в 6 да бъркаш попари... Wink

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
На мен ми казаха до 3 години да се заредя с търпение, за сега не намаляваме буденията напротив увеличиха се до 20 пъти на нощ.  Cry

# 29
  • Мнения: 6 390
Ние днес за пръв път от както се е родила след шишето в 23ч. ядохме чак в 7ч.   Wink
дадох й водичка към, 5, към 6 и накрая се събуди  Crazy
а иначе ние сме така
към 23ч. 210мл обикновенно изпива и после към 4/5ч. пак толкова , след това към 8/9 Ч. й правя гриз каша, или каша елда, попара и овесени ядки не ще  Sick , обяд зеленчуково или месно пУИре към 12/13, плодово пИУре или плодово мляко към 16ч, и 19ч. каша
6.яденета на ден

Дано се отучиме вече от нощното хранене   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт