Какъв дегримьор за очи препоръчвате?

  • 8 081
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
А някой използвал ли на Буржоа?

# 16
  • Мнения: 3
А някой използвал ли на Буржоа?

Аз! Ужасен е! Но моите очи са много чувствителни и може би в мен е проблема. От този дегримьор на Буржоа ми се подуха и ме сърбяха отвътре ooooh! А и този на Клоран ми подейства по подобен начин.

# 17
  • Мнения: 2 229
Аз използвам мицеларната вода на Nuxe, имам страшно чувствителни очи, които  се зачервяват и сълзят от почти всичко. Но с тази вода едно,че почиствам спиралата и сенките от очите си, понякога напоявам тампончета с нея и правя компреси на очите си. Отразява ми се страхотно.

И аз използвам понякога мицеларен разтвор, само че на Биодерма - Сенсибио. Много съм доволна, само да не беше толкова скъп и не-икономичен! Sad

По трудния начин установих, че чувствителните очи & кожа се дразнят от всякакви тоалетни млека (от евтини до скъпи, щипят и лютят) и от двуфазни разтвори (прекалено са мазни и поне на мен ми се появяват ситни пъпчици от тях, като съм пробвала и да си правя сама от розова вода + масло от жожоба - същото).

А какво ще кажете за дегримиъора на Регал?Доста е евтин около 3 лв,а съвсем не е лош!

Това е друг продукт, който ми препоръчаха във форума и изобщо не ми дразни, но за съжаление не премахва тежък грим. Sad То не че аз нося много такъв, но ако сложа малко черен молив, освен спиралата, много трудно се премахва..

Друго, което съм установила, че не дразни, са всякакви бебешките кърпички на Бейби Крема - малко трудно се намират, но са 80 бр за 3 и нещо, и вършат доста добра работа. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 288
А някой използвал ли на Буржоа?

Аз! Ужасен е! Но моите очи са много чувствителни и може би в мен е проблема. От този дегримьор на Буржоа ми се подуха и ме сърбяха отвътре ooooh! А и този на Клоран ми подейства по подобен начин.
Онзи ден се двоумях дали да го закупя. Добре, че се отказах.

# 19
  • Мнения: 328
А какво ще кажете за дегримиъора на Регал?Доста е евтин около 3 лв,а съвсем не е лош!

Един под формата на мляко за чувствителни очи?  Rolling Eyes Аз позлвах такъв и много лютеше, а беше за чувствителни очи Sad

# 20
  • Мнения: 41
А какво ще кажете за дегримиъора на Регал?Доста е евтин около 3 лв,а съвсем не е лош!

Един под формата на мляко за чувствителни очи?  Rolling Eyes Аз позлвах такъв и много лютеше, а беше за чувствителни очи Sad
Не е като мляко, течен си е напълно и не пари изобщо.

# 21
  • Мнения: 35 968
за мен най-добър е розова вода + жожоба, но 5:1 /добре разтръскан/, а не 1:1, който е прекалено мазен и тежък

# 22
  • Мнения: 2 229
за мен най-добър е розова вода + жожоба, но 5:1 /добре разтръскан/, а не 1:1, който е прекалено мазен и тежък

Аз съм го правила 150:30 мл точно, така бях чела, но пак ми беше мазен..

# 23
  • Мнения: 93
Ползвала съм едно мляко 3в1 на Johnson&Johnson и бях много доволна. След това го смених с Нивеа и спиралата няма махане. Като коала съм в очите всяка вечер  ooooh!
Само пак да си намеря първото веднага взимам един кашон  Peace

# 24
  • Мнения: 35 968
за мен най-добър е розова вода + жожоба, но 5:1 /добре разтръскан/, а не 1:1, който е прекалено мазен и тежък

Аз съм го правила 150:30 мл точно, така бях чела, но пак ми беше мазен..

възможно е  Peace
на мен готовият на Икаров ми беше прекалено мазен /1:1/ и съвсем опитно стигнах до 5:1
пробвай с малко количество 10:1 например

пп по-лек грим свалям и само с тампон с розова вода

# 25
  • Мнения: 133
Друго, което съм установила, че не дразни, са всякакви бебешките кърпички на Бейби Крема - малко трудно се намират, но са 80 бр за 3 и нещо, и вършат доста добра работа. Simple Smile

Baby Crema ги има винаги в Кауфланд, аз редовно взимам.

# 26
  • Мнения: 765
                                                                                                                                                                                      Аз препоръчвам този Simple Smile Пак е на Loreal, но на опаковката му пише Demaquillant doux yeux et levres. Двуфазен е, този показан по-горе на Лореал не съм ползвала и не мога да кажа за него. От този обаче съм страшно доволна, направо се родих, откакто го открих Grinning Вече не знам колко опаковки съм изразходвала. Сваля дори водоустойчив грим от очите и устните, не дразни изобщо, не предицвиква сълзене, парене и т.н неприятности. Хубавото му е и, че маха грима съвсем лесно, не се налага да търкаш и претриваш чувствителната зона на очите. Лошото му обаче е, че никак не е икономичен и свършва много бързо, но пък не е особено слъп - около 8лв е Peace

Да попитам, има ли миризма и тежка ли е?

# 27
  • Мнения: 750
Двупластовия лосион за почистване на грим на Лореал е продукт който ползвам последните 3 години и никога няма да заменя с друг.
Дали има миризма ли?Не.не мирише да нищо.
Какво ли не съм ползвала...всичко ми пареше на очите,зачервяваха се после трябваше да си слагам Визин че са ми червени...С този продукт се ''родих''.Който го е пробвал само това ползва Grinning

# 28
  • Мнения: 35 968
Който го е пробвал само това ползва Grinning

не бъди толкова категорична  Mr. Green
аз съм изключение  Peace

# 29
  • Мнения: 171
И аз съм за двуфазния на Лореал  Peace Върши ми перфектна работа. Не ми дразни очите и сваля всичко без проблем.

Този е на същата марка и много го харесвам, но за съжаление, в момента никъде не го намирам. По-икономичен от двуфазния, под формата на гел, много удобен за нанасяне и ми е свалял и най-трудните за почистване, водоустойчиви спирали без всякакво дразнене. Ако отново го открия, ще си взема няколко  Mr. Green :

http://www.fragrancedirect.co.uk/content/ebiz/fragrancedirect/in … 506/0018506_m.jpg

Общи условия

Активация на акаунт