Красив дом: украса за дома, ежедневна и празнична -2

  • 103 947
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 292
Прекрасни неща в последните линкове! Hug
При нас, по традиция, на 1.12. ще вадим украсата и ще слагаме елхата. Детето вече няма търпение... Party

# 691
  • Мнения: 1 175
Аз ще  украсявам  в  събота Simple Smile
И аз!  Laughing Нашата традиция е първата събота на декември. Днес не се сдържах и пак минах по магазините, и обрах малко друнджурии. По-скоро подръчни материали за майсторене - стиропорени топки за снежни човеци, разни панделки, боички и т.н. Сърбят ме ръцете вече!

# 692
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
По-скоро подръчни материали за майсторене - стиропорени топки за снежни човеци, разни панделки, боички и т.н. Сърбят ме ръцете вече!
От къде си ги купи?

# 693
  • Мнения: X
В тази тема показвате големи красоти.Нямам търпение и да започнете да качвате снимки с коледната укрса.Коледните празници са едни от любимите ми.Толкова е блестящо и красиво на всякъде и винаги може да ти дойде настроението като видиш коледната украса.Мисля тази година да украся по раничко.Най вероятно събота или неделя.Защото тогава ще имам повечко време а и чакам заплата а има доста неща които искам да купя.Повечето са дребни.Елха си имаме мъничка е но не ми се дават 100 лева и нагоре за голяма хубава елха и ще си караме със старата.Важното е че ще създаде настроение Simple Smile.Като започна с украсата ще кача снимки до тогава ще се радвам на вашите:))

# 694
  • Мнения: X
Търсейки идеи за коледна украса в интернет попаднах на тази красота. Сега издирвам шишарки Simple Smile)

# 695
# 696
# 697
  • Мнения: 77
страхотни идеи Heart Eyes
вдъхновихте ме много и нямам търпение утре да ида по магазините за материали Mr. Green Heart Eyes Hug

# 698
  • Мнения: 2 786

Да, това е идейно наистина.  Grinning Мисля да си накупя мънички нещица за залепяне и да си направя нещо подобно.  Mr. Green

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 133
В Техномаркет има едни малки бели шейнички. Но не знам какво да ги правя, т.е., не искам просто да ги сложа до елхата. Някакви идеи?

# 700
  • Мнения: 1 175
Супер идеи! Колко много неща могат да се направят с шишарки. Ще ходя да събирам и аз  Mr. Green

По-скоро подръчни материали за майсторене - стиропорени топки за снежни човеци, разни панделки, боички и т.н. Сърбят ме ръцете вече!
От къде си ги купи?
Ами, аз живея в чужбина така че едва ли ще ти е от полза... Местно магазинче за хоби пособия и творчески материали е. Топките се броят към пособията за макети, предполагам в такъв магазин може да се намерят.

# 701
  • Мнения: 11 993
ние вече сме на коледна вълна у дома и вече направих и първата коледна украса - едни празнични къщички за елха

http://mechtai.com/christmas-rush/2011/11/tekstilni-brodirani-uk … -za-koledna-elha/

Може ли малко разяснение за къщичката, много ми хареса!
Основата на плата от какво е, задължително ли е от материя за бродиране?
Вътре с пълнеж ли е и какъв?
Снегът от какъв материал е?Памук ли е или греша , а ако е памук как се захваща?
Бродерията "зад игла" ли е?

Предварително благодаря, много ще се радвам на разяснения и ще си я направя непременно!

П.С.  За  стиропорените топки- аз съм от Варна, миналата година  си купих такива от "Слънчогледите"- магазин за бои и др.  пособия за рисуване, моделиране.Предполагам, във всеки по-голям град има такъв магазин.

http://svetlavkm.snimka.bg/children/bobo.387010.21901324- моят снежен човек от миналата година, не е чудо и приказ, но тъй като стана въпрос за снежни  човеци.

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 11:51 от Светкавица

# 702
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Една идея за коледна играчка за елха и от мен:
http://mechtai.com/made-by-mama-mimi/2011/12/dekemvri-zima-led/

# 703
  • Мнения: 7
И от мен идея за ароматни коледни играчки.http://www.marioletka.com/Aromatni%20igrachki%20za%20elha.php
Тази година май нямам много време да творя, но пък често преглеждам тук, защото сте много вдъхновяващи с вашите красоти  Hug

# 704
  • Варна
  • Мнения: 141
Днес останах у дома и започнах с украсата.  Тъй като съм длъжник на темата за идеите, които споделяте ще се фукна само тук с моята еко елха...



и елемент


Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт