2003 новите първолаци 2010/2011 - 2

  • 31 307
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Записвам се с надежда за "първолаци 2010/2011".
Темата е съвсем "отчетна" и от последните страници на предишната това лесно се установява.

# 16
  • Мнения: 2 732
Записвам се с надежда за "първолаци 2010/2011".
Темата е съвсем "отчетна" и от последните страници на предишната това лесно се установява.

Оффф пак ли се почва ? Не може ли всеки да си пише каквото иска ?Според теб само у-та ли трябва да се обсъждат ? А и нали си е продължение на отчетната тема тази .

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 187
Да се запиша и аз на бързо в новата тема.
При нас нищо интересно, готвим се за РД-то, та страстите са големи.

# 18
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте и от мен тук.

И при нас нищо ново. 

Вчера Дени си писа новите думи и чете книжката. Днес е на плуване и е освободена от учене вечерта. Всеки ден ме пита кога ще си вземе очилата, няма търпение! Laughing
На зъболекър ще я водя след 2 седмици за профилактика.

Поздрави!

# 19
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Запис.

# 20
# 21
  • Мнения: 1 687
Irka, дано всичко е наред с очилата.  Hug
Вики свикна бързо. За сега нямаме проблеми.  Дано и занапред да е така.  Praynig Притеснява ме, че е с мързеливо ляво око и казват, че не се лекува.  Sad
Тази ваксина за 6 годишните ли е или има и още една.
Нашата родителска среща мина. Тук родителските срещи са индивидуални за всяко дете.
За сега Вики се справела добре (дано и по нататък да е така). Госпожата им каза, че дори е леко по напред в сравнение с останалите деца. Говори най вече за математиката, но и с немския се справяла. Оценките й от началото на годината до сега вървят към по високи. Ще смятат до 20, после ще учат часовете, месеците и т.н. Общо взето това е. Англииския щял да върви наравно с немския и каза, че ще я пита повече.
Знам, че някой ги интересува затова пиша. Ще се записвам най много веднъж в темичката колкото да не я загубя. 
Лека вечер и успех на всички. Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 7 673
Приветки, момичета.  Hug
Jutoo, защо така? Странно. Моят обожава да ходи на детска градина.
Записвам се с надежда за "първолаци 2010/2011".
Темата е съвсем "отчетна" и от последните страници на предишната това лесно се установява.
Оффф пак ли се почва ? Не може ли всеки да си пише каквото иска ?Според теб само у-та ли трябва да се обсъждат ? А и нали си е продължение на отчетната тема тази .
Който иска да пише за училищата, никой не го е спрял.
Аз писах вече къде искаме да учи Павел, както и какви са ни резервните планове.
Хриса, не са прави.  Sad Дано да сте се разбрали на срещата.  Hug
П.П. Писали сме едновременно. Радвам се, че сте се разбрали.
Знам, че някой ги интересува затова пиша. Ще се записвам най много веднъж в темичката колкото да не я загубя.  
Това пък защо?  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Знам, че някой ги интересува затова пиша. Ще се записвам най много веднъж в темичката колкото да не я загубя. 
Това пък защо?  newsm78

А де , и аз да питам това пък защо  newsm78
А за очето съм чувала, че при такова едно мързеливо, се закрива по- малко здравото и да се напряга другото помагало пробвай  Peace

Записвам се с надежда за "първолаци 2010/2011".
Темата е съвсем "отчетна" и от последните страници на предишната това лесно се установява.


това пък как трябва да го разбирам  #Crazy

Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 09:54 от kimbolina

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 187
viki_hrisa , как само един път седмично ще се разписваш? Не така  Naughty.
Много е интересно това с индивидуалните родителски срещи за всяко дете. Продължавай да пишеш за немската образователна система - на мен ми е много интересно пък предполагам и на други.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 7 673
viki_hrisa , как само един път седмично ще се разписваш? Не така  Naughty.
Много е интересно това с индивидуалните родителски срещи за всяко дете. Продължавай да пишеш за немската образователна система - на мен ми е много интересно пък предполагам и на други.  Hug
smile3521
И на мен!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Иринче на вас кога ви е изпита в Италиянския, да стискаме палци  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринче на вас кога ви е изпита в Италиянския, да стискаме палци  Peace
Точно днес разбрах, че е на 05.05. (миналата година е бил точно на рождения ден на Павката - 08.05.)
Мерси много, че попита.   bouquet Hug

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 543
Моята дъщеря пък е болна. Много е нещастна ,че губи материал Laughing. Днес ме кара по скайпа да питам за домашно. Голям ентусиазъм я тресе, дано и в първи клас да е така. Praynig

# 29
  • Мнения: 106
здравейте, мами на наборчетата.
аз мисля, че има напоследък проблем с моето съкровище. мнооого трудно пишем "домашните". ама хич не му се пише. усвои бързо този "занаят" и казва, че му е скучно. в началото бяха драми - виках, крещях, той реве, аз "рева". не става. споделих го с госпожата. тя приложи някакви подходи и за кратко беше криво-ляво положението.
после възприех другата тактика - желязно спокойствие от моя страна. не ме питайте какво ми коства! но говоря тихо, не повишавам тон, няма скандали. той пише, ама примерно разкривено. правя кротко забележка, а той изпада в някаква форма на истерия - почва да плаче и да вика, че даже съм го дразнела. представяте ли си. а аз - отново с железното ми спокойствие - му казвам: защо викаш и плачеш? аз не ти се карам. щом така смяташ, че е добре, занеси го утре на госпожата.
е! слава богу, че и госпожата е била на моето мнение и му е забелязала, че му е грозното упражнението в къщи.
та въпросът ми е как да го накарам да разбере, че има ангажимент към училището в къщи? да седне, да пише 15 минути, пък после да играе колкото ще?
иначе се опитва да срича, премята си книжки. и се занимава с още куп различни неща - иначе развиващи разни умения и т.н.
има ли друга мама с такъв или подобен проблем? какво правите?

Общи условия

Активация на акаунт