2003 новите първолаци 2010/2011 - 2

  • 31 315
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Честит рожден ден, Ирка! Обичана и щастлива бъди!   Hug

Алекс вчера паднал  пред блока, краката му с огромни синини и снощи голям рев че много го боли едното коляно и да съм викала Бърза Помощ  Crazy Сложих му студени компреси но отказа хапче ( значи имало е леееко преувеличаване на болката).

Утре, в ДГ, ще идват даскалици от желанато от нас училище да се рекламират. Да я видим тая така хвалена учителка  Thinking

# 736
  • София
  • Мнения: 4 397
Честит рождена ден на irka!   bouquet
Да е много здрава и обичана!  Heart Eyes

И от мен много здраве и успехи   bouquet

# 737
  • Мнения: 2 474
Честит рожден ден,Ирка!Пожелавам ти най-вече здраве,късмет,любов и много поводи за радост! Hug
Вчера направиха манту на Петьо.В петък сме на проверка.
Голям смях с моето човече.Вчера ми съобщи най-тържествено,че за рожденият ми ден с баща му щели да ми подарят три червени рози и рокличка.Иначе било тайна още.Питам го аз защо розички,а не цветенце в саксийка,което ще остане живо за разлика от розичките и отговора беше,че розичките са по-красиви и съм ги заслужавала.Кавалер. Heart EyesА,с рокличката съм щяла да бъда по-красива.Понеже имам рожден ден 6 дни преди него той е твърдо убеден,че съм и само 6 дни по-голяма от него.Иначе вече си бил избрал и подаръци,разбира се един от баща му и цели три от мен.
Ели,сладурче е твоят Алекс! Hug
Хубав ден!

# 738
  • Мнения: 3 042
Днес ще го водя в градината за снимки следобед, ще им правят албум за завършването. С някакви костюми, други подробности не издават госпожите Laughing.

Раници Габол при нас има в книжарница Пингвините, може да провериш и там.

# 739
  • Мнения: 14 133
 При нас нищо не се чува като организация за завършването на градината.  newsm78
Пък и Сашко тази седмица си е вкъщи и съм в затъмнение по въпроса. Пак е на АБ, но вече гърлото е значително по-добре.   Peace Вече не го боли и не вдига температура.  Praynig

# 740
  • София
  • Мнения: 15 252
И нашите деца днес ще ги снимат за албум.
Дръпнахме и с организацията на "абитурентския бал".  Simple Smile

# 741
  • Мнения: 14 133
Честит имен ден на всички с имена Мартин и Мартина!  Heart Eyes
От друтга темичка разбрах, че днес е св. Мартин!  Wink

# 742
  • Мнения: 1 194
Честит празник на празнуващите!
В нашата детска градина подготвят някакво прощално тържество в детски клуб, но още не са уточнени подробностите. Това с албумчетата и колажите е много хубава идея.
Ние още не сме търсили раница. Мисля да я купим, когато купуваме нещата от списъка за първи клас.

# 743
  • Мнения: 530
Честит празник на всички именници!  bouquet
Ирка ,честит рожден ден!Много здраве и много усмивки.
Ние ще прави албумче ,също така които желае си поръчва чашка или ключодържател със снимка на детето.Аз си поръчах само албумче ,че другото ми изгеждаше много кичозно.

# 744
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Днес, очаквам информация от фотографа за нашите албуми, че много се проточи.

Светослав нещо се е разучил и разписал, не се трае. Влачи една тетрадка и си пише задачи и си ги смята. За смятането до 10 , е ясно - брои пръстите, но много ми е странно как смята 100 - едноцифрено число. И вярно го смята. от една седмица го дебна да сбърка  newsm78

  Покрай Писменката и Буквенката, вече хваща мъжки и женски род. но хич не му я ясно какво е прилагателно.
За съжаление, при нас няма игра пред блока. Едно, че няма деца на неговата възраст, а и аз не смея да го пусна никъде без да му вървя отзад. Как ще го пусна на училище, хич не си представям. Иначе е с баща си в парка, с колелетата или ролерите почти всеки ден до тъмно.

# 745
  • София
  • Мнения: 7 673
За смятането до 10 , е ясно - брои пръстите, но много ми е странно как смята 100 - едноцифрено число.
Не те разбрах. Как 100 ще е едноцифрено число и какво му смята на него?  newsm78

# 746
  • Мнения: 14 133
Сашето играе сам навън от няколко седмици на площадките зад блока.  bowuu
Събират се огромна "банда" от 7-10 год. деца, а и мястото е далеч от оживени улици.  Hug

# 747
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 100 минус едноцифрено число, смята го вярно, а не е чак толкоз добре иначе в сметките.

# 748
  • София
  • Мнения: 7 673
100 минус едноцифрено число, смята го вярно, а не е чак толкоз добре иначе в сметките.
Ааа, минус значи. Разбрах те.   bouquet

# 749
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Благодаря за пожеланията на всички! Hug

Помъдрях и аз с още една година. Wink

Дени се научи без помощни колела миналото лято на края. Сега малко й е трудно отново със спирането и тръгването, но поне има цяла пролет и лято пред нея да задобрее тази година.
 
Честит Имен Ден на празнуващите днес!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт