Мартенската мама знае, че през март с бебе ще играе! (38)

  • 17 133
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 24
Колко хубави новини днес в нашата темичка  Hug  Hug  Hug
СУПЕР!!!  newsm10

Много сладки коремчета имате Лорелай и Бони  Hug  Hug
Цвети, успех днес на прегледа  Hug
Елзас аз ще раждам в Щерев при Коновалова, да  Hug
Маринексче днес и аз минах в клиниката консултациите с анастезиолог и кардиолог. Кардиолога беше много готин - един доста възрастен господин, с които много се смяхме  Laughing
Забравих да ти кажа, че д-р Коновалова ще е в екип с д-р Александров на моето секцио  Hug
Ахони държиш форната още ти  Hug Ние с Ения снощи те бяхме пратили вече да раждаш  Hug Laughing

Аз успях да Ви прочета - сега се завърнах от клиниката - утрепахме там днес 3-4 часа...
Сега малко почивка и довечера - малко забавления. Ще се нащракаме и ще показвам снимки после Hug Много Ви благодаря за милите думи момичета  Hug Аз винаги съм била на принципа, че когато човек е заслужил уважението, трябва да му го покажеш  Peace

# 676
  • Мнения: 24
Браво!!!
Аз до като пиша Цвети е пуснала още една страхотна новина!!!  Hug

jilian81  Hug да ти е жива и здрава малката Калина!!! Да расте хубава и послушна и много, много да Ви радва!!!
   bouquet

# 677
  • Мнения: 1 768
Честита принцеса на мама Звездаичка !Честито слънчице и на мама  jilian81!Да са ви живи и здрави малките госпожици !Да ви слушат и растат красиви и умни дечица!


Уж само часи нещо ме нямаше и вече имаме две хубави розови новини! Laughing

# 678
  • Мнения: 5
Добре дошла и на новата звездичка Калина.Да е жива и здрава, много послушна и мила:)

# 679
  • Мнения: 1
E започна си истинския бебевалеж!!!! smile3501
Честити бебчета на мамите от вчера да са много послушни и щастливи дечица!!!!! smile3525
Честити бебчета и на Карамел,Звездичка и Джилиан много щастливи мигове с малките човечета!!!! smile3525

# 680
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Да е честита дъщеричката на мама jilian81! Нека Калина расте здраво, добро и щастливо дете!!! На мама бързо възстановяване!!!

# 681
  • София
  • Мнения: 461
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА МАМ jilian81, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ТЕ РАДВА!!!

# 682
  • Мнения: 131
Здравейте, мамита. Какви хубави новинки.
Честити да са ни бебетата на мама Звезичка, мама Карамелче и мама Джилиан81, да растат здрави, безгрижни и с късмет. На мамите бързо възстановяване на гордите татковци честито и наздраве. newsm18

Момичета, да ви кажа да си знаете, че бремения мозък си остава и селд това, забравих какво четох и какво исках да ви кажа.
Къде е Ения? Имам чувството, че днес ще роди. Praynig baby_neutral
Мамо Маринекс, мама-Ив, Вени-Саси, Даридка, Ахони, ама много сте забавни с вашите лафчета, обожавам да ви чета. Hug И на всички останали мами също много Hug
Янинче, много интересно за крокодилските сълзи, не го знаех. Hug
Тинкче, права си, снимки не ми обеща, ама как искам да си те видя......само аз си знам. Но ти си знаеш. Hug
Мамма, много знаеш и си супер миличка, истински щастливки сме, че си при мартенки. Честита победа.  Hug
Набързо само да ви пиша за мен. Аз имам  инфекция на пикочните пътища, затова имах и кръв в урината ( пия антибиотик). За протеините- спаднали са. Баща ми ми донесе билкови таблетки уринал за 5 дни и един ден бях само на сокове, за да ми се прочисти организма. Благодарение на това самолечение протеините са спаднали newsm44. В петък съм на контролен преглед да видим дали съм изчистила инфекцията с антибиотиците. На 28 има пълнолуние и пак съм решила да гладувам. На 22 загубих 4 кг и може би благодарение на това подуването ми в крайниците драстично намаля, протеините също. Дай Боже да е все така. За анемията резултатите ги няма още. Но там положението няма да е розово, чувствам си тялото като заровено в пясък, едвам ходя. Но всичко това ще буде скоро само спомен, важното е бебоците да са здрави. Иначе те двамата са добре, Христо не спира да реве, а Филипчо си кротува детето. Ама каквито са такива, те са ми най-хубавите на мама. Grinning
Прегръщам ви и ви целувам, благодаря ви, че не ме забравяте. Hug  bouquet Praynig baby_neutral  

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 16:57 от 4elsy

# 683
  • Мнения: 1 917
честити принцеси на Джилян81 и Звездичка! Да са ви живи и здрави рожбичките, много радост да ви носят!   bouquet

Цитат
марисса кажи как е малкия Валери - слуша ли те. А ако имаш време сподели имаше ли някакви по специфични симптоми преди да ти почнат болките. Може и да си споделяла ,но аз май не си спомням. Като почнат болки и контракции вече е ясно на къде отиват нещата. Ама преди това имала ли си някакви специфични усещания.
Не е задължително да ми отговаряш, само ако имаш време

Цвети, аз нарочно не пускам бебешки постове още, че не сте на такава вълна, ама и това ще стане, още малко ви чакам  Laughing Валери е едно малко шушулче, което само спинка, яде и пълни пампата. Кротушчо, за разлика от брат си, който е в разгара на бебешкия пубертет, та компенсира нещата. Още няма колики, слава Богу. Иначе съм се запасила с инфакол, ако не помогне ще пробвам и други илачи (с Никола най-добра работа ми вършеше сешоара и бейбинос). А иначе за раждането  - не знам предчувствие ли беше или идваше от това, че имах белези  за по-ранно раждане, но си усещах, че ще родя по-рано. Като направих 37 гс вече ми беше все едно кога. Другото, което ми направи впечатление е, че бебо беше свръхактивен преди да започне раждането...иначе време имам, докато кърмя, съм в нета, неудобството е само, че пиша с една ръка Wink

# 684
  • София
  • Мнения: 461
Челси, сигурна съм, че скоро всичко ще се оправи. Нацелувай малките мишоци от мен.  Hug Hug Hug
Дари, няма да раждам, че Маринекс не дава до  1 март  Wink А тя нали ни е фелдфебела, та ще я слушам, къде ще ходя.

# 685
  • Мнения: 366
Здравейте момичета,

много бебоци си имаме  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Аз съм вече супер изморена от всичко - преместване, пране, подреждане, чистене........ а вечер се будя по 6 пъти.... отгоре на всичко кучката скимти постоянно, защото я оставям да спи извън спалнята.
Аз в понеделник влизам на секцио, реших с пълна упойка, страхувам се да ме боцкат в гръбнака, и без това имам дископатия....

На всички, Bobita, Стели, Дарида, Янинче, Ахони, Нанина, Слънчо, Маринекс, Камъче, Ения, 4елси, Тинк, Tasty, Мама Ив и всички, които не споменавам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

ЧЕСТИТO НА МАМА ЗВЕЗДИЧКА, МАМА JILIAN 81, МАМА КАРАМЕЛ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИЧКИТЕ ВИ, ДА РАСТАТ ЩАСТЛИВИ И СВОБОДНИ!
Може това да е последния път в който влизам във форума преди да родя.

На всички желая леко раждане и бързо възстановяване. И нека Господ и Божиата майка помагат на нас и бебоците ни!

Прекрасен е този форум, мисля че всички си помогахме по време на едни от най-вълнуващите могове в живота си! Благодаря Ви!

# 686
  • Мнения: 1 768
Аз като фелтфебел да ви направя ли списъка за 1-ви ? newsm78 Laughing Laughing Laughing
1.Аз
2.Ахони
3.Камъче
4.Кали7
5.Мама Ив
6.Ениа
7.Слънчо
8.Натали Иванова
9. Имаше още една мама за секцио- да си признава , че аз забравих  ooooh! Laughing Laughing

Хайде сега да ви видя колко сте изпълнителни  Heart Eyes Joy Joy Joy

# 687
# 688
  • Мнения: 1 768
Тебе обич те хванах в движение и те добавих - дето се казва във въздуха те улових  Joy Joy Joy Joy

# 689
  • Мнения: 131
Ахони Hug
Марисса, добре дошла в отбора на двойните мъжки майки. Много са ти сладки отрочетата, да са живи и здрави. Ех, как поне едното не ми се падна момиченце Sad
Той май Филипчо е бил за момиченце, проявява се като много кротичък. Ицо както писах е много емоционален, както плаче и като го вземеш и се усмихва, артист от класа, чудя се на кого се е метнал?????
Марисса, споменаваш за колики. Аз на моите им давам инфакол превантивно. Мисля, че Христо май има слаби болки, че понякога изписква от болка и после заплаква. Искам само да попитам ако знаеш до кога продължават тези колики? Hug

Общи условия

Активация на акаунт