Мартенската мама знае, че през март с бебе ще играе! (38)

  • 17 080
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 91
jilian81-честита дъщеричка
ЧЕСТИТ СИН на Eniq  newsm51! ДА БЪДЕ ЕДНО ЗДРАВО И МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!

4elsy- Hug така ме разсмя с този изискан старчески дом Joy

# 736
  • Мнения: 2
zvezdi4ka, Eniq, jilian81, честити бебчета! Да са ви живи и здрави, да растат умни, добри и много да ви радват!

# 737
  • Враца
  • Мнения: 21
Здравейте милички. Леле колко много нови бебета. Да са живи и здрави а на мамите бързо възстановяване. Аз не мога да си вдигна главата и много рядко успявам да ви погледна как сте. Почти не мога да ви прочета. Само хвърлям едно око на първа страничка и на последната. Сами е кротък за сега плаче само когато  е гладен. Но като тръгна да го кърмя стой по час "увиснал" на мен и заспива изморен а като го сложа да спи се буди и търси пак ядене. След час отново е гладен. Като дохраня с АМ спи повече но пък гледам да изгладя и оправя през това време и да хапна и пак се завъртат нещата. Не знам другите мами които дохранват по колко дават но нашия гладник изяжда по 60 гр. понякога и 90 гр. Още му личи жълтеничката но е по -добре. В сряда сме на консултация давидим как наддава че беше свалил доста в болницата и заради това беше и на системи. Нощем се буди два пъти. За сега няма колики и тайно се надявам да ни пропуснат.Чакаме си количката утре и се молич за топло време та скоро да можем да излизаме по малко като направи повечко дни. Сетила съм се да кажа на тези мами на които им предстой да раждат в болницата ми бяха особено полезни носни кърпички, нокторезачка (за мен), пинсета, огледало и бебешко сапунче с което да си изперете нещо дребно.Освен това на втория ден Сами изкара някаква си водна треска и трябвало да е по леко облечен тогава и да го кърмя по често за да си набави течности, но кой да ми каже. Ами това от мен за сега. Целувки милички и хубава вечер.    http://wola.snimka.bg/family/geri.454604

# 738
  • Враца
  • Мнения: 94
Ммичета ето новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=477435.new#new

Общи условия

Активация на акаунт