Мартенската мама знае, че през март с бебе ще играе! (38)

  • 17 090
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 190
Tasty0703 Не се притеснявай, мила!  Hug Марисса мисля  newsm78 също каза, че преди раждането Валери е бил много активен! Но тя ще каже, за да не бъркам нещо. Имам усещането, че ще си от следващите мами, гушкащи здрави, щастливи и активни бебчовци! Hug

Благодаря мила, дано за пръв път се притесних newsm17 newsm17
Марисса, наистина ли Валери е бил активен, това съм го пропуснала ако е така????

# 706
  • София
  • Мнения: 332
Tasty0703, Мариса наистина така писа. Не се притеснявай. Ще видиш, че много скоро ще се роди.

# 707
  • Враца
  • Мнения: 94
Честита принцеса и на мама Джилиан да са живи и здрави
Тя ще ме извини ама така бях развълнувана за Ени,че още не мога да си намеря място

# 708
  • Мнения: 1 768
Ениа мила скадка мамо , да ти е честито!Нека малкия голям Краси расте здрав, умен, добър и много щастлив!

# 709
  • Мнения: 35
два дни не съм влизала и какво нещо - бебевалеж. честито на всички майки за новородените им рожби.
и моята бебка я хванаха коликите. така плаче, милата. аз започнах с чай бебезан. купила съм и инфакол, но засега чайчето действа. днес е по-спокойна. ще видим тази нощ как ще е .
снощи за първи път от три нощи насам успях да поспя повече от 3 часа.
момичета, поспивайте си,че като се родят бебнцата ви..... майко мила. няма ядене, няма спане. влизате в един кръговрат, в който едва има време за къпане....
иначе, мойта майка идва всеки следобед за 2-3 часа и аз излизам навън. било я страх да не ме хване депресия, милата ми тя.
и щяла да идва всеки ден, за да излизам.
аз вода давам от родилния дом. не е вода , а глюкозен разтвор 5 % - той е най подходящ за бебчета, които карат жълтеница. така си спестявам услилията д апреварявам вода. от днес давам и чай. не го подслаждам, но на бебка и харесва..
успех на всички, на които им предстои раждане.
препоръчвам на всички, които са избрали секцио, да стават възможно най-рано. бързото раздвижване ви гарантира бързо възстановяване
аз вече забравих раждането, болницата и все едно на мен не се е случвало. а е минала седмица.

# 710
  • Мнения: 131
Идеи за заглавия
Мертенки в любопитсво изгарят вече кое ще е следващото човече.

През март настава истинска забава, бебенца безчет и навред.

Баба марта поизбърза с истински пижо и пенда през февруари да завръзва, но повечето бебчета за март остави, няма никой да забрави.    

# 711
  • Мнения: 131
Точно преди два часа и половина писах, че имам предчувствие, че Ения днес ще роди ако някой ме е чел внимателно ще се убеди в моите пророчески въаможности. Маринексче, не си единствена, мила.  Joy Joy Joy


Мама Ения, честит син Краси, да е жив и здрав за радост на теб и гордия тати Краси. Бързо възстановяване и наздраве на тати

# 712
  • Мнения: 2
Честити дъщерички на  Звездичка и jilian81, да са им живи и здрави и да им носят много радост. newsm51

Честит син на мама Ениа. Браво мамче какъв голям мъж си родила. Да е жив и здрав.
 smile3525

На мамчетата бързо възстановяване,  а на татковците наздраве!

# 713
  • Варна
  • Мнения: 46
 4elsy бравоо за предчувствието сега ако ми кажеш и аз кога ще родя равна няма да имаш
Мама Ения да ти е живо и здраво синчето много да те радва и бързо да се прибирате!!
 Честито на мама Джилиян за малката принцеса Simple Smile
 До сега бях над тигана в кухнята да пържа, направо едвам седя така ме болят ребрата това малкото не се спира не мога и въздух да си поема и цял ден усещам как си свива крачетата и в следващия момент получавам ритник Simple Smile))

# 714
  • Варна
  • Мнения: 46
Честито и на Звездичка бременния ми мозък я забрави да й е жива и здрава малката принцеса много да я радва и бързо възстановяване на мама !!!
4elsy относно заглавието на следващата тема аз съм ЗА заглавието с баба Марта Simple Smile))

# 715
  • София
  • Мнения: 332
Стамби беше предложила много хубаво заглавие точно за дните около 1 март. Нека ни подсети какво беше.

# 716
  • Мнения: 47
Честито на Ени! Tada  ura dazzler1

Евче,съжелявам че продължават при теб препятствията,но вече знаем,че си много силно момиче!А тези антибиотици не пречат ли на кърменето?

Имаше в началото на темата някакво предложение за заглавие,което решихме да пазим за 1 март....то много ми беше харесало също,а от тези трите и трите са еднакво хубави..Така или иначе май за 3 дена се изписва една тема...

искате ли това,нз кои го е предложил: Ето, Март се появи-дъжд от бебета вали!!!

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 19:13 от yanin4eto

# 717
  • Мнения: 10
Честито на мама Звездичка!!!
Честито на мама jilian81!!!
Честито на мама Eniq!!!

Да са живи и здрави малките съкровища!!!На мамите бързо възстановяване на татковците наздраве!!!

# 718
  • Мнения: 41
Честито на мама Ения! Да е жив и здрав малкия - голям Краси! На мама бързо възстановяване, а на тате наздраве!

Не знам ти миличка какво ни направи, но в 15,30ч. излизаш на разходка, а в 17,00ч. - ражаш прекрасен голям бебок!
Хайде връщай се и да разказваш!

# 719
  • Мнения: 1 809
Честито бебче, Ени! Да е жив и здрав малкия Краси, много радост да ви носи!   bouquet

Наистина ли е писала днес Ения? проспала съм го Laughing

Тейсти, Валери беше много активен преди да започне раждането и даже първите часове на контракции между самите контракции. Послеявно му писна на детето и се кротна. Само за информация той се беше наместил в малкия таз доста преди раждането, може би две седмици, но това не пречеше да го усещам активен. Стискам ти палци Hug

Общи условия

Активация на акаунт