Мартенската мама знае, че през март с бебе ще играе! (38)

  • 17 093
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Натали Иванова Ако не ни пишеш до 01.03. ние всички стискаме палчета за теб и те очакваме с нетърпение да се завърнеш със сладуранското бебешоче!

# 691
  • Мнения: 1 814
челси, до 3я месец, душко, ама ако е само с изплакване, нищо не е, Дай Боже с това да минете  Hug стига с тия момичета, на някой ни е писано свекърви да бъдем и това е, виж какви са ти хубави момчетата Grinning кажи за инфакола - по 1 капкомер преди всяко ядене ли даваш?

# 692
  • Мнения: 97
Здравейте пак !Влизам набързичко, че едно птиче  (то си знае кое е  Heart Eyes Hug) ми шушна , че имаме  едно бебче, а то станали три докато се наканя. Mr. Green
На мамите Карамел ,Звездичка и jilian81 да са им живи и здрави бебоците Божидар,Галина и  Калина  bouquet  bouquet  bouquet

Евче много хубави новинки ни носиш,дано вече и твоите здравословни проблеми спрат.Нагушкаи малките мушмороци от мен Hug За коликите мила при всяко дете е различно,но до третия месец по принцип отшумяват  Hug
Nataly Ivanova ще ти стискам палчета за понеделник  fingerscrossed fingerscrossed Всичко ще бъде наред  Peace
Някои беше питал за прегледа,на мен миналата седмица ,като ми прави доки беше много внимателна и не боля изобщо.Е, като усещане е  Sick , но се търпи  Hug
маринексче трябваше да ме сложиш на последно място в този списък бе мило ,преди малко на консултацията обсъдихме варианта за предизвикване на раждане, че тя моита госпожица няма умут  ooooh! Към 3.300 кг. сме станали , води още по малко, чак моя се притесни , защото гледа с докито.За сега чакаме 2-ри март , ако до тогава не е решила да се запознае с нас милата ми . Hug ще се наложи да предизвикат раждане . Praynig Peace
Айде бягам пак по задачки, дано по късно успея пак да се включа за малко  Hug

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 19:02 от Mamma

# 693
  • София
  • Мнения: 335
Натали Иванова, стискам палци в понеделник. Леко радане и следко пухкаво бебче.
Мама Ив, ти нямаше ли да раждаш пред януари  hahaha hahaha hahaha Що не кажеш на твойта док да се гръмне  hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
И аз точно това си мислех! Мама Ив я чакаме от толкова отдавна!  hahaha

# 695
  • Мнения: 6
честити бебчета на мама Карамел,Звездичка и Джилиан81-живи,здрави и много послушни да са Божидар,Галина и Калина.
на мамите бързо възстановяване.

# 696
  • Мнения: 27
Darida и аз днес бях на консултация с анестезиолог и кардиолог в клиника Щерев. Може и да сме се видели там някъде по коридорите, но като не се познаваме.  Wink А кардиолога наистина много приятен човек, докато консултацията с анестезиоложката беше пълна пародия. Нямаше и 5 мин. Не можах нищо да я попитам. На всичко, което се опитвах да питам тя отговаряше добре си, нищо ти няма, щом до сега не си се оплаквала - спокойно. Исках да ми направят тест за алергии, защото не се знае дали няма да се окажеш алергичен към даден вид упойка от тези, които се поставят при раждането. Ноооооо отговорът й в движение беше - щом до сега си нямала никакви алергии и сега няма да ти стане нищо. Не ме удовлятворява този отговор, но....... искаше ми се с мъжа - анестезиолог (д-р Николаев ако не греша беше) да направя консултация, но.... не знам - не беше той. Иначе аз съм при д-р Юнакова, която ми предписа някакви таблетки заради киселините, които вече са нетърпими и ми предписаха и някакъв антибиотик, защото в последните изследвания ми откриха бактерии в урина, което малко ме притесни, въпреки че докторката казва, че няма място за притеснение. Знам ли. Правих и запис на тонове и сега на 8-ми март пак съм на консултация.
Marinex и ти ли в клиниката на д-р Щерев ще раждаш?

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 18:00 от elzas

# 697
  • Мнения: 366
Благодаря Ви момичета! Направих малко снимки http://martenki2010.snimka.bg/baby/nashite-pokupki.461443.17581413

Прегръщам всички Ви и стиснати палци за всички.

А аз имам едно лекарство, мостричка, което било най-новото в БГ за коликите, казва се Flatulin gel! От опита на сестра ми, която използва Инфакол, Колиф и пр. рабрах, че при всяко бебе си има специфика.... Инфакола действаше точно 2 седмици, после мина на Колиф, пак 2 седмици и накрая малкия ревеше като магаренце от тия колики.... Слава Богу спря за около месец, после почнаха зъбките.....
А на моята приятелка бебката нямаше колики... Чудно бебе....

за сега ви казвам чао и ще ви пиша когато изляза от болницата!
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover отивам да newsm64
  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 698
  • Мнения: 131
мама-Ив Hug
Дари Hug
Натали Иванова  Hug Praynig baby_neutral
Марисса, давам по половин капкомер, но пише по един. Мъжа ми казва по една капка да им давам, незнам откъде го измисли, но той нали е баща и майка Joy Joy Joy Ще го питам довечера, че вчера като ми го каза не обърнах внимание.
Имам проблеми с кърменето. Ако храня в 1 часа Филип, после в 4 е ред на Ицо. Не мога и двамата едновременно за съжаление, а двама едно след друго не винаги съвпада. Гледам основно първия бързо да го нахраним от бутилката, та да имам повече време за кърмене за втория. не винаги ги редувам, но гледам да има равенство на кърменията. И когато ги кърмя много бързо се уморяват и заспиват и после бързо огладняват и една въртележка МАМА МИЯ. Опитвам се след кърмене да ги дохраня и я хапнат 20- 3-0 грама от бутилака, я не. Мъка Голяма.
Надявам се един ден да ме сложат в скъп и изискан старчески дом за всичките ядове дето ми и ще ми създават на мама децата златни. Joy Joy Joy Добре, че не си губя чувството за хумор.
А и още нещо да питам вие вода давате ли? Аз не съм досега, но се замислям сериозно.
 Hug Hug Hug

# 699
  • Мнения: 190
Звездичка и jilian81, честити ви щерки, да ви радват много и да са ви много здравички   bouquet

Аз се върнах отдавна от лекаря, но не ви писах, че съм малко притеснена. Шийката ми е абсолютно изгладена, имам и някакви контракции, но бебето е страшно активно трябвало да се укроти и да заеме поза за излизане, ама не е. Една от причините, които може да са виновни това да не се случва е оплетена пъпна връв защото тоновете не се влияят от въртене по гръб, наляво и на дясно. Това, че е активно от друга страна е добре защото то явно се чувства добре, но има причина да не се ражда  newsm45 newsm45 newsm45. В понеделник сме пак на запис на тонове и доктора ще ни гледа и на видеозона и на магаре и на всичко, каза че може да предизвикаме раждане да имам готовност. Какво се случва хич не знам.  smile3511 smile3511 smile3511

Поразходих се с една дружка и се поуспокоих малко и след това ме хванаха лудите и отидох и купих много луковици и донасях лехите отпред, та живот и здраве да ви каня да ми идвате на гости и да пием кафенце на хубава цветна градинка. Видях, че зюмбюлите и лалетата от миналата година са ми тръгнали, което много ме зарадва. Ох дано и бебчо да си е добре  newsm17 newsm17 newsm17

# 700
  • Враца
  • Мнения: 94
Момичета бързам да ви известя днес в 16.58 се роди бебе Краси на мама Ения.Малкия голям мъж тежи 4500гр и е висок цели 55см.И двамата се чувстват добре.

Да е жив и здрав Краси много да радва мама и тати ,на нея пожелавам бързичко възтановяване ,а на гордия татко НАЗДРАВЕ

# 701
  • Мнения: 190
newsm44  newsm44 newsm44 Честит малък мъж на Ения миличка да сте много здрави и двамата, много ви гушкам, ох много ме зарадва тази новина newsm51 newsm51

# 702
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Тази Ения как си мълчи!!!!  Hug

ЧЕСТИТО, ЕНИ!!!! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКА!!! МНОГО ДА ВИ РАДВА!!! А НА ТЕБ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!

Tasty0703 Не се притеснявай, мила!  Hug Марисса мисля  newsm78 също каза, че преди раждането Валери е бил много активен! Но тя ще каже, за да не бъркам нещо. Имам усещането, че ще си от следващите мами, гушкащи здрави, щастливи и активни бебчовци! Hug

# 703
  • Мнения: 1
 newsm44 newsm44 newsm44
Браво още едно сладко и голямо бебе!!!!
Да е жив и драв малкия Краси, на мама Ения бързо възстановяване а на тати наздраве.

# 704
  • София
  • Мнения: 335
Ения, честито миличка. Ето бебчо най накрая се роди. Ама какъв голям мъж си родила. Браво. Наздраве на таткото. smile3525 smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт