Мартенската мама знае, че през март с бебе ще играе! (38)

  • 17 089
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 165
Честити дъщерички на  Звездичка и jilian81, да са им живи и здрави и да им носят много радост.
Честит син и на мама Ениа. Да е жив и здрав.
Аз преди малко се прибрах от разходка.Купих още някои неща.Утре пак продължавам със шопинга, че не остана.А сутринта ще ни карат и кошарата.
Мамите от Варна, къде се губите?Споделете как беше вчера и какво мислите за по едно кафе другата седмица?
Васи, и аз не се чувствам добре напоследък-гадене, не мога да спя нормално, криво ми е, нервно.Абе, чудна картинка съм.

# 721
  • Мнения: 5
Еня,миличка, честито момченце! Да е жив и здрав, много музикален и красив като мама, щастливо детство му пожелавам на сладкото човече. Наздраве на таткото:)
Маринекс, ако познаеш за дата- направо ще дойда да те почерпя-хихи:)

# 722
  • Мнения: 1 768
Ама аз не съм врачка , а фелтфебел  Joy Joy Joy Joy Това за 1-ви март е заповед  Joy Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 5
Nataly Ivanova, толкова се радвам, че не ме забравяш и аз смятам, че този форум помогна на много от нас и ни накара заедно да почувстваме еуфорията от това да станеш майка:) Стискам ти палци за понеделник и знам,че всичко ще бъде наред.Чакаме новините:)

# 724
  • Мнения: 5
Маринексче, много си сладка Hug

# 725
  • Мнения: 97
Суперррр! Браво на мама Ения да и е честита първородната рожбичка Криси!Да е живо и здраво и расте в безгрижно детство,като е наи -голямата радост за мама и тати  bouquetБързо въстановяване , а на таткото наздраве  newsm24
Мамма мерси   bouquet вземам си обица на ухото , надявам се тази да е по малка  Hug(ама и аз забелязвам всичко, а ??? Wink )
Тейсти  Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 6
честито на мама ЕНИЯ-да ти е жив и здрав големия мъж и много да те радва.а теб бързо възстановяване.
челси аз давам подсладена вода,но сме с жалтеница.от утре почвам чай от копър.
тасти и мойта беба преди раждането беше мн активна.

# 727
  • София
  • Мнения: 324
ЧЕСТИТО НА ЗВЕЗДИЧКА, JILIAN81 И ENIQ! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА, МОМИЧЕТА И ДА ИМАТ МНОГО КЪСМЕТ В ЖИВОТА!

# 728
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте момичета,

не съм влизала от няколко дни, а вече изписахте темичката.

Най важното ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИТА, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ПРИНЦОВЕ И ПРИНЦЕСИ.
  ylinfant newsm30 smile3504 newsm07

Мама Ив  Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 95
честито бебче на мама Ения,да и е жив и здрав юнака

 tincheto Да бе аман вече наистина от това виене на свят и гадене  #2gunfire днес малко живнах,но пак не съм в добра кондиция...Аз съм ЗА Wink кафенце само кажете кога и къде.

# 730
  • Мнения: 6
ей мамита,да не гледате турските сериали?

# 731
  • Мнения: 0
Честит Божидар на мама Карамел!
 
Честити принцеси на мама zvezdi4ka и на мама jilian81 !

Честит Краси на мама Ения!
Майчета, нека са ви живи и здрави, много да ви радват и да имат едно безгрижно детство, а на вас бързо възстановяване!  
 

# 732
  • Мнения: 0
Привет мили мами!!!!!!!!!!!!!!!

Като вляза във форума първо бързам да проверя колко нови бебета имаме. А днес те са повече от всякога. Много съм щастлива.
Бързам да честитя бебчетата на мамите и татковците. Да са живи и здрави бебетата

Ира-Марина на мама Marinela flo     bouquet
Павел  на мама Бъжева      bouquet
Ивет  на мама ninchu_m    bouquet
Боян на мама Анна   bouquet
Ива на мама Кети    bouquet
Божидар на мама Карамел    bouquet
Галина на мама zvezdi4ka      bouquet
Краси на мама eniq   bouquet
Калина на мама jilian81    bouquet


Да ви растат  здрави и щастливи бебетата. Да са много много щастливи и енергични, но и много да ви слушат. Да е честито и на гордите татковци и да им е сладка наздравицата. И те много да ви слушат и да ви помагат в отглеждането на малките сладури.

Не мога да не поздравя специално Eniq. Тя ни е първенка не само по коремче, но и по най-голямо бебе. Ти си героиня мила. Желая ти да си все такава сладурана и да имаш силен и борбен дух. Много щастие и късмет ти желая.

Освен това да благодаря и на тази от вас, която ме вписа в почетния списък. С нетърпение чакам и аз да ви зарадвам с добри новини.

# 733
  • Мнения: 521
Честити принцески на Звездичка и jilian81 и честит принц на мама Ения! Да са им живи и здрави и да изпълват домовете им със смях и радост!

# 734
  • Мнения: 1 768
ей мамита,да не гледате турските сериали?
ТЦ - не аз правих маникюр до сега , но без лак , че нали не бива заради секциото  Wink

Общи условия

Активация на акаунт