Едно лимонадено шише ракия - за колко време стига на мъжа ви?

  • 9 853
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Това е въпроса.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Това колко грама (мл) беше? 250?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 074
Лимонада от 2 литра ли имаш предвид ?

# 3
  • Мнения: 366
За 3-4  часа.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 790
250  Laughing
Едно лимонадено шише не знам, но едно шише бургаска (от големите) го подмятаме вече четвърта година. Изобщо не е отваряно.

# 5
  • Мнения: 366
Лимонада от 2 литра ли имаш предвид ?
Най -вероятно има в предвид - от старите стъклени шишета от 250 гр, мисля че бяха.

# 6
  • Мнения: 2 401

Слаба ракия е мъжа ти. Аз мога за по-малко  Wink

# 7
  • Мнения: 2 821
От старите стъклени шишета има и литрови Mr. Green

...темата за това колко пие мъжа на ССФ ли е или за това как ССФ изобщо не близва ракия Joy

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ако приемем, че става въпрос за 250 гр., то значи отговорът на въпроса е : "зависи". Simple Smile Има случаи да стигне за една вечер, има и за две има и други. Най- често е за две. И не, не мисля, че е алкохолизиран, ако това питаш. Simple Smile

# 9
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Цял живот - пълно ще си остане Simple Smile

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Чакай сега...въпросът е доста относителен. Зависи имаме ли гости, зависи зимата или лятото, зависи аз пия или не.
Ако имаме гости, 4 човека да речем- 700 гр си заминават за вечерта. Ако е лятото- ракия почти не се пие. Ако пие сам- за месец ще му стигне. Ако му правя компания- за 2-3 дни ще е изпито.

# 11
  • Мнения: 2 466
Фен е на бирата,но зимата пие по едно малко.Така,че 250г. предполагам за 5 дни. newsm78
Не го следя колко точно пие,защото е в нормални граници.Пие по малко,но редовно.
Ти защо питаш? Crazy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Щото сигурно е бясна на мъжа си. Защо иначе, една жена ще е толкова лаконична? Simple Smile

# 13
  • Мнения: 212
От старите стъклени шишета има и литрови Mr. Green

...темата за това колко пие мъжа на ССФ ли е или за това как ССФ изобщо не близва ракия Joy

Смей се ти,ама моя мъж не пие ракия Mr. Green За сметка на това може да издумка промишлено количество Загорка Laughing

# 14
  • France
  • Мнения: 726
Снощи за 1ч. 10 мин.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт