Едно лимонадено шише ракия - за колко време стига на мъжа ви?

  • 9 856
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 836
Колко градусова е ракията?
(Сигурно е доста, щом я държите в лимонадени шишета, но все пак...  Laughing )

# 16
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Лимонада от 2 литра ли имаш предвид ?

  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 17
  • Мнения: 985
За 2 големи ракии. Mr. Green демек за около 30-40 минути.

# 18
  • Мнения: 1 252
Лимонада от 2 литра ли имаш предвид ?

Ако е с кайсиява ракия това не е нищо за мен ! А мъжа ми - няма да коментирам Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 10 332
 Crossing Arms Моя предпочита бира и уиски, аз бира и вино. Ракия само с гости и то ако те си поискат. Пет-шест шишета се подмятат из нас  и ми пречат. С една домашна чудесно си почистих разни мацаници, оставени от майсторите след ремонта.
А, когато се изгоя в кухнята ползвам ракия - ливвам върху парнатото място и то моментално се охлажда при изпаряването на ракията. Та онзи ден аз се опарих сериозно тамън два пъти и източих в канала ракия за половин лимонадено шише (от четвърт).
Свекър ми би ликвидирал въпросното количество за ... 2-3 вечери, а ако е сам може и за една.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 133
Е, ще се излагаме ли?Това количество ни е за салатка вечер, при студено време.Иначе сме на водка.

# 21
  • Мнения: 502
  Ракия-не, но си мечтае за цистерна с бира...седмично.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Хич няма и да го погледне Crossing Arms Ако не съм аз вкъщи да сипя по една ракийка, ще изветрее.

# 23
  • Мнения: 23
У нас ракията отлежава.Никой не я поглежда.Мъжа ми пие по 20 гр.уиски понякога.Ракия ползваме за разтривки или гости.Пък хубава казват,че била-кайсиевка.Бира се пие много рядко.Стекче от 12 броя го влачим 5 месеца.Използвам я за печене на пиле LaughingИначе мисля,че 50 гр.дневно е нормално.Значи 1 лимонадено шишенце за 5 дни. ThinkingВсе пак зависи от пияча.На баща ми такова количество ще му стигне за около 30 години,а за свекъра ми за около 20 минути.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 332
  Ракия-не, но си мечтае за цистерна с бира...седмично.
Имах познат, който казваше, че иска да умре от удавяне в басейн с бира.

# 25
  • Мнения: 11 569
Ще го изпие с 3 кисели краставички за обяд hahahaОбяда е от 12,13 ч.докъм 16ч.

# 26
  • Мнения: 1 085
Зависи от мезето и компанията  Wink

# 27
  • Мнения: 4 555
Цял живот - пълно ще си остане Simple Smile
Същият отговор.

# 28
  • Мнения: 1 907
И на моя ще му стигне за цял живот. Обаче ако е пълно с водка ще го одумка за няма и час. А ако и аз се присъединя, няма да ни стигне и за наздраве...

# 29
  • София
  • Мнения: 2 734
Амиии, зависи от ракията.Едно 750 мл. шише с кайсиева си го изпи сам за около 10 дни.Малко ли еее,много ли еее,незнам  newsm78
Но на тъст си гроздовата не я близва.

Общи условия

Активация на акаунт