Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 329
А бе и на нея и на мъжа и вслучая, майната им, децата от тук нататък какво бъдеще имат,баща им не може да ги вземе, то той няма покрив над главата тях къде да ги помъкне по квартири, и през деня как да ги оставя сами.
На времето нейната майка точно такъв сценарии е изиграла на баща и, и тя тръгва с майка си и приятеля и, и така на 15години още майка и я напъхва в леглото на мъжа и, а той въобще не и бил първия.
Тия деца и те са момичета и тя ли като майка си ще ги набута по разни мъже за да се отърве от тях, то не им е останало много време до 15та годишнина поне на двечките.

Ти добре ли си бе, човек? Преглеждал ли си се скоро?  Shocked Shocked

Маргало, май си права, майка му ще да е.

# 31
  • Мнения: 36 048
Спокойно не съм свекървата, тя жената едва ли знае как да си включи компютъра!

сестрата на мъжа? при това стара мома?

# 32
  • Мнения: 1 568
Аз съм спокойна.
За да намериш и ти своето спокойствие остави хората да живеят както си искат,а ти се усмихвай и се опитай да бъдеш щастлив,по своему Peace

# 33
  • Мнения: 1 909
Не разбрах как ще бъдат съсипани "съдбите" на децата. Мъжът мнение няма ли, или той е безгласен херувим?

# 34
  • Мнения: 0
Аз съм добре, не разбирам защо си мислите че щом около вас няма такива хора и ситуации те не са възможни, когато се запознавах с тези хора и във времето когато ги опознавах и аз си мислех че това не може да е истина, обаче е факт.

# 35
  • Мнения: 1 568
Все по често стигам до извода че Мамма и Татти трябва да назначат психотерапевт на форума,да влиза в такива теми и да си говори с тези,които си говорят със звездите,демек hahaha завездите им го говорят Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 17 329
Аз съм добре, не разбирам защо си мислите че щом около вас няма такива хора и ситуации те не са възможни, когато се запознавах с тези хора и във времето когато ги опознавах и аз си мислех че това не може да е истина, обаче е факт.

Нищо им на хората, аз твърдя, че ти не си у ред, не те.

# 37
  • Мнения: 139
Е*ати историята, човек я по-добре излез от филма, защото само се филмираш и то много яко Joy...какво от страни-ти ако не си главно действащо лице в тази драма, аз от утре съм Айше ooooh! Naughty #2gunfire #Cussing out

# 38
  • Мнения: 1 568
Аз съм добре, не разбирам защо си мислите че щом около вас няма такива хора и ситуации те не са възможни, когато се запознавах с тези хора и във времето когато ги опознавах и аз си мислех че това не може да е истина, обаче е факт.

Навсякъде дебне матриал,навсякъде живеят хора със най разнородни проблеми,включително и около нас,ама защо има хора като вас да си тикат носовете.
Нямате ли си ваши проблеми?!

# 39
  • Мнения: 1 909
....  тя посяга да го удари и залитва ,хващайки я за ръцете за да не падне тя се разпищява и вика на помощ децата, и отваряйки вратата децата виждат как баща им е хванал майка им за ръцете а тя е на пода и пищи.


 hahaha И децата виждат тази статична сцена, така ли? Като от древногръцка трагедия  Joy

# 40
  • Мнения: 0
Потребител съм на форума, и точно защото бях повече от сигурен какви ще са ви реакциите съм гост сега, мен не ме засягате, на ваше място ако това не  ми се случваше пред очите и аз щях да имам вашите реакции.

# 41
  • Мнения: 36 048
ако наистина си потребител на форума и познаваш реакциите в ДиС, защо си прави труда да пишеш такъв ферман?

# 42
  • Мнения: 0
Е*ати историята, човек я по-добре излез от филма, защото само се филмираш и то много яко Joy...какво от страни-ти ако не си главно действащо лице в тази драма, аз от утре съм Айше ooooh! Naughty #2gunfire #Cussing out
Здравей, Айше Stop!

# 43
  • Мнения: 4
класика!
"търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака"

# 44
  • Мнения: 0
ако наистина си потребител на форума и познаваш реакциите в ДиС, защо си прави труда да пишеш такъв ферман?
Защото ми е интересно, колко жени в днешно време са готови да зачеркнат от живота си 15години, в които е имало и хубави и лоши моменти като във всяка къща и в рамките на търпимото,и как не се е поучила от постъпките на майка си и да не ги повтаря, а то едно към едно, как е възможно да не се разсъждава трезво и да обречеш на мизерия и себе си и децата си, нали ти е ясно че и при огромно желание от страна на мъжа ще отделя за децата от това което му остане след като покрие своите разходи.

Общи условия

Активация на акаунт