Отговори
# 75
  • Мнения: 2 135
Delusion, не мъжа, аз го намирам за неестествено здрава права жена, да няма желание да работи, да се развива и да контактува с живи хора.
Това да не е поредната тема за домакини и работещи?

# 76
  • Мнения: 0
"Едно добре, две как да е, ама три?"
И не само ти си  Crazy, когато съобщиха за третата бременност много хора така реагираха, но жената обясняваше как най обича да е бременна, пък той се замисли да си прави вазектомия без да и казва, щото тя обявяваше че това едва ли ще и е последното.
П*тьо ли вече се казва на мъж които раболепно слуша жена си, всъщност да такъв е, щом я е слушал.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Бре! Какво единодушие във форума! Онемях.
И как пък всички вкупом, застанахте на страната на жената? То вярно, че другата гледна точка липсва, ама чак толкова пристрастност.... Не ви ли се вярва, че има и такива жени и майки- мързеливи, пресметливи, глупави и безхаберни?

Не мога да кажа какви са причините една жена да стигне до такова решение. Тя си знае. А и мисля, че причините са без значение. Станалото- станало! Мъжът да мисли за бъдещето и за децата.

# 78
  • Мнения: 5 577
Delusion, не мъжа, аз го намирам за неестествено здрава права жена, да няма желание да работи, да се развива и да контактува с живи хора.

Е тя е забременяла като ученичка, как да се развива, като изобщо няма образование.
Имаш ли идея как се гледа дете и как се учи? Аз имам. Забременях в първи курс, цяла семестър бях в болничен, майка ми не работи за да гледа детето, преподавателите ме обожаваха защото бях единствената бременна /луда  Laughing / , колегите ми ми помагаха за да не изостана, носеха ми лекции, учебници, чертаеха с мен, идваха да учим заедно, да програмираме, отделно името на мъжа ми  е много известно в университета, и едва едва завърших балалавър без да прекъсвам, дипломирах се 3 години след останалите.
Сега имам 2 деца, 3 баби, които живеят на 15 минути и са готови винаги да помагат, и е не мога да запиша магистратура и това е.  Tired ще си остана бакалавър, съдба, или на дърти години ще уча, кво да правя?

# 79
  • Мнения: 73
Delusion, не мъжа, аз го намирам за неестествено здрава права жена, да няма желание да работи, да се развива и да контактува с живи хора.

Слагам равенство между теб и съпруга. От птичи поглед си личи че  си мъжа и. Това няма значение разбира се.
Абсолютно естествено и нормално е (при нейно желание) многодетна майка да се занимава изключително и само с домакинство.
Да не кажа голяма дума, за всяка жена е нормално. Това е нейната социална роля като жена, а не кариери. Мъжът за това е мъж- да храни семейството. Като не успява, да не е правил три тамън.

Колкото до общуването, както виждаш, тя жената и от къщи си го има. Laughing Не и бери грижа!

# 80
  • Мнения: 0
Тя е била ученичка, когато е започнала връзката им, забременяла е след сватбата, да е била около 20те, пък и тя не е изявила желание да учи не е учила, и да нормално е една майка на три деца да върти домакинство, но нима това се прави като ставаш системно към обяд и през по голяма час от деня си на компютъра, и аз съм израсъл в семейство с три деца и знам майка ми как се е грижила за нас, как въртеше къщата пък и на работа ходеше, да не би да е единствената многодетна майка, и нали това все пак е техен осъзнат избор и трябва да знаят че тези деца искат грижа и внимание, а не като изкарани от инкубатор, колкото и грозно да звучи тези деца така растат в общи линии, и при все това си мисля че е по добре и двамата родители да са около тях.

# 81
  • Мнения: 73
Тя е била ученичка, когато е започнала връзката им, забременяла е след сватбата, да е била около 20те, пък и тя не е изявила желание да учи не е учила, и да нормално е една майка на три деца да върти домакинство, но нима това се прави като ставаш системно към обяд и през по голяма час от деня си на компютъра, и аз съм израсъл в семейство с три деца и знам майка ми как се е грижила за нас, как въртеше къщата пък и на работа ходеше, да не би да е единствената многодетна майка, и нали това все пак е техен осъзнат избор и трябва да знаят че тези деца искат грижа и внимание, а не като изкарани от инкубатор, колкото и грозно да звучи тези деца така растат в общи линии, и при все това си мисля че е по добре и двамата родители да са около тях.

Хората са различни и времената също. Това че майка ти се е изживявала героиня като работеща с 3 деца, съвсем не означава че всяка трябва да го прави. И майка ми е била проста и се раздаваше до последно, и какво взамен? Дупка от геврек. Признание за това нула. Няма вече жени-декабристки и това е съвсем нормално.
Спяла до 12...ами ще спи като може. Като се върне сурията деца от училище никой няма да я остави да почине и сигурно не ляга преди 24ч. Седяла на компютъра...ами това и е единственото общуване с хора...защо да не седи? Извинявай ама обвиненията ти са супер мега-тъпи. Тези подробности нямат НИКАКВО значение за решението и да се раздели със съпруга. Не го обича. Не е ли ясно? Ако я е тормозел цели 15г с подобни идиотски обвинения, ясно защо вече няма чувства.

# 82
  • Мнения: 1 911
От страни, ти мъж ли си, или жена  Laughing Защото ми прави впечатление, че говориш ту в женски род, ту в мъжки, за себе си.

# 83
  • Мнения: 187
От страни, ти мъж ли си, или жена  Laughing Защото ми прави впечатление, че говориш ту в женски род, ту в мъжки, за себе си.
Ама и аз туй го мислех-ту в женски , ту в мъжки род пише.
Според мен е мъж;)

# 84
  • Мнения: 73
Да добавя аз относно съпруга... Мъж, който за 15г не може един кирлив етаж от къща да ремонтира, не е НИКАКЪВ МЪЖ. Оправдания че нямало пари за материали, не вървят. Парите ТИ си длъжен да ги намериш, никой няма да ти ги донесе в ръчичка. Дома на децата си ТИ си длъжен да подсигуриш. Дълго те е търпяла такъв п**ьо жена ти. Това мога да кажа по въпроса.
Имах приятелка със съпруг-инвалид без един крак, който получава заплата много близка до минималната. Сам вдигна етажа, сам го ремонтира и обзаведе с мебели които сам си направи от масивно дърво. Етажа беше кукличка, достоен за снимки в списание. Оправданията, че пари нямало са оправдания за мързеливи и тъпи.

# 85
  • Мнения: 12 683
А кое кара мъж с прекрасна къща, красива жена, добра домакиня ... да зареже всичко и да тръгне с друга. 
Гледаш я тая обувка - удобна, мека, красива - ама не знаеш на човека къде му убива.

# 86
  • Мнения: 197
Ми то и на моя мъж му се струва, че спя до обяд, и цял ден седя на компютъра, ама него го няма по цели дни и нощи, децата сами не се гледат, така че... От страни нещата наистина изглеждат различно! Laughing
Оставих го две седмици да седи с детето, и то с по- малкото, голямото на градина, друга песен запя, сега вече от "нищо неправеща" станах "боже, как се справяш", та, прави си изводите! Peace
За да те остави има причина, и , не, не я защитавам, но според мен тя вижда нещата различно!

# 87
  • Мнения: 73
Да добавя аз относно съпруга... Мъж, който за 15г не може един кирлив етаж от къща да ремонтира, не е НИКАКЪВ МЪЖ...
                                 Честно казано за къща парите никога не стигат, и дупки много. Не е апартамент това. И аз имам приятелка, която с 2 лв на ден храни съпруг и две деца, ама на - не всеки го може  Confused.

То това не е къща а само етаж от нея. Със сигурност не е по-голям от стандартен апартамент. А и не прочетох сам да го е строил този етаж. Аз дадох красноречив пример как се справя истински мъж. Това стана в рамките на 2г, дали има и толкова... Приятелката ми напусна много богат съпруг-бизнесмен за да се омъжи за инвалид. И аз я разбирам напълно. Може да е бизнесмен и пак да е п**ьо. А втория наистина доказа че струва много повече.

Аз тези неща ги казвам от гледна точка да не ни разправя тук врели-некипели как не правела закуска на децата. Присмял се хърбел на щърбел. Да си истински мъж, да имаш някакви претенции за перфектност от жената. А да си дойде от работа и да се клепне на дивана пред телевизора... ooooh! айде моля-моля... И цял живот оправдания че пари нямало. Ами тази жена колко години трябва да ти чака тъпата камина за да си стопли децата, а?

# 88
  • София
  • Мнения: 2 840
Това сега кандидат-съпруга #3 ли го пише, че не схващам казуса на базиса?!

# 89
  • Мнения: 0
Определено нещата, са стигнали до там че тя явно вече не го обича, но все пак децата къде са и в цялата схема, до преди броени месеци, жената не можеше да се из хвали от любящия си съпруг, които и угажда на всяка прищявка(то и там май му е била грешката), какъв баща е бил за децата, как тя е родила три деца а веднъж не ги е изкъпала, и този мъж е всеки ден вкъщи не е да го няма по цели дни и нощи, дори в моменти в които му е предлагана по високо платена работа, той я е отказвал защото обикновено е обвързана с повече отсъствие от къщи, и никъде не пише че стяга етажа 15г., но и по начина по които жената разпределя семейният им бюджет и това е кратко време, ако ти харчиш 10 пък вкъщи са влезли 8лв. не знам колко трябва да изкарва човек за да имат.

Общи условия

Активация на акаунт