Тайната на дългата и здрава коса - 77

  • 108 075
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 66
освен това сега се сетих да питам за затоплените масла или зехтин...на мене малко бързо ми се омазнява косата в корените и не знам дали със затопления зехтин няма да ми се омазни повече скалпа.Пише в една статия,че затоплените масла помагат за подхранването и по лесното изправяне на косата,та затова се чудя дали да пробвам.

и аз се интересувам от затопления зехтин и маслата
как точно го правите? как ги затопляте?

# 46
  • София
  • Мнения: 93
ами аз ако ще затоплям мисля да е на микровълновата,но не знам на мазните корени как ще ми понесе още мазно че и без яйце или хума.

# 47
  • Мнения: 1 290
освен това сега се сетих да питам за затоплените масла или зехтин...на мене малко бързо ми се омазнява косата в корените и не знам дали със затопления зехтин няма да ми се омазни повече скалпа.Пише в една статия,че затоплените масла помагат за подхранването и по лесното изправяне на косата,та затова се чудя дали да пробвам.

и аз се интересувам от затопления зехтин и маслата
как точно го правите? как ги затопляте?
Микровълнова или на водна баня   bouquet
На Кашето жена му и моята е мазна,но никога не слагам яйце или хума,измива се лесно,два пъти с шампоан,специално от зехтина ми се омазнява по-бързо, от маслата не забелязвам такова нещо  Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 93
ааа значи затоплени масла ще са,няма да е зехтина Simple Smile Благодаря ти Тристания

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
XS,да споделя резултата от къносването. Grinning Получи се много добре.Покри идеално белите косми станаха леко по светли,но при мен с боя става същото.Аз целях кестеняв цвят,получи се в комбинация от къна,индиго и малко амла.Стана топъл кестеняв цвят с червеникав оттенък. Доволна съм. Grinning Повече никаква боя. Stop

# 50
  • Мнения: 26
XS,да споделя резултата от къносването. Grinning Получи се много добре.Покри идеално белите косми станаха леко по светли,но при мен с боя става същото.Аз целях кестеняв цвят,получи се в комбинация от къна,индиго и малко амла.Стана топъл кестеняв цвят с червеникав оттенък. Доволна съм. Grinning Повече никаква боя. Stop

Моляте покажи снимка на косата  си ? Много ли бели коси имаш ? Какъв е естественият ти цвят ?

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
До сега съм се боядисвала пак в кестеняво.Косата ми е кестенява.Белите коси сигурно са около 30%.В момента няма кой да ме снима.

# 52
  • Мнения: 26
Благодаря ти  kloie ! Аз снимка исках да добия представа какъв цвят се получава !

# 53
  • Мнения: 0
А се чудя знаете ли колко струва стимуланта на Икаров?  Thinking
Аз видях в един друг форум тази маска  с тривитаминол, но не знам как ще ми се отрази  Rolling Eyes
Ето я и нея:
2 супени лъжици тривитаминол
1 лъжица бадемово масло
И 1 счукан аспирин
Трите продукта се използват за стимулиране на растежа и сгъстяване и затова тази маска ми се стори добра.
Та, ако искате пробвайте я  Hug
Ако някой се усмели да пише резултата, моля  Blush Grinning Rolling Eyes

Явно не четете първи пост на първа страница. Wink

Оф, извинявайте за нехайството ми  ooooh! Blush ooooh!
Сигурно вече ставам досадна с моите въпроси ...  #Crazy ...
Но някоя знае ли какви видове масла е добре да се смесват?
Благодаря за отделеното време   bouquet

# 54
  • Мнения: 3 314
eli_karameli  прочети първия пост  Peace  там пише всичко ...

# 55
  • Мнения: 746
Момичета, днес мисля да я пробвам тази маска с тривитаминола и се чудех, понеже гледам, че се слага 2 с.л. и там вече другите масла, а се нанася и на суха коса, като ми е по-дълга косата дали ще стигне за цялата или трябва да добавя нещо? newsm78 моята коса като цяло е мазна в корените и суха по дължина и в краищата, та със сигурност бая мазане ще й трябва.

# 56
  • Мнения: 1 365
Миналата седмица си направих маска с хума... Не мога да ви опиша каква стана косата ми... Беше направо ужасна... Определено ще ползвам хумата само за тяло и лице... Днес и аз ще пробвам безцветната къна, която си поръчах от онзи сайт...
Черен Шоколад, пробвай да си мажеш косата само със зехтин, докато ти се махнат пъпчиците.
kloie, и аз искам снимка, за да видя цвета!

# 57
  • София
  • Мнения: 93
Котенце десси какво й сложи на тази маска та не ти хареса с хумата?Сигурна ли си че е от хумата?
Аз редовно си обливам косата с хума и оцет и страшно хубава ми е косата от тази комбинация и си мисля че по малко ми се омазнява вече.

# 58
  • София
  • Мнения: 153
 Здравейте момичета. И аз имам един бърз въпрос. Мисля да си правя маска с тривитаминол 2 с.л + 2 с.л Бадемово масло /за по-бърз растеж/. Та въпроса ми е: понеже съм с къса коса и я мажа с пяна, вакса и гел, трябва ли косата да е чиста като се прави маската или може и така върху вааксата да я сложа маската. Thinking И цялата коса ли да мажа или само корените?   

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте момичета. И аз имам един бърз въпрос. Мисля да си правя маска с тривитаминол 2 с.л + 2 с.л Бадемово масло /за по-бърз растеж/. Та въпроса ми е: понеже съм с къса коса и я мажа с пяна, вакса и гел, трябва ли косата да е чиста като се прави маската или може и така върху вааксата да я сложа маската. Thinking И цялата коса ли да мажа или само корените?  

Ами по добре отмий първо стилизиращите продукти дори и само с вода.Това количество ,обаче щом си къса коса ще ти е много.Косата се маже от корена и се разнася към върховете. Peace

котенце десси-г  Няма как да кача снимки за съжаление апарата взе ,че се бъгна. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт