Тайната на дългата и здрава коса - 77

  • 108 127
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Благодаря ви за мненията.Аз се вманиачих по темата дълга коса още от 5 годишна след като гледах Рапунцел.
Та, да ви питам какво мислите за стимуланта на Икаров?А може ли да се ползва заедно с бедемово масло (в един и същ период/нищо, че много омазнява косата)  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 452
Та, да ви питам какво мислите за стимуланта на Икаров?А може ли да се ползва заедно с бедемово масло (в един и същ период/нищо, че много омазнява косата)  Mr. Green
Естествено,че можеш стимуланта с бадемово заедно Peace

# 32
  • Мнения: 422
всъщност стимуланта не съдържаше ли бадемово масло или се бъркам..така че ако съдържа не  е нужно да слагаш и двете..аз примерно стимуланта преди го нанасях направо върху косата и стоях ,а маслата в маската Laughing но всеки както предпочита Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 93
а стимуланта само за корените ли е или може и по цялата дължина?Сигурно ми е малко глупав въпроса,ама сега се зачудих,з-то ще си го купя тези дни и искам да знам как да го мажа направо него.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
а стимуланта само за корените ли е или може и по цялата дължина?Сигурно ми е малко глупав въпроса,ама сега се зачудих,з-то ще си го купя тези дни и искам да знам как да го мажа направо него.
Аз мажа и в корените и по дължината, така ме посъветваха момичетата тук.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
XS,утре ще се клепам с къната.Тази вечер ще я разтворя и ще се намажа утре сутринтта.Ще ти кажа дали покрива бели коси,щото аз заради тях се боядисвам. Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 93
освен това сега се сетих да питам за затоплените масла или зехтин...на мене малко бързо ми се омазнява косата в корените и не знам дали със затопления зехтин няма да ми се омазни повече скалпа.Пише в една статия,че затоплените масла помагат за подхранването и по лесното изправяне на косата,та затова се чудя дали да пробвам.

# 37
# 38
  • Мнения: 1 365
 Party Честита нова тема!!!

# 39
  • Мнения: 3 316
аз пък последните 2 пъти като си правих маската добавих кисело мляко друго не съм променяла  Rolling Eyes  и такива ситни пъпчици ми излязоха по главата ... ужас  Confused  сега мисля да се намажа само с масла и жълтък  Thinking  вие какво бихте ми препоръчали  newsm78  

хм...нещо да не се е оказало алерген?Понякога маслата нанасяни директно върху кожата могат да предизвикат алергични реакции. newsm78
    не знам  Rolling Eyes  маската която си правя всеки път е :1 жълтък,1с.л. бадемово масло,1ч.л. пшенично масло,1ч.л. жожоба ,1ч.л. мас,1с.л. оцет и 2-3 капки газ ... но последните два пъти слагам кисело мляко  Tired  пъпчиците са много ситни и сърбят  

# 40
  • Мнения: 0
Черен Шоколад аз мисля че е от киселото мляко.....кой знае какво има в него и щом само млякото си сменила в маската...

# 41
# 42
  • Мнения: 0
А се чудя знаете ли колко струва стимуланта на Икаров?  Thinking
Аз видях в един друг форум тази маска  с тривитаминол, но не знам как ще ми се отрази  Rolling Eyes
Ето я и нея:
2 супени лъжици тривитаминол
1 лъжица бадемово масло
И 1 счукан аспирин
Трите продукта се използват за стимулиране на растежа и сгъстяване и затова тази маска ми се стори добра.
Та, ако искате пробвайте я  Hug
Ако някой се усмели да пише резултата, моля  Blush Grinning Rolling Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
А се чудя знаете ли колко струва стимуланта на Икаров?  Thinking
Аз видях в един друг форум тази маска  с тривитаминол, но не знам как ще ми се отрази  Rolling Eyes
Ето я и нея:
2 супени лъжици тривитаминол
1 лъжица бадемово масло
И 1 счукан аспирин
Трите продукта се използват за стимулиране на растежа и сгъстяване и затова тази маска ми се стори добра.
Та, ако искате пробвайте я  Hug
Ако някой се усмели да пише резултата, моля  Blush Grinning Rolling Eyes

Явно не четете първи пост на първа страница. Wink

# 44

Общи условия

Активация на акаунт