Тайната на дългата и здрава коса - 77

  • 108 182
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 236
Маските на Орзен имат ефект след няколко пъти ползване. Гарантирам, защото ги ползвам и двете. След седмица видях ефект, но не и от първо нанасяне.  Peace

А относно бои и натурални съсътавки за изсветляване ми се струва, че дори и да са изтощаващи, натуралите са в пъти по- щадящи от химията. Мое мнение.
Мда.... Peace

# 676
  • София
  • Мнения: 93
аз тогава да питам за шампоаните на Каттие,изцяло натурални ли са,ако някой ги е ползвал?За маската на Орзен аз видях ефекта от първия път,а след време вече още по хубава става косата.Колкото до химията,според мене от нея ми изсъхнаха крайщата и ми се омазниха корените.Преди си миех косата веднъв в седмицата,сега на 3тия ден е за миене.

# 677
  • Мнения: 0
на Кашето жена му колко шампоани имаш?? hahaha а да питам и аз някой ползвал ли е шампоаните на Билка

# 678
  • София
  • Мнения: 93
много,да не кажа че са прекалено много.Напоследък обаче са понамаляли.Търся си естествен шампоан който да е за мазна коса и да придава блясък.Доволна съм от Бюбхена,но ми пресуши скалпа много и започнах да се почесвам,ако го ползвам по често,а аз се мия доста често.Уж е бебешки,пък толкова яко да изсушава?!Не е като шампоан за честа употреба.Купих си на Балеа един с неутрално ПХ обаче блясъка изчезна.Взела съм и на Балеа за обем,но не съм гпо пробвала още.Седи ми Милвата със  бира и хинин,чакат да ги използвам и тях.На Каритес ми виси един шампоан,който май най добре ми действа.

# 679
  • Мнения: 1 569
Здравейте! Само да кажа, че ефетът от маската какао+мед+зехтин е уникален! Косата ми стана 5 пъти по-мека и лъскава, а същевременно не ми се омазни по-бързо от обикновено, както се опасявах, че ще стане заради зехтина... Благодаря за страхотната идея!

Сега искам да попитам - имам остатъци от черна безамонячна боя по косата, отдолу ми расте моята си, която е цвят по-светличко кестеняво. Искам да я поизсветля - има ли някакъв начин без да се налага обезцветяване?

И втори въпрос: за маските на Орзен (аз ползвам тази с бирата) на цялата коса и скалп ли я слагате или само по краищата? Аз досега само по краищата като балсам, но се чудя дали не трябва пък и да се втрива, че да има по-голям ефект?  newsm78

# 680
  • София
  • Мнения: 93
аз само в крайщата я слагам,з-то корена ми е по мазен и ще я омазни допълнително.Пробвала съм да слагам от маските и в корените,но ефекта е ужасен поне при мене.

# 681
  • Мнения: 1 569
Да и аз имено за това се притеснявам, тъй като по принцип косата ми се води мазна, тоест трябва да я мия през ден.

Сега видях, че сте писали за леко изсветляване с естествени съставки. Това с мед+вода+зехтин+канела моля кажете в какви дози за коса до под раменете?  newsm78

# 682
  • Мнения: 1 282
Не слагам готови маски в корените.
Имаше една маска с чесън - на упътването и си пишеше, че се нанася и в корените мисля.  Peace

# 683
  • Мнения: 4 626
аз друго се чудя - как ги нанасяте тези домашни маски  ,  не съм ползвала досега ,но като си помисля ;
например цялата ми коса е в пяна , лак за коса....и подобни  върху всичко това ли се маже
защото ако първо се измие , после се суши , после маска , после пак миене  малко много става
 маската на орзен  - при мен регулира омазняването т.е косата ми от нормална склонна към омазняване стана просто нормална , освен това седи жива , няма сухота
при мен се видя ефекта още на първото миене , слагам я по дължината на косата обилно , корените не ги пипам

# 684
  • Мнения: 12
аз друго се чудя - как ги нанасяте тези домашни маски  ,  не съм ползвала досега ,но като си помисля ;
например цялата ми коса е в пяна , лак за коса....и подобни  върху всичко това ли се маже
защото ако първо се измие , после се суши , после маска , после пак миене  малко много става
 маската на орзен  - при мен регулира омазняването т.е косата ми от нормална склонна към омазняване стана просто нормална , освен това седи жива , няма сухота
при мен се видя ефекта още на първото миене , слагам я по дължината на косата обилно , корените не ги пипам

Слагай върху тях домашната маска, най-важно е корените да попият маслата. Ако я миеш, за да й сложиш маска, и след това отново я измиеш, ще дойде твърде много.

# 685
  • Мнения: 1
Не слагам готови маски в корените.
Имаше една маска с чесън - на упътването и си пишеше, че се нанася и в корените мисля.  Peace

миризмата измива ли се после?  Shocked

# 686
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Не слагам готови маски в корените.
Имаше една маска с чесън - на упътването и си пишеше, че се нанася и в корените мисля.  Peace

миризмата измива ли се после?  Shocked

 Heart Eyes Тя не мирише на чесън. Маската е LORYS.

# 687
  • София
  • Мнения: 6 810
Доволни ли сте от нея, тази на Lorys? Че днес ми е в списъка с покупките, ако я похвалите отговорно.  Laughing

# 688
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Не знам дали ми е за тук въпросчето, но искам да ви питам дали в София се намира този шампоан на Лореал и на каква цена?
То е за пърхот и за мазна коса и ми го донесоха от Белгия.

# 689
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Доволни ли сте от нея, тази на Lorys? Че днес ми е в списъка с покупките, ако я похвалите отговорно.  Laughing

На мен ми хареса.Не омазнява допълнително, което за мен е важно, защото косата ми е тънка и лесно губи обем. Освен това е голямо количество за малка цена.

Общи условия

Активация на акаунт