Георги на мама Пилето е МАЙско щастие на мама милото!

  • 34 149
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 487
Румен пък като се удари и преди да се разплаче първо пита дали има кръв. Ако има дори и малко, настава ужас, потрес, драма и рев Simple Smile Браво на Ралица, че е такъв герой, ако и Стефан обаче почне да копира от нея,  сигурно ще стане страшно.

Да почерпя за здравето на рожденика!


Да са живи и здрави и Жули на Мимозка и Марто на Дени! Да са волни и весели!

# 706
  • София
  • Мнения: 5 079
Ч.Р.Д. на Жулката, Марто, зло да го забрави... Embarassed и Румен!
Да растат все така лъчезарни и чаровни, много усмихнати и щастливи!!!

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 11:59 от ღолчеღ

# 707
  • Мнения: 145
Бабълче, слънце, благодаря! Simple Smile Да сте живи и здрави и вие!   bouquet

Черпя ви с нашия любим супергерой, наред с Бен 10 и други подобни изчадия, ама кво да праим...



Мимозке, да ти расте здрава и щастлива щерката!   bouquet

# 708
  • Мнения: 2 211
Честит рожден ден на днешните рожденници - Жули, Румен, Мони! Да растат здрави, весели и щури!

Много специални поздрави за рожденния ден на нашия верен приятел Марто! Желаем му здраве, все така да е чаровен и добър приятел на сина ми Simple Smile smile3510 bdbaloni
Специални поздрави и за  Виктор (надявам се тази година да не пострада от лопатата на Мартин) и да има един много вълнуващ и щастлив рожден ден и той! От здраве да не се оттърве и занапред само приятни емоции с наличие на немски език, или без (все тая, стига той да е щастлив!)

На всички Ви желая много здраве и късмет и да грабите с пълни шепи от живота, да му се радвате и да сте щастливи!  Hug

# 709
  • Мнения: 4 370

Честит рожден ден на Жули, Марто и Румен - здраве, късмет и щастливо детство!  

# 710
  • Мнения: 188
Честит рожден ден на Жули, Марто и Румен!
              
Да са живи, здрави и много щастливи!

# 711
  • Мнения: 1 733
Честито на днешните рожденици! Да са живи и здрави и да имат вълшебен празник им пожелавам!

Не исках да се оплаквам, но вече просто не издържам. Трябва да си кажа. На Калоян отново му предстои операция. След всички наши истории с болести и антибиотици от февруари насам, се оказа, че детето има проблем с третата сливица. Но проблемът вече е станал доста сериозен - със срастване в тъпанчетата (степента на което ще се изясни по време на самата операция), с течност в ушите. Сега се нуждае от пункция на тъпанчетата, 5 месеца след това дренажи и без мокрене на ушите и, естествено, отстраняване на третата сливица. Ядосвам се много, защото това не е нещо, което се получава изведнъж и при положение, че буквално по два пъти седмично сме на доктор, никой не ми каза, че имаме проблем със сливицата. Ако го бяхме открили навреме, със сигурност нямаше да се стигне до тук. Освен това, аз забелязах детето от няколко седмици насам, че не чува добре, оплаква се, че го боли главата, споделих с лекарката, а тя - "Той търси внимание, затова така говори, нищо му няма". Ядосвам се и на себе си, че се доверих, а не потърсих друго мнение.
И ужасно много се притеснявам, защото това ще му е четвъртата пълна упойка...

# 712
  • Мнения: 4 370
Даниеле, наистина ситуацията не е много добра! И то такава новина покрай рождения ден на Калоян. Иска ми се да те успокоя по някакъв начин, но не знам как. Тая пункция в ушите доста ме притесни! Налага ли се!? За пореден път се убеждавам, че лекарите не се грижат за ничие здраве. Първо гледат какви клинични пътеки могат да си пуснат, а после отчитат резултатите. Задължително се консултирайте с още специалисти. Ограничете до минимум антибиотиците, те също са причина за доста странични ефекти. Ще стискам палци всичко да мине по най-лекия начин и да не се налагат повече упойки, никога!

# 713
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАЙСКИ СЛЪНЧИЦА, КОИТО ПРОПУСНАХ ДОСЕГА ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ !

Даниеле, много лоши новини, тия лични лекари са направо ужасни - всичко е на сляпо при тях - и антибиотици, и изследвания, и направления. Ако уцелят - добре, ако не - сори.  #2gunfire Дано да се справите успешно с тази ситуация, но по-важно е да спасите слуха. Масово децата страдат от трета сливица и имам приятелки, на които децата им са вече със проценти загуба на слуха от това, като им казват, че това във времето ще прогресира.  Sad Дано да ви помогне операцията, а за упойката - няма как - налага се.  Praynig  Hug

Ани, да не би твоите роднини да са се страхували да не се заразят със шарка, нали Ивко беше контактен, ако не се бъркам. Но от тази фобия те ще си страдат най-много, това е направо мазохизъм - представям си какво мъчение е постоянно да си в стрес от вируси, бактерии и болести. Не им завиждам, радвайте се, че не сте на тяхно място  Mr. Green .

Олче, какво става с Вели, как върви проговарянето?

Аз не съм писала отдавна, че тука бабата на мъжа ми беше с тежък инсулт и се налагаше да помагаме от време на време, но си отиде жената, лека й пръст. Все пак 87 години не са малко. Вече ще съм по-редовна.

Змейко, всички тръпнем в очакване на новините. Кали е страшно ритмична и музикална - има талант - развивайте я в тази  посока, казвам ти го от голям личен опит с танците. Рядко децата на тази възраст са в такт с музиката, а при нея е с лекота, така че нека да танцува.

Любе, ти не беше ли на AC/DC ?   Laughing

Целууувкииии


 

# 714
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДНЕШНИТЕ СЛАДУРИ! ДА СА ЗДАВИ И ВЕСЕЛИ!

ДаниелеHug дано всичко мине по най-добрия начин. Как ще го изживееш ти само си знаеш  Hug

# 715
  • Мнения: 225
Честит Рожден Ден на Жули,Марто,татко му и Румен!Да са здрави,усмихнати и щастливи!
Даниеле,не се притеснявай много за операцията-за добро е.Операцията е рутинна и единственото гадно нещо е пълната упойка(но и това е за добро-така се изчиства сливицата по-добре и няма да рецидивира).Тази пункция се прави по време на операцията и е пробиване на тъпанчето,за да изтече тази течност.Ако течността е много гъста се слагат едни макарички,които се носят 6 месеца и тогава не се мокрят ушите.Макаричките май падат сами и не се налага повторно упояване за махането им.Докторката ти е за убиване и съвсем скоро ще можеш да я смениш-възползвай се.Има тема в здравният подфорум за третата сливица.
Ани за антибиотиците тук не си права,защото възпаление на ушите се лекува задължително с антибиотик,за да не стане по-зле за суха.
Даниеле,при кого ще правиш операцията?Не пречи и второ мнение,но при така описаната ситуация май е наложителна.Не се притеснявай!Всичко ще бъде наред!
Ако имаш нещо да питаш пиши.И не си ли забелязала да хърка,дишане през устата,носов говор,често потене,сенки под очите,липса на апетит-все признаци на пустата трета сливица....
Успех!

# 716
  • София
  • Мнения: 429
 ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПОРАСТНАЛИ ДЕЧИЦА! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ И ДА НОСЯТ САМО РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!
 Даниеле, къде сте планували да правите операцията? И аз бих ти препоръчала второ мнение, ако не сте ходили при Френгов в Транспортна болница, ти препоръчвам да го посетите. Пункцията, за която говориш се нарича паразинтеза. На Иван му правиха миналата година, за да изсмучат течността. А макаричките ги слагат, за да се  вентилира средното ухо и да не задържа течности. Стискам палци и дано скоро да забравите за всички проблеми, а дечицата ти само радост да ти носят.

# 717
  • Мнения: 1 733
Много сте мили! Първият доктор, който ни каза, че се налага операция, беше в ИСУЛ. Вчера ходихме и в Правителствена болница, за второ мнение и няма да повярвате - съвсем противоположно мнение! Нищо му нямало на детето, изобщо никаква операция не се налагала, те в ИСУЛ винаги препоръчвали операции, защото си обучавали студентите и трябвало колкото може повече пациенти, за да ги учат как става!!! Направо щях да падна!
Както и да е, бих се радвала ако наистина е така, но пък съвсем противоположни две мнения пак не ме успокояват, така че ще ходим и за трето в понеделник в друга болница.

На празнуващите дне - честито! Много късмет и усмивки име желая!
Ани, все забравям да ти кажа (разсеяна съм покрай проблемите с Калоян), но тези ваши роднини са просто уникални! Не мога да повярвам, че на света има такива хора! Ако бях на ваше място, просто бих се държала оттук нататък така, сякаш не съществуват!

# 718
  • София
  • Мнения: 248
Да са живи и здрави всички рожденици от тези дни. Съжалявам, че пропуснах толкова много, но да знаете, че не съм ги забравила.  bouquet
Тези дни съм на музикална вълна -  devil sohappy  superuu AC/DC бях на концерта и беше уникално. Толкова много скачане, пеене, свиркане, викане не ми се беше случвало от години, да не кажа никога.
Похвалих се!
Чета има болни - Даниеле, дано от правителствена да са прави. Но отидете задължително и за 3 мнение. Дано на Калката се размине операцията.

# 719
  • София
  • Мнения: 2 671
неде,  cheers белким вече се завърнеш на линия Wink

Общи условия

Активация на акаунт