Георги на мама Пилето е МАЙско щастие на мама милото!

  • 34 095
  • 739
  •   1
Отговори

Анкета

Къде бихте желали да направим форумската среща тази година?

Опции:

# 735
  • Мнения: 0
Да, сигурно ги следят, но това, което гледах във филма беше как умират деца, точно дошли с висока температура, но понеже не били към този здравен фонд, който болницата обслужва, ги препращат в друга болница и накрая се стига до фаталния изход. Лекарствата са им на безумни цени, идеята беше, че точно тези, които се осигуряват, точно те биват ощетени. Искат им космически суми за някакви съвсем дребни манипулации и всичко е така организирано, че ако трябва и къщата ще ти вземат, но ще им платиш. А наскоро ми разказаха, че в щатите се продавало по дрогериите вече нещо, като тия енерджи дринкс, но то по-скоро си е дрога, което като го изпиеш, независимо колко си ужасно болен, абсолютно по нищо не ти личи и ти нищо не усещаш, ходиш си на работа и все едно всичко ти е наред. Естествено какви може да са последствията не се знае, но това се купува масово, за да не излизат хората в болнични. Мисълта ми е, че навсякъде има някакво извращение във всичко, а най-болезнено се усеща, когато се касае за здравето ни. Тук не сме цвете за мирисане, но многото пари развалят всички хора по света. Всъщност здравето и смъртта са един много мощен и доходоносен бизнес.

# 736
  • Мнения: 932
Много съм виновна.Пред нашите прекрасни дечица.Дано,въпреки че едва сега се включвам,са имали прекрасни рождени дни,получили са любимите желания и са си пожелали най-хубавите неща преди да духнат свещичката!
Никола,мило детенце,да си винаги здрав и математичният ти ум да те отведе на най-хубавите места по земята като пораснеш!Разбирай,да направиш велико откритие,да спечелиш много пари,а ние тук да се гордеем с теб!
На Мимозка ще й се обадя лично за празника на Жули. Hug
Змейке,ихааааааа,змейчето огнено се оказа!Люба май ще познае,ха-ха.Моля те,напиши ми как се казваше оня сайт с прекрасните италиански детски стаи...И не казваш как мина последният видеозон-расте ли бисквитка?
Даниеле,не мога да дам съвет за съжаление.Сега ще водя Елла на лекар за същото,но съм гола и боса по въпроса.Само се надявам да е вярно второто мнение.
Мимозка,моля теееее,махни ги тези гадни снимки.Направо ги изтрий,ужасна съм SadВярно,че килограмите променят лицето,ама това е потрес.Уф,трябва да отслабна.Ще кача и аз моите.
Ани, Shocked Shocked ShockedТези хора нямат представа какво ги чака.Само след година отрочето им ще търчи насам-натам,ще прегръща и целува другите деца и ще пипа всичко по улиците.От това спасение няма.
Олче,извинявай,че питам /няма да се обидя,ако не ми отговориш/.Но аз всъщност не съм наясно.Вели казва ли някои думички?Останала съм с впечатление,че не казва нищо.И доколкото знам,само речта му е проблем-иначе прави всичко,на което са способни и връстниците му.

Един ден,един ден оставих къщата на саорегулиране.И тук н може да сестъпи,ужасно е.Така чеви оставям,драги дами.До после.
Ааааа,кога ще е срещата?Ако е през юли,чакате и мен!

# 737
  • София
  • Мнения: 5 079
Олче,извинявай,че питам /няма да се обидя,ако не ми отговориш/.Но аз всъщност не съм наясно.Вели казва ли някои думички?Останала съм с впечатление,че не казва нищо.И доколкото знам,само речта му е проблем-иначе прави всичко,на което са способни и връстниците му.

Веднага отговарям.
Няколко думички казва. Отделно си има определени "свои", кодови названия за всичко.
Пр. Всички деца са "ГОГО"... Елина е момиче, съотв. в женски род това кодово название се трансформира в ... ГУКА. hahaha ooooh! Whistling
Примерите са безчет. Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Николчо!Да е жив и здрав и все така любознателен!Да радва мама и тати да ги изненадва с все нови и нови познания в областта на точните/и не само/ науки!
Честито и на рожденниците от почивните дни!  bouquetДано не се сърдят,че съм ги пропуснала...ама като съм на работа и  не сколасвам да се отчета/пък и тоя уикенд беше кошмарен/

Нанчи,концерта в петък го пропуснахме на общо основание/не,че не ги харесвам,ама не съм и чак такъв фен,...а и е криза,..и беше в петък срещу работен ден/.......,но ще се насладим на юнските празници на метъл-а......

# 739

Общи условия

Активация на акаунт