Георги на мама Пилето е МАЙско щастие на мама милото!

  • 34 150
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Не,не е родила ,Змейковица още Naughty.....преди малко бе надлежно проверена по телефона,а пък утре или вдругиден ще я наобиколя и наживо,да я видя до кога смята да се разнася с корема WinkА, пък,като има новини,бъдете сигурни,че ще сте от първите научили ги.....
Сега по същество:
Честит рожден ден на Виф-чето!Да е все така чаровна,младолика и много да я  глезят и слушат мъжете й!

И на Калоянчо-честит рожден ден!Жив и здрав,много щастлив и обичан!


Ани,само да си се оплакала,че ти е скучен живота....ама,да си кажа аз,пак...не си струва да си хабиш нервите с роднини....остави да си правят каквото и както си решат-то си е за тяхна сметка....И,да си кажа,че и аз като Сиската,не бих била толкова деликатна,като теб.......Не,разбрах ,само свекърва ти какво мислят по въпроса?И смятат ли за нормално внучето им да се гледа като музеен експонат?...

# 691
  • Мнения: 480
Честит рожден ден Виф! Желая ти здраве, любов и хармония във всичко!   bouquet

Честит рожден ден на Калоян! Весел и щастлив да расте!    Hug

Честито и на рожденниците, които съм пропуснала, но имах сериозен проблем с компютъра. Едва го спасих..., прави още проблеми, но поне ми се появи кирилицата. Опитах да пиша, но ме изтриха...

Лека вечер и наздраве!

# 692
  • Русе
  • Мнения: 526
  Честит Рожден Ден на Евка на Анна! Да расте здрава и все така чаровна!
  Честит празник на патерица на Виф и Калоян! На малкия юнак пожелавам бързо оздравяване, на мама Виф - успешна кариера!
   Аз използвам момента да погледна форума докато Ема спи, всеки момент я чакам да се обади за млякото. Simple Smile
   Мами, вие какво мислите за жената, родила близнаци на 62? Аз съм абсолютно възмутена! От една страна тя е лекар, знаела е какви рискове има за нея и за това, че може да има усложнения и децата да имат здравословни проблеми! От друга - тя е сама, скоро ще се пенсионира и как мисли да гледа тези деца - как ще се справи физически и финансово?
   

# 693
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет дружина!

Отдавна не съм писала и днес откраднах малко време. Аз бях човека гласувал за срещата , но не съм упоменала това в пост. Сега го правя и дадох гласа си за Вонеща вода.

Честит рожден ден на Евка и на всички вече навършили 4 годинки майски приятелчета! Да са живи и здрави, усмихнати и щастливи!  Hug Heart Eyes Hug

Ние през почивните дни забегнахме в Родопите да си починем. Ето малко снимки http://lusmar.snimka.bg/children/trayana-2010g.487565.18693031.big .

Довечера ще ви чета и разглеждам снимки Simple Smile. До скоро!

# 694
  • Мнения: 4 370
Честит Рожден Ден на порасналото момиче!
Евка да расте здрава и весела й пожелавам!

Люси, много зареждащи снимки! Браво за хубавата почивка.
Хайде пишете кой друг е гласувал. То май сме само за Релакса. Да започваме ли с организацията!?

Люба, не съм супер деликатна да ти кажа.  Laughing Доста безразлично се държах, но пък наистина вече ми стана такова. А свекърва ми горката между чука и наковалнята. Все пак за първи път от както се се родил им идват на гости и са ги предупредили никой да не пускат в къщата. Ако не им уважат желанието, може и да не дойдат скоро пак, но пък се постара да ни уреди да видим племенника. А дали и харесва да го гледат като музеен експонат - не знам. Нямам идея. Може и да й харесва лично  за нея си - не се срещат с други хора, ходят си двете на разходка, детето ако не спи трябва да е винаги на ръце. Какво по хубаво. Като се има в предвид, че аз не давах Иван много да се разнася на ръце.

Миме, за тази майка на 62 - аз я подкрепям. Взела е решение, надявам се отговорно! Щом това я прави щастлива, аз бих я подкрепила. Коя съм аз, та да я съдя.

П.П. Най-после ми остана време да кача снимки от детското парти: http://anibankova.snimka.bg/family/mayi2010.498128.18692500 Още дори не сме гледали диска. Довечера сме на цирк и пка няма да има време за диск вероятно.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 452
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕВКА И НА ВСИЧКИ ПОРАСТНАЛИ ДЕЦА!
ПОЖЕЛАВАМ ИМ ВСИЧКОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА!



Момичета, много Ви благодаря за пожеланията   bouquet Всички сте много мили  Heart Eyes
Вчера толкова много хора ми се обадиха, писаха и т.н., че независимо от това, че празнувахме само с Макс и Тони тримцата навън, ми беше супер весело и приятно от вниманието на всички...  Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 937
Честит рожден ден на Евка - много усмивки и щури игри!

Аз да покажа компанията на рождения ден на Ивайла!

ето и Марто - трудно се хващат и тримата на едно място, но падна хубава игра


ето тук има още:
http://galiushana.multiply.com/photos/album/55#

# 697
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕВКА, МНОГО УСМИВКИ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!


Ани, Галя, много сладки снимки!

Люси, твоите много ме разведриха, завидях ви благородно за ваканцията!

А и на Галюшанка за пълния юнски календар Simple Smile И ме ентусиазира да организирам нашето море тая година   grinning039 Много ми се иска да е на някое приятно и не прпаълнено място като Крапец (ама без кола не сме за там  Confused ), та ще трябва да се разтърся...

В тая връзка - Мимоз, пусни и на мен инфо за хотелите и цените, моля!

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Честито на всички рожденици - малки и големи - които пропуснах тези дни!!!!!

Все още съм тук, все още 2 в 1  Rolling Eyes и ми благодаря, че ме мислите  Heart Eyes Hug

Устисках за голямото представление на Кали вчера - имаха тържество с танци от градината, че нали цяла година ходи на модерни танци  Party  Ето малко нагледен материал  Blush Много  ме разчувства и развълнува - голямо момиче е вече, преди малко като ги гледах за пореден път пак си поплаках...

http://picasaweb.google.bg/101243937291574426946/Tanci#5470725936462458034  - интересно, клиповете са със супер качество, ама тая Пикаса нещо ги прецаква  newsm78

http://zmeikovica.snimka.bg/children/prolet-2010.479485.18698909

Ани, много се възмутих от твоите роднини  Rolling Eyes И така мъчно ми стана за Ивко... Те замисляли ли са се ,че цял живот така не може да го държат това дете... Все някога ще го пуснат на градина, на училище, сред хора... Ами приятелчета няма ли да има...
И дано Ивко скоро получи така желаните братче и/или сестричка  Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 1 487
Честито на всички малки и големи рожденици от последните дни и на днешната рожденичка Евка! Да са много здрави, щастливи, все така чаровни и много обгрижвани! Simple SmileСтрахотни снимки разгледах - Тери, Мариса, Калинка, големи сладурчета са (дано не пропускам някой Praynig). Всички снимки са радост за окото, с нетърпение чакам и на Мимозка от Париж, дано да ги пусне.

# 700
  • Мнения: 188
Честит рожден ден на Евка, Виф и Калоян.



Вчера бяхме със Стефан на тържество на Ралица. Нашата мома се представи достойно. Откри тържеството с номер в типично неин стил.  Ето го: http://www.youtube.com/watch?v=t87pFS9ZaYM&feature=player_embedded  - има го в HD. После вече се представи по-добре, каза си стихотворението,  изпя си песничките и развесели публиката с разни нейни бисери.

Змейка, Кали е супер сладка, много музикална, така хубаво танцува.  Heart Eyes

Люсил, на много красиви места сте били. Толкова са красиви Родопите. Завидях ви за хубавата почивка.

Ани, galiushana и вашите снимки разгледах. Ани, хареса ми как сте украсили, кетеринга, мястото, всичко но най-вече Ивко и усмивката му.
Галя, двете госпожици са големи красавици, а Марто май е бил уморен от многото игри.

уф сега да ви се и оплача, току що ми се обадиха да ми кажат че служебния ми лаптоп е безнадеждно счупен. Всичко в него е заминало.  Sad имах сума програми с които работех, все пак водя 3 фирми, информация събирана с години, архиви.. абе много неща.  SadСега ме чака всичко на ново да правя. Надеждата ми е че имаме външен хард и там имам разни архиви.  Praynig Но не помня кога е правен последния.  Sad

# 701
  • София
  • Мнения: 8 932
Благодаря на всички, за поздравите тук и във Фейсбук.
На Евчето тържеството и беше в ДГ. Занесох торта и сок и бях си наела аниматорка. Беше много хубаво, децата се забавляваха. Това е много добър вариант, ако някой все още не е решил как да празнува празника.
Честито на всички рожденници, които съм пропуснала. Да са живи, здрави и много щастливи!

# 702
  • Мнения: 145
Уна, до сълзи се смях с вашия клип, страхотно попадение.. Още повече, че и ти се чуваш зад кадър как се смееш. Толкова са сладки и малки.

Змейко, браво на теб! С трепет чакам НОВИНАТА. Калина танцува чудесно, личи каква е изпълнителна и точна.

Поздравления за празниците, да сте живи и здрави всички!

# 703
  • Мнения: 188
Ох Дени, голям срам брах... но това си е Ралица. За нея това не е падане. Обикновено сериозните и падания са от високо, тичайки и блъскалки се в нещо /ръб, стена и пускайки си кръв/ вчера за пореден път си разби устата в масата в къщи, сега е със рана на долната устна. Sad
А нали бяхме със Стефан и всички го възхваляваха колко кротък бил и как си седял в количката и аз им казвах, че явно наистина има равновесие в природата, защото Ралица е огън и жупел и след няма и 5 мин. тя потвърди думите ми.  Най ми е жал за другото дете, явно не е свикнало да пада и доста поплака  Sad
А аз май съм претръпнала от многото падания на Ралица и изобщо не се впечатлих от падането в детската, просто ми стана супер смешно, как дори едно тържество не може да мине мирно и тихо при нашето дете.

И само за да добите представа за издръжливостта на Ралица, преди месец, падна на зад в празния басейн на комплекса, успя някак си да се завърти и се приземи на колена и ръце, след което стана изтупа се и каза ще си е ударила колената и продължи да тича. Дори не се разплака.

# 704
  • Мнения: 4 156
Честит рожден ден на Евка, на Калоян, както и на всяко детенце, което съм пропуснала. Да са живи и здрави, да са много щастливи!

Аз отивам да спя. Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт