Георги на мама Пилето е МАЙско щастие на мама милото!

  • 34 166
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 937
Ани, цените са като в агенциите те работят само с агенции и до 04 юли е 90 лв. след това 105 май беше на човек говоря и аз смятам, че цената е добра и за това така по рано ще ходя.
Олче, дано да празнуваме рождения ден на Ивайла и ще снимам, едвам спасявам два дена подаръка за Ивайла от палави ръчички и чакам покана  Embarassed
Ей имаме си още една ездачка, страхотна е Ема, браво само така! Това ме подсети да я заведа пак да поязди Мариска някоя неделя.
Благодаря ви дано да се осъществи тази програма без издънки! Ще прилагам снимки на външния ми вид  Embarassed които все още не е ясно какъв ще е  Blush но това са бели кахъри.
Сетих се за една случка, отиваме с Мариса да разервираме пицарията за рождения й ден, и после да си избира тортата и какичката й подава каталога с тортите с думите "Заповядай и да си избереш най-хубавата торта!" а Мариса "Трудна работа!" смях се два дена после като се сетя и разказвах на всички за напълно адекватната й реакция. Големи са сладури!
Два мой поста на една страница оставям ви! А минах на друга страница  Wink

# 676
  • Мнения: 1 733
Честито на всички рожденици, които съм пропуснала! Няма да изброявам поименно, защото се опасявам, че ще забравя нечие име. Да са живи и здрави, винаги усмихнати и много щастливи!
Олче  Hug

# 677
  • Мнения: 4 370
При нас цирка върви с пълна сила. Иван след градина заявява, че иска при баба си и дядо си.  Laughing Не знае, че братовчед му е там, естествено! Дидо, пък иска да види племенника си и всички се замъкваме до къщата на родителите му, въпреки че никой не ни кани. Само че изненада - влизането строго забранено!  Naughty Утре щели да ни поканят, т.е. днес. Дидо заяви, че няма да дойдем и си тръгнахме. Тази сутрин дори ме предупреди, че няма да ходим и да ни канят. Но не ми се вярва да устой, ако му се обадят мило да го поканят. Идеята да не идем е , че най вероятно няма да дават на Иван да докосва бебето и така пак нашето дете ще се товари, затова по добре да не знае, че братовчед му е тук. Ок, аз подкрепям идеята. Но тази сутрин Иван пак за баба си и дядо си пита. Горе долу на седмицата веднъж им ходи на гости, а сега се събра доста време не сме ходили и вече си търси своето. И аз вече не знам как да реагирам в тая ситуация. Нито мога да му я обясня така, че да ме разбере, нито искам да се почувства нежелан. Е в толкова тъп цирк не бях участвала!

# 678
  • Мнения: 4 424
Бонжур девойки!  Grinning
Само да се обадя ,че съм тук .Направих интерконтинетално галактическа среща-това на шега,но видяхме се и пребивавахме заедно с Ирка и Петър ,както и с нашите приятели в Париж.Чуден е .Не съм свалила снимки,но ще го направя и ще разкажа подробно.  Hug
Не съм чела назад,но да честитя на всички рожденници които пропуснах,пожелавам им здраве,прекрасно и безгрижно детство ,много смях и игри   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Жули е здрава-най-накрая пу пу....Не смея да се похваля.Готвим се за рожден ден ,който ще е с роднини и приятели,защото няма деца покрай нас други освен тия на роднини и приятели  Grinning  Поръчва подаръци,които заради Париж останаха на заден план,та ще търча да купувам тия дни  Heart Eyes 
Радвам се,че Лони е писала за нея и Гоги  Hug
Миленка май не е родила още аааааааа  Flutter
Ще чета назад и ще гледам снимки довечера  Simple Smile

# 679
  • Мнения: 188
Благодаря ви мили мами за пожеланията за РД на Ралица.  Hug

Ето една скромна торта за почерпка. 

Честито и на всички рожденици, които съм пропуснала! Няма да изброявам поименно, защото се опасявам, че ще забравя нечие име. Да са живи и здрави, винаги усмихнати и много много щастливи!

Ние празнувахме в скромна семейна обстановка, но в неделя ще е детския купон и после ще кача и снимки от него.
Иначе сме добре, Ралица е в някакъв ужасен период, не суша изобщо и нещо напоследък се е заела да троши къщата. Засега сме назад с един изскубнат от стената корниз и счупена лампа в една от стаите и сега седим на тъмно   ooooh! отделно си чупи и играчките. Не го прави нарочно, просто е супер буйна, направо е като терминатор, и себе си изобщо не пази, цялата е в страхотни синки, на ден добавя поне по 10-на нови. Вече наистина не знам какво да я правя, това дете не знае какво е умора, не спи и следобед и пак не може да каталяса. По цял ден сме на вън, за да играе, кара колело и тротинетка. Мисля да и купя и ролкови кънки да я пробвам дали ще и харесат а и за ските ще и помогнат.
Стефан расте, вече прави опити за пълзене, засега само на зад, но много му се иска да се движи, кара се сам на себе си, че нещо не става предвижването.
Ето да ги видите http://unar.snimka.bg/?album;aid=499958          парола 1111

Ани срещнете се с баба и дядо в някое заведение за вечеря. Така Ивко няма да се чувства пренебрегнат, а ако сте им в къщата и не дават да се пипа бебето, ще го измъчите и него и себе си. Не е нужно да го разстройвате така, малки са още, Ралица все още не може да свикне да не се завира в Стефан когато е болна, добре че той засега удържа фронта и не се е разболявал.


# 680
  • Мнения: 630
Здравейте. Поздравления за всички рожденици. Нашият празник мина страшно хубаво -торта в детската градина и купон вкъщи. Мия беше много щастлива и няколко дни преди празника се вълнуваше. Тази година за пръв път осъзнаваше значението на това, че ще има рожден ден и какво се случва около този празник. Ето и малко снимки от купона вкъщи:


# 681
  • София
  • Мнения: 2 671
A н и, отстрани наистина изглежда като фарс! Подкрепям Уна - Ивко да се види с баба си навън, а междувременно звънни на снаха си и й обясни, че вирусите са опасно нещо - въпрекии е Ивко е напълно здрав, може да е преносител на някой, който баба и дядо да са хванали и сега като дишат в една стая с бебето... не се знае  Twisted Evil Честно да ти кажа, дожалява ми за тая жена като си помисля какво чудо ще изживее като някой ден все пак го остави да има контакт със света  Confused

Много ви благодарим за поздравите! Нашето парти изцяло се трансформира - повечето деца на дойдоха заради сезонните болести, затова имаше предимно роднини. Но Косьо и с двете гостенки и сестра си добре се забавлява (чак бълнува през нощта, което отдавана не беше правил). Беше много доволен, защото към всеки подарък имаше и Горимити - влюбил се е в тях и ми разказа играта, като реши, че иска всичко да е с Гормити за партито. Едва успях с тортата - някак се оправихме, добре, е поне си запази зеленото за любим цвят Wink

 Ето малко снимки http://violetovgeneral.multiply.com/photos/album/42/42#photo=20

 и тортата, която не е нищо специално на вид, поне беше вкусна - морковена:


ЧЕСТИТ НА РАЛИЧКА, МНОГО УСМИВКИ И ЗДРАВЕ!

Снимките на всички са страхотни, много им се радвам!!!

# 682
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛОЯН! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО РАДОСТ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК МУ ПОЖЕЛАВАМЕ!

# 683
  • Мнения: 1 733
Благодаря за поздравите за Калоян Simple Smile Най - важното е да е здрав, защото за пореден път сме на антибиотик и въпреки че го пие от събота, днес пак е с лека температура. Елица също. Дано му е много хубав празника обаче и наистина да е здрав!

# 684
  • Мнения: 4 370
[/b][/color]Честит Рожден ден на Калоян, пожелавам му здраве, сбъдване на всичките му мечти и много късмет!

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛОЯН И ВИФ!ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДА СА!

Ани,този цирк посмъртно не го изтърпявам.Аз за доста по маловажни неща по отношение на децата ми съм ужасно крайна.

Ох,Даниеле сега прочетох,че Калоян е болен.Бързо да се оправя Hug

# 686
  • Мнения: 4 370
Да честитя и РД на Виф! Да си жива и здрава ти пожелавам, нека дните са изпълнени с радост, вечерите с топлина, а годините - с младост!

Вчера все пак отидохме на гости. Бяхме поканени за 19ч и бебето беше заспало точно в 19ч. Защо ли!? След като се събуди, естествено никой не можеше да го пипа, под предлог, че ще се разплаче. Най-хубавото е, че Иван беше много щастлив само от факта, че го вижда. Направи му един концерт, нямал е мераци да го докосва, само накрая поиска да го пипне по ръчичката и не му отказаха. Но доста си игра с музикалните му играчки, които след това бяха отделени за дезинфекция!  Grinning Щом детето ми е доволно от срещата и аз съм доволна. Накрая като тръгвахме само каза, че неговата сестричка още не е родена, но скоро щял да има и сестричка и братче.  Laughing Как да не му изпълниш желанията!

# 687
  • Мнения: 937
Честит рожден ден на Калоян, да оздравява бързо и да няма повече такива неща като болести при него и малката Елица, да расте щастливо и послушно момченце!
Честит празник и на Виф! Много щастие и безоблачно бъдеще!

Ние вчера почетохме нашата приятелка Ивайла снимки утре, толкова хубаво си играха децата че ако не беше загърмяло и заваляло не знам как щяхме да ги измъкнем от кафенето, голямо тичане и бране на листа беше.

Ани - пак нямам коментар, на мен цялата история ми звучи като едно безумие, дано тази майка да се промени с времето защото не ми се мисли какъв човек ще стане от това дете. А за негова лична сестричка или братче - пожелавам скорошни резултати  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 4 424
Честитпразници на Калоян и на ВИФ!   bouquet  bouquet
Ани твоята сага е...не знам да се смееш ли да плачеш или нещо по-така да кажеш  Shocked
Сиске -интересно ми е ти какво щеше да направиш в тая ситуация  Grinning Моля ,очаквам отговор л
По твоя въпрос имам малко инфо-хотел на Двореца със страхотна гледка ама не е на плажа,стаите са били от 50-60 лв миналата година,очаква се тая да ги намалят,пак там друг -40 лв..Очаквам да се върне собственика на един хотел да питам там за цени,че е на брега на морето ,при самата алея и държат горе долу прилични цени,също така стаи пак до морето в нещо като семеен хотел 40 лв бяха ще видя дали има промяна.  Peace Трябва ми обаче период!!
Аз още дочитам и снимки тепаръв ще гледам и свалям.

Никой не ми отговори -Змейковица роди ли???  Simple Smile

Пепсън -много моля ако трябва и на лични-искам линк със снимките ти,че не се отварят !
На Ани и Уна -видях.Уна -Ралица толсова пораснала...Ани вие сте много хубави и тримата.  Peace

Последна редакция: ср, 12 май 2010, 16:13 от mimozata

# 689
  • Мнения: 4 370
Мимоз, давай и ти снимки от Париж!
Змейковица още не е родила или поне на мен не ми е известен такъв факт!

Общи условия

Активация на акаунт