Баба Марта бързала, МАЙчето с мартеничка вързала! №19

  • 17 397
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 115
Айде и аз да се отчета в новата темичка (Славче, прекрасна, както винаги   bouquet)

От задачки чак сега се прибирам.
Срещата с бебока мина идеално  newsm44 Всичко си му е в норма, не пропуска да си покаже пишока Grinning Чисто седалищно е разположен засега (дано се обърне, дано Praynig) Докторката ни показа пъпната връв откъде минава, широко му е около врата определено  Laughing На последната ФМ бяхме с 3 дни назад, днес вече със седмица напред. 1154 г (сега в магазина ще проверя колко пакетчета кайма са това Laughing). Ако се развива със същите темпове и се роди на термина ще удари 4 кг  Thinking

Стискам палци с Вени всичко да мине бързо и добре. Като се чуете с нея, кажете и, че се молим всичко да е ОК.

# 61
  • Мнения: 373
запис и отивам да чета

# 62
  • Перник
  • Мнения: 257
Запис за новата темичка  Hug
Ех,много сте бързи момичета много пишете  Laughing

# 63
  • Мнения: 64
запис

 Flowers Four Leaf Clover Жасмин да се оправя бързо.  fingerscrossed

# 64
  • Русе
  • Мнения: 150
Бързачки!
Ани, Веледата не мирише на обичайната козметика. Peace Малко си бие на билкови мехлеми.Аз съм ползвала за малкия крем за лице против вятър и студ,мирише на билково лекарство.Деугото беше олио против целулит и сок от бреза за пиене,то по-ставаше.Да кажат други,които са ползвали! Peace

# 65
  • Мнения: 10
Честита ни нова темичка,Славче супер си!  bouquet

Днес цял ден митках навън,то в това хубаво време седи ли се вкъщи.
Купих си от готините Руенски сутиени,супер удобни са.  Grinning
Изследванията са ми в норма и вагиналния ми е чист и съм много доволна,че като ви слушам вас се бях уплашила...
Вени да се оправя по бързо  Praynig
Точе,а ти не се шашкай, с теб сме на една дата май,да,но аз ще раждам в Т.Киркова.Всяка има такива моменти,но това е от хормоните,споко.Мисли позитивно. Hug
Лека вечер момичета,дано и утре е такова суперско временцето.   Nature Sun With Face

# 66
  • Мнения: 91
Лелееее,фурийки такива....за 7 часа - 8 страници  Shocked
Славче,благоарско за невероятната темичка   bouquet
Раздвам се за всички ви за добрите резултати от прегледите  Hug Дано до края само така да се чува с всички ни  Praynig
Жасминче,бързо възтановяване ти пожелавам  Peace

# 67
  • Мнения: 195
Ейййй, ама днес сте на фаза Peace изписахте света, не смогвам #Crazy

# 68
  • Мнения: 1 167
И от мен запис за днес и новата тема тя ще свърши -изписали сте пак доста страници за няколко часа.

# 69
  • Мнения: 9
Прибрах се най-накрая newsm44
Бебка е супер.Толкова много е пораснала   Hands Clap Отговаря на 30 седм. и половина и тежи цели 1800-1900гр. newsm09.Къде се побира това дете просто незнам.За килцата съм +10 вече, с главичката надолу е,дългокрака... Абе супер си е  newsm76.Толкова е сладка   love001вече прилича на човек направо щях да се newsm45.
И така ... още съм в еуфория Crazy
Аааа и на 30.03 ми започва 45 дневния болничен Whistling

# 70
  • Мнения: 91
Спири ти си в отбора с големите бебоци  Hug
Самооооооооооооооо така с всички ни до края   bouquet

# 71
  • Мнения: 6
Спири smile3501 радвам се че всичко с бебока е наред. Само си се чудя  newsm78 къде ги сложи тези +10 кг  Joy Joy

# 72
  • Мнения: 195
Е Спири браво Grinning, аз от десетина дни съм с бебе 1951 грама и мислих, че е прекалено, ама сега някак си съм по-спокойна, че си ми компания  Hug

# 73
  • Мнения: 219
Бръм и аз ще се радвам да попрочета още за кърменето. Дори имам от някъде разни брошурки със снимки и препоръки за кърменето, които мислех да си взема и да са ми под ръка в родилния дом (което е смешно може би  Embarassed ) Надявам се всички да се справим с кърменето  Peace В Русе не се организират никакви лекции за нищо:( То и мол нямаме свестен. Но поне среща може да си организираме отново с момичетата на кафенце - хем да се запознаем с Таня и Иса  Simple Smile

# 74
  • Перник
  • Мнения: 257
Момичета лично аз не вярвам на тези апарати да не забравяме че това не е кантар казвам го от личен опит.С първата моя бременност ми казаха в 7 месец че беба е 1 кг, в 9 месец 2500, а аз я родих 4300 за това не вярвам и дори сега не питам колко е.Много мои приятелки също са били подлъгвани с килограмите така че е важно да са добре бебоците пък колко ще тежът ще разбереме когато се родят  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт