Жената овен/8

  • 22 190
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 372
Здравейте Simple Smile
galina1977, добре дошла Hug
Аз излизах от сутринта, първо водих малката на балет, а после на сбирка с класа в един парк. И както си грееше слънце, изведнъж задуха и заваля градушка, та едвам се прибрахме. Тя се изплаши, започна да крещи, че вали лед, та хем бягахме, хем обяснявах що е то градушка, защото се оказа, че само през прозореца беше виждала до сега Joy Исках  да ходя малко и на пазар и за мартенички, но за момента пропада. Много е мрачно.

# 46
  • Мнения: 4
При нас от сутринта валии дъжд.Благодаря за пантофки те.

# 47
  • Varna
  • Мнения: 2 592
ЕЛИШ Hug
Тука при нас е само едно заспало и мъгливо. Добре, че не е мрачно. Може би дъждът ще дойде по късно. Нали казаха, че навсякъде ще вали newsm78
Аааа, Галина казва, че вали у БургасА, значи и У ВанатА ще дойде скоро rotfImao

# 48
  • Мнения: 1 568
И в Русе вали и е черно,тъмно...

# 49
  • Мнения: 1 568
Добре дошла на galina1977  Hug

# 50
  • Мнения: 24


Zdraveite na vsi4ki i ot mene.Stava goliamo stadoto,a?Radvam se,4e vi namerih.Eli blagodaria ti za temata i za prekrasnata atmosfera,koiato szdava6.Abe imame li 4erna?

# 51
  • Мнения: 608
Черна овчица ли? Нееее, тук всички сме бели  Laughing Добре дошла, казвай си рождения ден да те запишем в паметната книга.
Брееей, ама ние сме като австралийско стадо бе-покрихме баирите направо  Joy

# 52
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Хайде и на Миленка едни пантофки Hug

Е, аз може и да съм от черните овце, не съм от баш беличките Joy Става въпрос за цвета ми де Wink

Брей, добре, че днеска съм си на мястото, че да раздавам пантофките newsm47

# 53
  • Мнения: 345
Привет и от мен и добре дошли на milena7303 и galina1977   Hug Вече не съм най-новия член на стадото  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 568
Вече сме към 75  Peace

# 55
  • Мнения: 22 414
Хайде аз пак тук....))))
Ходихме малко до баба ми и после да си вземем нещо за хапване на обяд....така се наядох, че ще се пукна. Но след като вчера почти нищо не съм яла и днес кантара си стоеше на същите кг....реших, че ще ям. Аман вече....)

Добре дошли на новите овенки...))))) хубаво ни става стадото, разраства се. ))))

Маргало, ти по-добре ли си?. )

И да се похваля, открих си парфюма, в който се влюбих снощи на страхотна цена. ))))) само трябва да направим сделката с мацката и ще съм супер щастлива. ))))))

# 56
  • Мнения: 1 568
Добре съм мацки!
Как няма да съм добре като ви познавам!
Вие сте страхотни!

# 57
  • Мнения: 48
Маргало и тия кофти настроения да ги забравиш Naughty Hug Hug Hugсаммо усмивки да са ти на лицето NeWS47 newsm47 newsm47
Здравейте Овчици нови Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Накупих страхотни дрешки на малката,много съм доволна newsm44 newsm44
Пак развалих диетата ужас просто ужас да се гръмна малко ми е #2gunfire

# 58
  • Мнения: 2 129
Eй, аман от диети ooooh!Цял живот тъй ли ще сме, бе?
Мрачно и дъждовно!
Ще пека пържоли, че мъжо се върна ненадейно- не издържал и 5 дни без съкровищата си Whistling

# 59
  • Мнения: 2 590
Добре дошли на Галина и Миленка.

А за въпроса за черните- аз съм черна (косата де  Mr. Green)
Цял ден мрачно и едно лигаво , нито вали като хората, нито не вали  Joy
Ама се разходихме със слънцето едно хубаво.
И до Елитис ходихме, сещайте се там като влезеш как не може да излезеш без да оставиш една хубава сумичка ooooh!

Мира, я бързо си признавай за кой парфюм говориш  Peace

Маргало, много се радвам, че вече си по-добре. Не успях да прочета какво си писала вчера, важното обаче е , че всичко е минало  Hug

И аз развалих диетата, ядох сладолед с карамел от Макдоналдс. Кой каквото ще да говори, обаче не може да им се отрече, че сладоледът им е просто страхотен, особено топлия карамел как го разтопява  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт