Жената овен/8

  • 22 207
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
haia.pak sam tuka.blagodaria vi momi4eta za priema.i za pantofkite specialno.hubavo e s vas.mnogo hubavo e,4e vi ima.24.03.1973 mi e deniat.a be i az sam 4erna,zatova i popitah......

# 61
  • Мнения: 91
Добре дошли в стадцето на milena7303 и galina1977  Hug

# 62
  • Мнения: 22 449
Бенджи, в Кели Калеш се влюбих. )))) една парфюмна фея ми изпрати пробичка и сега издирвам някоя изгодна оферта.  За съжаление изпуснах тази в продавалника за едната бройка....а цената беше страхотна. (((

milena7303, мила, само ще те помоля да пишеш на кирилица, защото такива са правилата на форума. Ако нямаш на компютъра, горе в лентата с менюто, точно до бутона ИЗХОД от форума има кредор, от там можеш да си смениш на кирилица. )))

# 63
  • Мнения: 608
Миленче, ако не можеш да се справиш случайно със съвета на Мирама, ползвай това:
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Правилата на форума са си правила и ако не ги спазваме-трие се мнението.
И защо си мислиш, че си черна овца?  Crazy

# 64
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Леле, колко бързо се изписва тази тема. Simple Smile
Не мога да ви проследя, не съм попадала досега в тема с такова темпо. Laughing

Днес беше грозен ден навън, утре дано е по- хубав.
Планираме да отразим утре една ледена пързалка във Варна. дано не ни мине котка пътя.

Хубава вечер на всички!  bouquet

# 65
  • Мнения: 24
обре добре.не знаех,че е много сериозно.щом трябва ще спазъме правилата.Ели благодаря ти за помощта

# 66
  • Мнения: 24
верно,че се пише бързо.явно ни е много хубаво заедно.приятно стадо сме нали?

# 67
  • Мнения: 608

Планираме да отразим утре една ледена пързалка във Варна. дано не ни мине котка пътя.

И ти ли си от Варна?! Леле, трябва да си запазим хамбар за срещата на варненските овнета  Laughing

Много е приятно тук, Милена  Grinning Помагаме си, споделяме, разведряваме тъжните, смеем се. Динамична, уютна и бързоразвиваща се тема е тази  Grinning

# 68
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

Планираме да отразим утре една ледена пързалка във Варна. дано не ни мине котка пътя.

И ти ли си от Варна?! Леле, трябва да си запазим хамбар за срещата на варненските овнета  Laughing
Не, от Добрич съм, но се възползваме максимално от благата на големия ви хубав град. Wink

# 69
  • Мнения: 24
ама наистина.в кой град има най-много от нас?аз съм от Плевен

# 70
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Май Варненки сме най-много newsm78
ЕЛИЧКА Hug
Помниш ли Душе като си говорихме почти само ние двенките Joy А глей сЯ кО настана smile3503

# 71
  • Мнения: 608
Помня, Делте  Grinning Галиа също се обаждаше, Цветито-като й остане време..Медуза ми липсва..какво ли става с нея?

# 72
  • Мнения: 210
 Hug eeee, няма такава тема Grinning!! Аз съм за тук: 17 април!

# 73
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЕЛИРОСТ Hug
Хайде скачай във пантофките, аз ги раздавам smile3503
а и да ме няма момичетата са си гостоприемни и пантофки дават и със чаша винУ щЪ почерпят newsm47
Хайде Наздраве и Добре дошла wavey


Във списъка ще те добави обаче Еличка, че това е нейно задължение Wink

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 22:20 от DELTA_DELTA

# 74
  • Мнения: 608
Добре дошла, Елирост! Ето винце да се подкрепиш от дългия път.


И вие се присъединете, мацки  Grinning

Елирост, да не надушвам нещо като адашка?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт