Жената овен/8

  • 22 211
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 210
 Grinning страхотни сте Grinning благодаря за топлото посрещане Hug  Elica676, почти адашки сме Wink
ей, няма кой да ги стигне овните, всички са след тях Grinning Hug

# 76
  • Мнения: 324
Здравейте и от още една оФца. Чета ви от известно време и смятам, че тук ми е мястото. Виждам, че сте много гостоприемни, така че и мен ще приемете.

10 април

# 77
  • Мнения: 608
Йеееей, днес е уникален ден! Нашествие от рогати чаровници  Laughing
Да не се е приземил някоя летяща чиния?  newsm78
di.va , добре дошла, скачай в чехлите, сядай на диванчето, глътни вино и разправяй!  Grinning
И вие всички новички днес, кажете по няколко думи за себе си  Hug

 
-за di.va

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 08:52 от Elica676

# 78
  • Мнения: 2 133
Привет на новодошлите, не че аз не съм една от тях Embarassed
Виното, тук, не го разреждаме с лимонада Whistling
Спделете...
Аз си лядам, утре ще ви дочитам, че съм много морна от домашна работа LaughingИ още ме чака такава в леглото Joy
Лека вечер!

# 79
  • Мнения: 345
Добър вечер момичета, как е хавата  Hug

Добре дошла di.va   bouquet

Добре дошла Елирост   bouquet
Почерпете се

# 80
  • Мнения: 608
Хавата, Алени цветя е....



Сладък сън поне до сутринта. Франческа-приятна работа през нощта  Joy Joy
Лека нощ, мили дами.

# 81
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Совите не са това което са
Joy Joy Joy

# 82
  • Варна
  • Мнения: 113
Какво е ставало вчера в тоя дъжд бе. Много пантофи много нещо.
Добре дошли на новите Hug
Тук е много приятно и уютно. Сигурна съм, че ще ви хареса.
Много слънце на всички  Nature Sun With Face

# 83
  • Мнения: 608
Или дъжда е причина или позивните "Овни-събирайте се" са стигнали далеч в ефира  Laughing
Събудих се гладна като вълчица още от сутринта. Как ще избутам до следващия сън-не знам  Grinning
Поне вие си хапнете:

Отивам на среща с декупажистки и художнички на стъкло, така че моето начало на деня пак ще е хубаво.  Grinning

# 84
  • Мнения: 210
 Hug Червено вино без лимонада- и аз така го обичам!  Grinning Отплесвам се, като взема думата Wink  "Не" днес, не означава Нищо друго, освен "да" утре Grinning С нетърпение очаквам пролетта, зимата съм на витамин С  Grinning Във вихъра съм, когато ми дадат задачка-закачка Thinking , при лапса на такава  newsm78 намирам си Grinning ееееее така де, или хубаво или нищо Mr. Green
това за начало  bouquet

# 85
  • Мнения: 384
Еличка,темата е връх   bouquet !Чувствам се много уютно,вярвам и всички останали,дано я изпълним с хубави новини и емоции само!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 568
Добре дошли на всички млади участници  Joy цунки!
Хубав неделен ден от мен,прегръщам ви стадо!

# 87
  • Varna
  • Мнения: 2 596
di,va wavey
Ко става тука брЯ #Crazy Аз трябва денонощтно да стоя тука зада раздавам чехлички Joy Добре, че Еличка не е спала до късно и пак ме е отменила Joy
А аз се търкалях до сега. От години не сме го правили със  БаткУ. Ама сина отишъл на вила някаква и ние няма на кого да даваме пример със ранно ставане Grinning Пия си горещото мляко със лекарствата, все още рошава и по пижама, чета ви и ви се радвам Hug

# 88
  • Мнения: 324
Благодаря за топлото посрещане момичета, за хубавата закуска и топлото кафенце. Неделя е хубав ден, да се моткаш по пижама и да не бързаш за никъде. Младежа отиде на мач и компютъра си е само за мен.newsm44 newsm44



 

# 89
  • Varna
  • Мнения: 2 596
di.va Hug
Тъкмо така се моткам и съм налапала една мекица. Не, че и усещам вкуса, че още ми горчи и това показва, че не съм се излекувала сЮФсем, но пък така обичам тестянУУУ, мрА за тестяно и слако smile3508 Хубаво е когато има и кой да ти направи мекички newsm47

Общи условия

Активация на акаунт