Жената овен/8

  • 22 234
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 590
Добро утро  smile3507

Засядам на кафенце. Ели, страшна си.  bouquet

Делте, а така не бързай, моткай се по пижамка колкото можеш, много е приятно, а и имаш нужда от релакс.

Добре дошли на новопристигналите овчици. Grinning

# 91
  • Мнения: 2 136
Добро да е Wink
Привет и добре дошли на членките в стадото!
Пийвам кафенце, почитам по малко от книжката, чета ви и ви следя Whistling
Детето на олимпиада по мат., после ще ходя с нея на танци, че то в туй мрачното не ми се разхожда много по улиците.Плюс това е влажно и ще ми бухне пак косата Joy

# 92
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ФРАНЧИ Hug
Аз пък да ти кажа, много обичам да съм бухнала и рошава Joy Ама как да изляза, като се трупясах пак беееЙ. Уж оздравях и пак сЪ тръшнах, мамка му rotfImao Ще си стоя пак у дома и ще ви чета  Hug На детенцето ти успех  babydust7 на олимпиадата!!!

# 93
  • Мнения: 644
Здравейте и от мен неделно! Heart Eyes
franceska, и моята щерка е на олимпиада по математика и още я чакаме да излезе и да се обади да я вземаме. И току що прочетох в шестокласната тема, че задачите били излезли в сайта на РИО още в 8.35, а олимпиадата почна в 9.00  Mr. Green Весела работа..Макар че като ги погледнах, задачите са трудни и едва ли е възможно реално някой да злоупотреби  newsm78
И моята е на танци днес, но чак от два. В мин. тема те питах ти какво танцуваш, ама май не си прочела. Дъщеричката ти я видях- невероятно сладурска е на снимките от танците във фейса  Heart Eyes Peace  bouquet
 Добре дошли на новичките овнета!  bouquet Hug
И тичам, че се обади детето....

# 94
  • Мнения: 24
Добро утро момичета.Голяма сам кафеджийка от малка.От стар кафеджийски род,Та много благодаря за кафенцето.Закуската я оставям на другите.Благодаря за топлот посрещане!Делта хвърли една мекичка насам,че аз не ги мога бе мило.....Добре дошли и от мене на новите момичета!

# 95
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МИЛЕНКА Hug
Хвърлям ти една мекичка, но са от готово тесто. Тази сутрин мъжО прави закуската, че аз нали пак се тръшнах и не мога нищо да правя, освен на компютъра да стоя от време на време Joy

# 96
  • Мнения: 2 136

 В мин. тема те питах ти какво танцуваш, ама май не си прочела.
Ами не съм прочела EmbarassedАз тропам народни танци WinkДаже утре ще черпя състава, че мина една година.Във фейса имам връзка към състава- Мераклийски.Там ще видиш и снимки и танци от участията ни, че са бая и много банкети имаме Joy

Мойта не е решила 2 та задача, нещо не е доразбрала Whistling

Делта, не може то така, пак да ми боледуваш, я ме виж мен- за два дена се оправих!Повече чай не искам да погледна и лимонадата ти Crossing Arms

# 97
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ФРАНЧИ Hug
Браво на тебе. А аз калпазанка, пих само първия ден тая лИмУнаТа  а то трябва поне 2 дена. И заради това вече седмица съм болна. Лекарствата не помагат. И почнах пак тая лимУнаТа rotfImao
Ти къде ходиш на нароодни танци и има ли и начинаещи?

# 98
  • Мнения: 644
Делте, това е специално за теб да се подкрепиш малко, сервирам ти го в леглото:


Франчи, браво на теб!   bouquet Много харесвам народните танци, ама са ми трудни на мен, нещо не ми се получават Mr. Green Едвам научих Дунавското и Елениното горе- долу... Но не съм се отказала да понауча още някое Peace Имам много приятели, които играят. Ходим заедно по планини с тях и много им се радвам като затропкат вечер в хижите Heart Eyes
На мен се оказа, че салсата по-лесно ми се получава. Лятото може пак да тръгна...

# 99
  • Мнения: 608
Аз пък съм луда по индийските танци..дори само да гледам изумителното им майсторство. Сигурно, ако намеря такива във Варна-няма да издържа и ще се запиша.
Кайен сервира на Делтито, аз пък на всички останали следобедно-заспали овненца  Laughing

# 100
  • Мнения: 1 568
Аз измайсторих палачинки.
Елате да ви нахраня.
Напълних ги солени ,но и сладко се намира Joy

# 101
  • Мнения: 608
Аз измайсторих палачинки.
Елате да ви нахраня.
Напълних ги солени ,но и сладко се намира Joy


И аз направих палачинки  Wink Имам и сладко от ягоди  Grinning

 

Вижте какъв живот струи!  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 644
Пийвам си от кафенцето, за похапване искам палачинки. И солени,и сладки искам! ОБИЧАМ палачинки!  Heart Eyes Blush Hug
Ели, индийските танци ще ти отиват на  дъългата коса! Няма начин да няма във Варна. Naughty Hug

# 103
  • Varna
  • Мнения: 2 596
КАЙЕНЧЕ Hug
Много си мила, ама многоооо.  bouquet И аз съм от обожаващите палачинки. МногУ обичам беее и солени и сладки със всякаква плънка.
Направих си сега и аз едно капичино и го пийвам със хапченце.
А индийски танци във Варна няма. ИначИ щяхмИ да заведем Еличка там не само да танцува а и да ги рисува тези прекрасни танцьорки.
ЕЛИЧКА Hug
Я пак покажи оная картина със индийската танцьорка smile3521

# 104
  • Мнения: 608
Много се зарадвах, когато беше добре оценена ( отиде на благотворителен търг)

http://

Ето я отблизо:
http://

И още- бутилка с индийски мотиви:

http://

Благодаря ви!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт