Meizitang- хапчета за отслабване

  • 146 482
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Zdraweite,nie s maika mi piem meizitang,tq e svalila s 8 hap4eta okolo 4kg,az s 4 hap4eta 1kg i 200 gr,opredeleno deistvat,no vseki den ni e lo6o,boli ni glavata ,imame suhota v ustata.Ne sme ot horata koito imat nujda ot mn golqmo otslabvane,iskame da otslabnem s okolo 5 kg.Interesno mi e,ako nqkoi ima opit s tezi hap4eta i e imal podobni problemi,ako moje da spodeli nesto,dali e normalno tova?

# 46
  • Мнения: 5
Zdraweite,nie s maika mi piem meizitang,tq e svalila s 8 hap4eta okolo 4kg,az s 4 hap4eta 1kg i 200 gr,opredeleno deistvat,no vseki den ni e lo6o,boli ni glavata ,imame suhota v ustata.Ne sme ot horata koito imat nujda ot mn golqmo otslabvane,iskame da otslabnem s okolo 5 kg.Interesno mi e,ako nqkoi ima opit s tezi hap4eta i e imal podobni problemi,ako moje da spodeli nesto,dali e normalno tova?
При мен първите две седмици беше така,даже мислех да ги спирам...
После отшумя,но 15 мин.след като пиех хапчето,хапвах нещо и ми беше добре.

# 47
  • Мнения: 0
благодаря за отговора,понеже казваш,че при теб след първите две седмици е отминало,доволна ли си от резултата до момента?

# 48
  • Мнения: 5
благодаря за отговора,понеже казваш,че при теб след първите две седмици е отминало,доволна ли си от резултата до момента?

Доволна съм!Е,имам още за сваляне де,но попаднах на едни,на които пише и на руски и те не ми харесват.Ти беше писала май,че имаш 5 килограма за сваляне?Бързо ще ги свалиш според мен...и е хубаво да разредиш приема/примерно през ден или през два дни после/.Успех!

# 49
# 50
  • Мнения: 83
Здравейте, аз вече мога да се похваля с доста добър резултат !!! newsm44 newsm44 newsm44 Бях 64 кг ,сега съм 56, свалих 8кг след като изпих цялата опаковка Мейзитанг ! Отначало и при мен ги имаше страничните ефекти, но постепенно отшумяват ( аз имах много неприятна сухота в устата и главоболие понякога ) ! Сега ми остават още 1-2 килограма до идеалното ми тегло, но вече мога да се похваля, че си върнах килограмите от преди втората ми бременност и се побирам във всичките си стари дрехи  Grinning !! Чувствам се страхотно, а и резутата е видим !!! Всички ме питат как отсллабнах толкова бързо , на диета ли съм и т.н.  ???  Laughing
 Сега се чудя, дали да  си поръчам  още една опаковка Мейзитанг, за да се опитам да сваля още килограм - два и да задържа сваленото до тук ? newsm78 Успех на всички отслабващи !!!

# 51
  • Мнения: 0
i pri men ve4e ot6umqha strani4nite efekti,nqmam glavobolie samo suhotata v ustata si ostana,no ne otslabvam,dnes izpih 8 hap4e i vse oste si sedq samo s svaleniq 1 kg.Vie pazihte li dieta,dokato gi piehte?Az qm normalno,daje purvite dni se ograni4avah dosta po4ti ne qdqh,moje bi i zatova mi be6e tolkova zle,no se 4udq zasto ne otslabvam,maika mi qde normalno no otslabva po4ti vseki den.

# 52
  • Мнения: 0
zdr az imam interes kam predlojenieto ti dase razberem Embarassed

# 53
  • Мнения: 79
Здравейте, аз вече мога да се похваля с доста добър резултат !!! newsm44 newsm44 newsm44 Бях 64 кг ,сега съм 56, свалих 8кг след като изпих цялата опаковка Мейзитанг ! Отначало и при мен ги имаше страничните ефекти, но постепенно отшумяват ( аз имах много неприятна сухота в устата и главоболие понякога ) ! Сега ми остават още 1-2 килограма до идеалното ми тегло, но вече мога да се похваля, че си върнах килограмите от преди втората ми бременност и се побирам във всичките си стари дрехи  Grinning !! Чувствам се страхотно, а и резутата е видим !!! Всички ме питат как отсллабнах толкова бързо , на диета ли съм и т.н.  ???  Laughing
 Сега се чудя, дали да  си поръчам  още една опаковка Мейзитанг, за да се опитам да сваля още килограм - два и да задържа сваленото до тук ? newsm78 Успех на всички отслабващи !!!

Освен хапчетата какво друго правиш, за да свалиш толкова много ?  newsm78аз ги пия от скоро и не бих казала, че имам кой знае какви странични ефекти , но ми се струва че тук за 5-6 дни не съм свалила....

# 54
  • Мнения: 0
zdr mojili da se vzemat i ot maje dase piqt tezi hap4eta ili e samo za jeni

# 55
  • Мнения: 3
Koe ima po-golqm efekt Lida ili Meizitang ???

# 56
  • Мнения: 118
Момичета,

Може ли тези които са свалили някой и друг килограм с тези хапчета да ми кажат от къде да си ги поръчам.  Благодаря предварително.

# 57
  • Мнения: 4
ВНИМАНИЕ!!! Не купувайте от http://www.kupilida.com/ защото Meizitang Soft Gel е ПЪЛНО МЕНТЕ!!!! Това не са оригиналните хапчета. Оня ден си ги поръчах и като ми пристигнаха установих че са ме излъгали и че това са ментетата. Надписа MZT който различава оригиналните от ментетата на тези е много блед и не се вижда, вътре гела е различен, по-малки са от другите хапчета и са по-тъмни на свят. Иначе опаковките се доближават до оригиналните. Това съобщение го разгласете и по другите форуми за да не останат и други разочаровани като мен а да не говорим за здравословните проблеми които могат да имат.

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте,от доста време се каня да се регистрирам,но все го отлагам:)))искам да попитам някой поръчвал ли си е от lidabg.net защото аз от там преди си взимах лида-та,но сега си порачах меизитанг и нещо не ми вдъхват доверие...МОЛЯ ВИ,пишете ако някой си ги е взимал от там и е доволен за да знам да ги пия ли или не:))) 

# 59
  • Мнения: 0
Zdraveite, otnosno teb silvi az si zakupih ot http://www.kupilida.com/  Meizitang Soft Gel i go piq veche vtora sedmica i sam mnogo dovolna za 14 dni svalih 5kg i nqmam nikakvi stranichni efekti, chuvstvam se dobre nqmam apetit, korto e nai vajnoto Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт