FarmVille 18-та тема

  • 38 615
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 3 959
Емперър бътърфлай е в безплатните подаръци, не синята.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз съм тук,чета редовно..

# 47
  • Мнения: 0
И на мен от яйца започнаха да ми се падат неща от колекциите, само синьото перо се е заинатило.
Днес си регистрирах и аз втори акаунт и сега джиткам по въпроса за оня мечтана кутия за оня непостижим рибон. Ошашавих се коя съм и къде съм - пращам си сама подаръци и си торя ту в едната, ту в другата ферма.  #Crazy

Аз съм вече с 5 ферми, след малко ще направя още две. Вече не знам коя съм Crazy. Накрая ще стана шизофреничка от толкова мултиплициране Joy.
От втората кутия ми се падна симпатичен розов храст с птиченца. Хубав е, но аз искам езеро или фонтан ... абе нещо водно Confused.

Hen пера имам над 15, постоянно ми се падат и вече ги продавам, за да си чистя кутията. Явно всеки си има нещо от колекцията, което не може да открие. При мен dapple перата са неоткриваеми.

Ехее и daplle пера съм фул

# 48
  • Мнения: 419
Добре де, синьо перо не се появява и това си е. При вас как е?
Аз хващам често.
От гифт-бокса си пък мога да изпращам зелено. Ако някой иска, да каже  Grinning.

# 49
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Къде го пише това за спиране на известията?  Thinking Нещо не ми се връзва - хайде, известия за игрите става, но за приятелства? Не мога да си букмаркна всички, които ползват фейсбук, с надеждата ако ме добави някой, да ми покаже  Laughing

# 50
  • Мнения: 820
Предварително благодаря и се извинявам за въпроса, но не мога да намеря къде беше написано от кое по колко човека вземат - интересува ме конкретно за колекциите, за редките неща от колекциите и за нещата от конюшните.

И аз не виждам този бутон - отварям си фермата от бутонче под снимката на профила ми - намира се под "Групи"

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Известията за френд рикуести се получават горе в синята лентичка, където излизат нотификейшънс и инбокс.

# 52
  • Мнения: 1
Да, понеже имаше питане, bookmark-ването означава да отбележиш играта в списъка ти вляво с всички приложения. Не важи само за farmville, а за всички игри, които играете и за които получавате подаръци. Срещу приложението ще получавате цифричка -2, 3, 4, т.е. колко неприети подаръци имате. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 9 095
знае ли някой какво се пада в новите mystery box, които струват 16 пари, аз мога да пращам ръкавици от колекциите, някой ако иска да каже Peace

# 54
  • Мнения: 111
Здравейте ако някой си търси съседи Simple Smile tg_todorova@abv.bg
Тед и ако може едни ръкавички Simple Smile
И да попитам по колко трябва да имам от колекцията? На мен ми трябват още няколко неща само

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 21:09 от anjeelina

# 55
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Записвам се да ви следя Blush

# 56
# 57
  • Мнения: 9 095
Здравейте ако някой си търси съседи Simple Smile tg_todorova@abv.bg
Тед и ако може едни ръкавички Simple Smile
И да попитам по колко трябва да имам от колекцията? На мен ми трябват още няколко неща само

играя от профила на мъжо, добави ме emo@mnet.bg и ще ти пратя

пс ако някой има стоножка, синьо перо или пеперудата копър- да праща Laughing

# 58
  • Мнения: 1 650
запис

# 59
  • Мнения: 0
Оффф искам да пуснат harvestera аз го нямам но чувам че някои хора го имат.И с тая тъпа мафиа трябва да съм 18 вече всичко ми е ясно кое как се взима.И зинга прави това с хот род машините защото мафията не е играна игра и така да събере фенове.

Общи условия

Активация на акаунт