FarmVille 18-та тема

  • 38 731
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не си объркала само една дума, няколко са, някои от тях и по повече от веднъж и това е само за един пост. Или когато на другите се прави забележка - може, но самата ти не приемаш такива? Именно заради кошмарния правопис е опцията за проверка, ако не си сигурна в нещо, използвай я, вместо да се заяждаш с хората, които ти правят забележка. Току виж си научила нещо, имаш дъщеря, която да възпитаваш, и тя един ден ще пише "фалшиф" и "кутий". Това не са неволни грешки, това са груби грешки от незнание.

# 646
  • Мнения: 6
Мила мисля че възпитанието на дъщеря ми си е лично моя работа.Не съм се заяждала просто изразих мнение по въпроса.Това колко знам си е лично мой проблем едни знаят повече др по-малко за това сме хора и сме различни.
Все пак благодаря за разяснението и съветите към възпитанието на дъщеря ми. Peace
А и още нещо сега нарочно сбърках една дума и след като проверих правописа не ми отчете като грешка така че и той не е от най-добрите. Joy

# 647
  • София
  • Мнения: 1 635
Кажете, знае ли се какви са подаръците за събрано злато.
На мен ми отвори до 30. Мислех, че ще е като валентинките за 40, за 50 и за 150.
Събрала съм към 80, сравнително скромно. И за трите подаръка от втори ред, изписва Coming Soon.
Дали трябва още злато или още не са ги измислили.

# 648
  • Мнения: 0
Уважаема Госпожица учител Мърморана. Отдавна ви чета, но не ме влече постването на щяло и нещяло.  Просто не харесвам спама по форумите. СПАМ = Само Пиша А не Мисля. Но в момента съм шокиран. От 56 комшииски кокошарника и 4 въртения на мойте 60 златни кокошки, нито едно яйце. Как да се обясни това нещо? Бъг или карък?  newsm78

# 649
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аличка, да реагираш така на добронамерена забележка е признак на безкрайна глупост. Не съм ти казвала как да възпитаваш дъщеря си, ти просто не би могла да я научиш на нещо, което не знаеш, или греша? Представям си как нарочно си сбъркала някоя дума, да не би нарочно да напиша "фалшиф" с "в" накрая?

Ммм, няма ги още, предполагам че просто така поддържат интереса към събирането на златото. Simple Smile Със сигурност са ги измислили, защото измислянето и изработването на нещо такова отнема седмици, няма как все още да не знаят какво ще е. Simple Smile

Уважаеми господин Румен Спасов. Можете да си заврете мнението в многоуважаемия задник, защото то ни най малко не ме интересува, благодаря.

ПП. На колко да се хванем на бас, че поне две от лицата "Картър", "Румен Спасов" и "сакапо камаче" са всъщност само едно лице?

# 650
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Какви са тези забележки,какво е това чуидо бе? Laughing
Кой както си иска така ще пише,голяма работа че еди си кой не знае как се пише еди си коя дума Mr. Green
И аз самата съм правила грешки Whistling и то не че не ги знам,но понякога се получава от бързината...
И да, не сме в час по бълг.ез. Peace нито пък това е спомо чат тема Peace

Малката Госпожица Мърморана и аз си купих гората от 10 ХР. Crazy

# 651
  • Мнения: 2 282
каква е тази гора от 10 ХР?
Разбра ли се вече какво има под "въпросителните" в казана?

# 652
  • Мнения: 4 111
Каква е вероятност да ми бъде блокиран 2-рия фалшиф акаунт?От 30 мин се опитвам да вляза и постоянно ми пише че паролата ми е грешна и не ми дава достъп.
И на мен ми се е случвало, опитай да отвориш този акаунт през друг браузър.

Кажете, знае ли се какви са подаръците за събрано злато.
На мен ми отвори до 30. Мислех, че ще е като валентинките за 40, за 50 и за 150.
Събрала съм към 80, сравнително скромно. И за трите подаръка от втори ред, изписва Coming Soon.
Дали трябва още злато или още не са ги измислили.

Още не са ги "измислили" Simple Smile и да са - не са ги сложили.

Но в момента съм шокиран. От 56 комшииски кокошарника и 4 въртения на мойте 60 златни кокошки, нито едно яйце. Как да се обясни това нещо? Бъг или карък?  newsm78


И при мен така става, явно си има чалъм и не го знаем Sad

# 653
  • Мнения: 6
Мацка не мисля че ти влиза в работата на какво мога и на какво не да науча дъщеря си.Аз не съм ти се бъркала в семейството така че не разбирам защо ти се ровиш в мойте знания и живот.
РРазяснение я сега си виж в провераката на правописа дали ще ти излезе моята грешка РРазяснение Whistling
Опитах и през 2-та ми браузар но пак не става

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 18:39 от Аличка

# 654
  • Мнения: 215
Извинявам се ако вече е коментиран въпроса, ама какво направихте с Кутията за валентинки?

# 655
  • Мнения: 416
Извинявам се ако вече е коментиран въпроса, ама какво направихте с Кутията за валентинки?

Аз я продадох. Не виждам за какво друго може да служи вече, освен за украса.

# 656
  • Мнения: 494
Е добре де,вярно сме се събрали да играем играта,ама това не ни пречи да пишем грамотно! Ми тъй де,нали така или иначе си пишеш какво ти пречи да го напише правилно!Просто някои и да искат,пак не могат.То затова е измислено онова бутонче,ама някои и това ги мързи ooooh!

А я кажете сега ,какво друго може да се купи със златото,че моето гърне е доста бедничко и ми отваря само първите две!

# 657
  • София
  • Мнения: 4 294
Извинявам се ако вече е коментиран въпроса, ама какво направихте с Кутията за валентинки?

махнах я  Laughing

# 658
  • София
  • Мнения: 4 910
Извинявам се ако вече е коментиран въпроса, ама какво направихте с Кутията за валентинки?

Аз моята си я оставих и си декорирах едно кътче, заедно с Айфеловата кула и останалите подаръци от валентинките.
Сега смятам да направя друго подобно кътче, но с котлето и подаръците от него по случай Св. Патрик.

От 56 комшииски кокошарника и 4 въртения на мойте 60 златни кокошки, нито едно яйце. Как да се обясни това нещо? Бъг или карък?

Преди ставаше този номер с яйцата. Но намалиха възможния брой яйца по едно на ден. Нещо като "наказание" заради многото кокошарници.

А я кажете сега ,какво друго може да се купи със златото,че моето гърне е доста бедничко и ми отваря само първите две!

Третото представлява едно джудженце, по-различно от досега познатите ни.
А останалите три никой не знае още какво ще представляват.

# 659
  • Мнения: 494
Мерси Кали Май  bouquet Ама нещо много постно са го измислили този път Crossing Arms Доста съм разочарована бих казала!

Общи условия

Активация на акаунт