FarmVille 18-та тема

  • 38 692
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 11 127

Тези сини пера и на мен все ми липсват!

и аз така  Laughing



Перото ми се пада от бране на палмите.

# 76
# 77
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз палми нямам. Всичките съм ги затрила.

# 78
  • Мнения: 494
И аз да се похваля,че докато копах, намерих мистери бокса,а минути преди това взех от стената една девойка,която дои крава Laughing Някой да знае това нещо,как бачка?
Сега отворих и кутията и пак ми се паднаха farmhands Laughing

# 79
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Сега пък ново двайсе,ора си аз помощната ферма и отнякъде изскокна мистери бокс,ама за да съм я отворела трябвало да си дам мейла,понеже тя разбираш ли се отваряла с код,бързам аз да видя,викам ще даде кой знае какво,пък то 5 туби гориво Laughing

И ти даде мистери бокс самодокато си ореше ли?От тезидето струват 16фв ли? Shocked
Не е от тези дето са в маркета,златна е на вид и заоблена,мисля че е нещо за зарибявка да си дадеш достъп до мейла,но пише че е мистери бокс де.Странно,защо на другите още не е дало това чудо!? newsm78Освен всички вече да сме си дали мейла,нейната ферма е от една седмица и нищо не е отбелязвала,нито за фен на играта,нито мейл,може би за това.Тъкмо написах и видях че сме публикували заедно,значи все пак я е дало и на друг!Кажи на теб какво ти се падна?

# 80
  • Мнения: 1

При всеки е резлично аз имам около 13 сини пера с резервите. Само ги продавам. Трябват ми ту червени, те сиви...Жалко , че не можем да си ги разменяме

# 81
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз да се похваля,че докато копах, намерих мистери бокса,а минути преди това взех от стената една девойка,която дои крава Laughing Някой да знае това нещо,как бачка?

Ще ти обере автоматично всички животни.

# 82
  • Мнения: 494
И аз да се похваля,че докато копах, намерих мистери бокса,а минути преди това взех от стената една девойка,която дои крава Laughing Някой да знае това нещо,как бачка?

Ще ти обере автоматично всички животни.
Мерси  bouquet Ама еднократно ли е?
А по горе редактирах,че от кутията пак ми се падна девойчето Peace

# 83
  • Мнения: 1 271
Подбробната, човечето обира еднократно  Tired

# 84
  • Мнения: 1 207
Не можах да намеря в миналата тема къде беше обяснено как да си сменя имейла,защото този на които ми е фаейсбука е неактивен.
Някой може ли да ми помогне Praynig

# 85
  • Мнения: 494
Подбробната, човечето обира еднократно  Tired
[/quote
Многоб жалко Sad]

# 86
  • до морето
  • Мнения: 2 330
zапис

# 87
  • Мнения: 58
Малее имало и други които не спят а играят.  Laughing Laughing

# 88
  • Paradisе City
  • Мнения: 40
Играем да! Тъкмо си насях доматите и лягам Simple Smile

# 89
  • Мнения: 494
Мдаааааа,и аз това си помислих  ooooh! Навремето, по това време вече вилнях из дискотЯките,пък сега копам доматитУ Whistling

Общи условия

Активация на акаунт