много спешно!!!!!

  • 2 755
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 369
готово! бях на спешното и ме прегледаха обстойно.първо ме вързаха за някакъв апарат в родилното да видят имам ли контракций,но аз днес нямам многои имаше само едно отклонение от диаграмата,но това май беше точно когато бебето ме изрита,после ме прегледаха с вагинален апарат да видят колко м ие дълга шийката на матката.тя е 30 мм дълга и лекарката каза "приема се за нормална дължина,но можеше и по/дълга да е.може да е така от вчерашните контракций затова сега ще лежиш повече",после ми взе секрети да виси какво що е и засега не откри нищо съмнително,но каза,че ако открие някакви бактерий след три дена ще ми каже.профилактично ми изписа някакви свещички и ме гледа на видео да видим и бебето как е порастнало. и тук наи/хубавата от всички новини/май ще е момиче.не ми дава никакви гаранций,но поне пенис не видя. ТОВА МИ Е МЕЧТАТА!...и така.сега лежа и не правя нищо,пия магнезий и на 03.03 съм си на редовен преглед и пак ще ми мерят шийката на матката да видим дали си стои така или се скъсява,или пък удължава.спирам с всички физически натоварвания тотално. оххх отдъхнах си.не е това,което мислех все пак!
мерси на вас!

# 16
  • Мнения: 86
Много се радвам!Лека и безпроблемна бременност до края!

# 17
  • София
  • Мнения: 44 354
радвам се, че всичко е наред, дано така да е и до края и повече да нямаш тревоги и притеснения.

# 18
  • Мнения: 1 420
Лека бременност и здраво бебче на финала! Почивай си  Wink   bouquet

# 19
  • Мнения: 359
Добре е, че си отишла на преглед. Така и ти ще си по-спокойна, пък и реагира навреме, ако се налагаше някаква спешна манипулация. Лека бременност и здраво бебче на финала и от мен   bouquet

# 20
  • Мнения: 89
 ooooh! браво и лека бременност нататък

# 21
  • София
  • Мнения: 39 933
Чудесни новини.
Пийте лекарствата, почивайте повече в легнало положение Simple Smile С една дума подпирайте леглото. Ограничавайте физическите натоварвания.
Ако почувствате неразположение... знаете вече къде е спешното.
А за панделката... дано щом вие е такава мечтата Simple Smile
Лека бременност и живо и здраво бебе на финала )

# 22
  • Мнения: 1 677
Радвам се, че всичко е наред.
Лека бременност   bouquet

# 23
  • Мнения: 2 658
Много се радвам, дочетох, а тъкмо щях да пиша, че пък на мен не ми прилича на тапа ( е, поне не на моята тапа, която съм виждала веднъж  Wink ). И че също като някой по-горе беше писал, мисля, че е рано zа тапа в теzи седмици още. Преz бременността се променя вагиналния секрет, сигурно това те е уплашило. Прекрасно, че всичко е наред.
Обаче това не променя факта, че явно трябва да внимаваш, раничко ти е zа болеzнени контракции наистина. Така че успешна, лека и едно zдраво момиченце  Wink на финала. Или иzобщо zдраво бебче.

# 24
  • Мнения: 2 369
хахах благодаря момичета на всички и безпроблемна бременност и на вас,които от вас са бременни....на останалите успех във всичко! не беше тапа за щастие Whistling

# 25
  • Мнения: 4 615
Страшно се радвам за добрите новини.Цял ден ми беше в ума. Хайде сега почивай повече, че то това ще ти е, Grinning и здраво бебенце на финала.

# 26
  • Мнения: 27 524
Хубави новини, почивай си сега и лека и безпроблемна докрая  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 369
ето ме и мен. днес съм добре.явно спирам чудесата от храброст по домакинския фронт и забравям,че съм домакиня...сега ставам главно инкубатор и си кюта до безопасен месец.ще потъне в миазми в нас,но...ще го преживеем.снощи мъжът ми май за пръв път наистина добре усети движенията на бебешора с ръката си и много ни обича Grinning 
на всички  Hug Hug Hug и честита баба марта!

# 28
  • Мнения: 89
честита баба Марта и от мен Simple Smile)) .изтраи още малко то не остана  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 29
  • Мнения: 359
явно спирам чудесата от храброст по домакинския фронт и забравям,че съм домакиня...сега ставам главно инкубатор и си кюта до безопасен месец...снощи мъжът ми май за пръв път наистина добре усети движенията на бебешора с ръката си и много ни обича Grinning 
на всички  Hug Hug Hug и честита баба марта!
Честита баба Марта и от мен. Определено забрави всякакви чудеса от храброст  Mr. Green Надявам се, че хич няма и да се сетиш за пролетно почистване, че иначе  #2gunfire Много е вълнуващо, че сте усетили вече бебо. Моя младеж си игра с баща си на криеница доста време. Всеки път като му кажех "Ела да пипнеш, мръдна" и край - ни вест, ни кост  Mr. Green Тъкмо си махне ръката мъжа ми и пак ритне бебо...много беше забавно  Grinning Пожелавам ти само такива приятни моменти до края

Общи условия

Активация на акаунт