много спешно!!!!!

  • 2 753
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 369
Лъки благодаря ти  bouquet вече съм казала на любимия,че тази събота и неделя го очаква почистване само дирижирано от мен Mr. Green аз усетих бебето доста раничко (вече две седмици си го усещам),но таткото едва онзи ден за пръв път наистина успя да го "хване" като хората.и вчера пак Grinning

и да споделя,че бях на видео вчера (ФМ) и разбрахме пола на бебо.чакам един пич.прогнозите и очакванията (на мен и моята фамилия) бяха други,но случва се и в най/добрите семейства нали Mr. Green другата добра новина е,че шийката на матката ми се е удължила и нямам вече проблем.сега кротувам,че в противен случай ще се самонакзвам хахахаха

# 31
  • Мнения: 755
Чудесни новини! Важното е ,че всичко се е разминало и сега почивка и живо и здраво бебе на финала! Peace  bouquet

# 32
  • Мнения: 659
Аз към 4-тия или 5-тия се наложи да вдигна една каса от бира,но с празни бутилки-така ме заболя после,че много се уплаших и не посмях такова геройство повече  Wink А като казах на мъжо,щеше да ме убие  Twisted Evil Оттогава много внимавах.

# 33
  • Мнения: 84
Иди на доктор!Парите сега са без значение. Naughty

# 34
  • Мнения: 359
Лъки благодаря ти  bouquet вече съм казала на любимия,че тази събота и неделя го очаква почистване само дирижирано от мен Mr. Green аз усетих бебето доста раничко (вече две седмици си го усещам),но таткото едва онзи ден за пръв път наистина успя да го "хване" като хората.и вчера пак Grinning

и да споделя,че бях на видео вчера (ФМ) и разбрахме пола на бебо.чакам един пич.прогнозите и очакванията (на мен и моята фамилия) бяха други,но случва се и в най/добрите семейства нали Mr. Green другата добра новина е,че шийката на матката ми се е удължила и нямам вече проблем.сега кротувам,че в противен случай ще се самонакзвам хахахаха
Браво, радвам се за хубавите новини. Това за дирижираното почистване много ми хареса. На ММ му се размина, бабите я вършиха тази работа  Grinning Но естествено ежедневни малки неща бяха на неговия гръб. Нищо тежко не ми даваше да вдигна, не ми разрешаваше да се возя в градски транспорт, за да не ме разболее някой..Като се сетя направо ми липсва това време. Пък и щом момченце се чака, таткото сигурно е много щастлив. Леко бременеене  Hug

# 35
  • Мнения: 63
Браво радвам се теб, почивай си и това е. Успех и леко раждане!

# 36
  • Мнения: 260
Иди на доктор!Парите сега са без значение. Naughty

Май отговаряш без да си прочела всичко  Whistling.

# 37
  • Мнения: 2 369
хахаха и аз го забелязах...от тогава бях два пъти на лекар,че и се възстанових след проблема ми Laughing

дирижираното почистване просто не му мърда,защото няма накъде.баби нямаме ние,няма и да имаме.....за щастие или нещастие. (живи са,но далече).

# 38
  • Мнения: 6 274
Темата не се ли е изчерпала вече?  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 316
Е гледам и аз много спешно!!! реших да видя за какво иде реч, датата някакси ми се видя днешна  Crazy
Мариттаа, хубаво че всичко е наред, дано няма вече притеснения, хубаво и здраво синче!!!

Общи условия

Активация на акаунт